Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O POHÁR STAROSTY OBCE Kdy: 21. 05. 2016 09:00
Kontakt:   Jaroslav Bajer Telefon: 
Začátek rezervace: 23. 04. 2016 00:00 Konec rezervace: 21. 05. 2016 09:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Častohostice mlTRVladěna Nesibová
22Moravské Budějovice st.TRJaroslav Bajer
33Blatnice TRVita
44Markvartice TRJaroslav Bajer
55Kojetice mlTRMartina Lorencová
66Výčapy TRVít Svoboda
77Markvartice ml. BTRJaroslav Bajer
88Častohostice stTRVladěna Nesibová
99Kojetice stTRMartina Lorencová
1010Výčapy TRVít Svoboda
1111Jaroměřice nad Rokytnou TRJaroslav Bajer
1212Čechočovice TRJaroslav Bajer
1313Domamil st.TRJaroslav Bajer
1414Štěměchy ml.TRJaroslav Bajer
1515Jaroměřice nad Rokytnou TRJaroslav Bajer
1616Výčapy TRVít Svoboda
1717Čechočovice TRJaroslav Bajer
1818Štěměchy st. ATRJaroslav Bajer
1919Rudíkov st.TRJaroslav Bajer
2020Vladislav staršíTRJan Havlena
2121Štěměchy st. BTRJaroslav Bajer
2222Rudíkov ml.TRJaroslav Bajer
2323Domamil ml.TRJaroslav Bajer
2424Hrotovice TRJitka Veselá
2525Kněžice ml. ATRJaroslav Bajer
2626Předín st ATRZdeněk Suchý
2727Výčapy TRVít Svoboda
2828Kněžice StTRJaroslav Bajer
2929Předín mlTRZdeněk Suchý
3030Rokytnice nad Rokytnou stTRJirka Dokulil
3131Jakubov u Moravských Budějovic TRJaroslav Bajer
3232Heraltice Starší ATRJaromir Hroch
3333Přibyslavice ml. ATRJaroslav Bajer
3434Heraltice Starší BTRJaromir Hroch
3535Budkov TRPetr Posád
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
07. 12. Český RudolecJH
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
14. 12. Cvičiště KojatínTR
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
23. 05. LukovZL
30. 05. Fotbalové hřiště ÚjezdDO
30. 05. LudslaviceKM
30. 05. BudilovPT
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
14. 06. ZderazCR
27. 06. PetroviceTR
27. 06. KdyněDO
27. 06. Nová DědinaKM
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
05. 07. RadíkovPR
18. 07. PravčiceKM
19. 07. KřenovicePR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
08. 08. NětčiceKM
14. 08. Kozmice (OP) ,hřiště TJ SokolOP
15. 08. Prchalov, areál hřištěNJ
16. 08. OlšovecPR
22. 08. PšánkyHK
23. 08. MyštěvesHK
23. 08. VítoniceKM
29. 08. KarolínKM
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.