Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: HE Dětkovice Kdy: 05. 07. 2020 11:00
Kontakt:   Telefon: 
Začátek rezervace: 28. 06. 2020 18:00 Konec rezervace: 05. 07. 2020 11:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Velká (Hranice III) PROndřej Hlavinka
22Radíkov OLTomáš Herzog
33Kokory PRBarbora Paráková
45Vrchoslavice PVRadim Janečka
56Dětkovice PVLadislav Kořínek
67Velká Bystřice OLvojtech majer
78Dolany OLBernard ŠAFAŘÍK
89Chválkovice OLBernard ŠAFAŘÍK
910Otinoves PVMarek Šustr
1011Dětkovice BPVLadislav Kořínek
1112Seloutky Muži PVBarbora Sojčáková
1213Plinkout OLBernard ŠAFAŘÍK
1314Bílovice APVPetr Dokoupil
1415Křenovice PRTomáš Bálint
1516Mladeč OLJosef Forét
1617Dolní Libina SUAdéla Blažková
1718Určice PVvaša mirvald
1819Čechy pod Kosířem PVJan Menšík
1920Olešnice XOLLukáš Hampl
2021Janovice BRpetr boxan
2123Šumvald OLBoB Kobylka
2224Litenčice MužiKMMartin Měrka
2325Hněvošice OPPetr Vitásek

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Čechy pod Kosířem PVAdéla Buiglová
22Dětkovice PVLadislav Kořínek
33Krasice PVBarča Burešová
44Soběsuky PVMichaela Vystavělová
55Hlubočky OLPavla Jahnová
66Droždín ChvádrožOLBernard ŠAFAŘÍK
77Soběsuky PVMarek Šustr
88Dolní Libina SUAdéla Blažková
99Haňovice OLMartin Gazárek
1010Dub nad Moravou OLBarbora Paráková
1111Soběsuky PVKateřina Dobšíčková
1212Určice PVvaša mirvald
1313Cholina OLSabina Hájíčková
1414Olšovec PRLenka Zdráhalová
1515Šumvald OLNikola Hamplová
1616Nový Malín SUZdeňka Ostravská
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
17. 07. Vidče u hasičárnyVS
18. 07. Široký BrodJE
18. 07. KrchlebyDO
18. 07. OlbramoviceBN
18. 07. KučerovVY
18. 07. StříbřecJH
18. 07. RynárecPE
18. 07. MikuloviceZN
18. 07. Fotbalové hřiště Grešlové MýtoZN
19. 07. KřenovyDO
19. 07. Myslibořice ZRUŠENO!!!!!TR
24. 07. Hasičský areál ČastohosticeTR
24. 07. Sportovní areál v ZátoruBR
25. 07. Halže, hřištěTC
25. 07. Letohrad - OrliceUO
25. 07. ŠtítaryDO
25. 07. Sportovní areál BroumyBE
25. 07. Strmilov, hřištěJH
25. 07. Halže, hřištěTC
25. 07. Kobylí, hasičské cvičištěBV
25. 07. Hasičský areál ŠumvaldOL
25. 07. Otinoves - sportovní areálPV
25. 07. Fotbalové hřiště KněžpoleUH
25. 07. Benešova HoraPT
25. 07. TutlekyRK
25. 07. Štítary - Areál SDHDO
25. 07. ONL Drahanovice - ZRUŠENO!OL
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
26. 07. Sportovní areál BroumyBE
01. 08. BechovMB
01. 08. BechovMB
01. 08. Stará Ves, louka za kinemBR
01. 08. ZahorčiceKT
01. 08. Aréna JesenicePB
01. 08. Milotice/n/B - hasičský areálPR
01. 08. FrahelžJH
01. 08. Prušánky has. areálHO
01. 08. Nové Sedliště, hasičské cvič.TC
01. 08. Prušánky, hasičské hřištěHO
01. 08. Hřiště Valašské PříkazyVS
01. 08. Zámecký park v OldřišověOP
01. 08. TJ hřiště KrhováVS
01. 08. Mochtín - HřištěKT
02. 08. MochtínKT
02. 08. Aréna JesenicePB
02. 08. ZahnašoviceKM
02. 08. Radostín nad OslavouZR
02. 08. LitovanyTR
07. 08. Výškovice, místní hřištěNJ
08. 08. KostelecTC
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.