Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Bolelouc u splavu

Pozvánka | Obnovit
Kde: O Putovní pohár Městyse Dub nad Moravou, noční 2B Kdy: 29. 08. 2020 17:00
Kontakt:   Barbora Paráková Telefon:  775658611
Začátek rezervace: 01. 08. 2020 18:00 Konec rezervace: 29. 08. 2020 17:00

Rezervace soutěže



Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Dub nad Moravou, Olomouc Barbora Paráková
2. Kokory, Přerov Libor Daňa
3. Nětčice, ŽenyKroměříž Petra Plachá
4. Dub nad Moravou, Olomouc Barbora Paráková
5. Alojzov, Prostějov Michal Vařecha
6. Chropyně, Kroměříž Vladislav Sedlařík
7. Bílovice, Prostějov Petr Dokoupil
8. Seloutky, Muži Prostějov Barbora Sojčáková
9. Nenakonice, Muži Olomouc Jiří Tomecek
10. Šumvald, Ženy Olomouc Aneta Kreuzziegerová
11. Zborovice, Muži Kroměříž Petra Plachá
12. Lukov, Zlín Roman Kopeček
13. Haňovice, Olomouc Mafka Sobotová
14. Nenakonice, Ženy Olomouc Jiří Tomecek
15. Krasice, Prostějov Tomáš Petržela
16. Velká Bystřice, Olomouc Michal Surma
17. Šumvald, Olomouc BoB Kobylka
18. Dolany, Olomouc Michal Surma
19. Čechy pod Kosířem, Prostějov Jan Menšík
20. Cholina, ženyOlomouc Sabina Hájíčková
21. Blatec, Ženy Olomouc Jitka Hrabalová
22. Velká (Hranice III), Přerov Ondřej Hlavinka
23. Grygov, Olomouc Adam Dvorský
24. Blatec, Olomouc Jitka Hrabalová
25. Radíkov, Olomouc Tomáš Herzog
26. Šumvald, TOPOlomouc BoB Kobylka
27.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
28.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
29. Krasice, Prostějov Tomáš Petržela
30.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
31.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
32.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
33.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
34.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
35.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
07. 08. Výškovice, místní hřištěNJ
07. 08. BystřičkaVS
08. 08. KostelecTC
08. 08. BřehyMB
08. 08. KyniceHB
08. 08. NětčiceKM
08. 08. MokroušePJ
08. 08. MakovTA
08. 08. Stránecká ZhořZR
08. 08. Lobodice, hasičské cvičištěPR
08. 08. Hřiště KostelanyKM
08. 08. Jílové u DržkovaJN
08. 08. Lom (fotbalové hřiště)TA
08. 08. Hřiště u KD BohuňoviceOL
08. 08. NOČNÍ - Újezdec - Horní JadružTC
08. 08. noční soutěžKM
09. 08. Poštorná, hřiště ZŠ ValtickáBV
09. 08. RadonínTR
09. 08. Valašská PolankaVS
09. 08. NětčiceKM
14. 08. Kozmice (OP) ,hřiště TJ SokolOP
15. 08. Horní PoříčíST
15. 08. Ctiboř, hřištěTC
15. 08. Ctiboř, hřiště (pouze muži)TC
15. 08. KošťálovSM
15. 08. PřílepyKM
15. 08. Hradec u StodaPJ
15. 08. Hřiště VranovicePB
15. 08. TvarožnáBO
15. 08. Hovorany, hasičské hřištěHO
15. 08. SvatoslavTR
15. 08. Výletiště Zahrázovo, SazoviceZL
15. 08. DalešiceJN
15. 08. ONL Měrotín - ZRUŠENO!OL
16. 08. OlšovecPR
16. 08. Hřiště VranovicePB
16. 08. RudiceBK
16. 08. KamennáTR
22. 08. Jemnice, hasičské cvičištěTR
22. 08. Stříbro, hasičské cvičištěTC
22. 08. Světlá nad SázavouHB
22. 08. BudilovPT
22. 08. Vrbno pod Pradědem, 3BBR
22. 08. 51.ročník Raťkovská GrapaVS
22. 08. PetroviceTR
22. 08. DaměniceBN
22. 08. Horní Metelsko/hasičský areálDO
22. 08. Ivanovice na HanéVY
22. 08. ProvodovicePR
22. 08. Jemnice, hasičské cvičištěTR
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.