Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Haňovice Kdy: 29. 06. 2019 13:00
Kontakt:   Telefon: 
Začátek rezervace: 23. 06. 2019 18:00 Konec rezervace: 29. 06. 2019 13:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Domamyslice „Dvojka“ PVJan Havlíček
22Břevenec OLLukáš Kyselý
33Dub nad Moravou OLBarbora Paráková
44Měrotín OLSDH Měrotin
55Loučany OLTomáš Hlavinka
66Náměšť na Hané OLMichal Zbořil
77Mladeč OLMiroslav Mlčoch
88Bílovice PVPetr Dokoupil
99Ludéřov OLLukáš Navrátil
1010Chořelice OLPatrik Horák
1111Olešnice XOLTomáš Hampl
1212Kokory PRLibor Daňa
1313Šumvald OLBoB Kobylka
1414Ráječek SUlallin
1515Chválkovice OLBernard ŠAFAŘÍK
1616Plinkout OLivo šnejdar
1717Otinoves PVRoman Klech
1818Dolany OLPetr Holoubek
1919Myslechovice OLMartin Kroupa
2020Nová Dědina OLEva Dušková
2127Nemile SUAdéla Blažková
2228Vojnice Muži OLTomáš Navrátil
2329Dětkovice PVLadislav Kořínek
2430Niva PVTomáš Růžička

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Náměšť na Hané OLMichal Zbořil
22Dětkovice PVLadislav Kořínek
33Loučany OLAlžběta Polanská
44Haňovice OLPavel Hlavinka
55Mladeč OLNikola Hamplová
66Cholina OLSabina Hájíčková
77Dub nad Moravou OLBarbora Paráková
88Dolní Libina SUAdéla Blažková
99Olešnice OLDagmar Bartoňková
1010Droždín ChvádrožOLBernard ŠAFAŘÍK
1111Hlubočky OLPavla Jahnová
1212Náměšť na Hané OLTereza Žáčková
1313Pěnčín PVAnežka Husičková
1414Krasice PVKarolína Burešová
1515Vojnice OLAdriana Šulcová
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
14. 12. Cvičiště KojatínTR
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
23. 05. LukovZL
30. 05. Fotbalové hřiště ÚjezdDO
30. 05. LudslaviceKM
30. 05. BudilovPT
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
14. 06. ZderazCR
27. 06. PetroviceTR
27. 06. KdyněDO
27. 06. Nová DědinaKM
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
05. 07. RadíkovPR
18. 07. PravčiceKM
19. 07. KřenovicePR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
08. 08. NětčiceKM
14. 08. Kozmice (OP) ,hřiště TJ SokolOP
15. 08. Prchalov, areál hřištěNJ
16. 08. OlšovecPR
23. 08. VítoniceKM
29. 08. PšánkyHK
29. 08. KarolínKM
30. 08. MyštěvesHK
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.