Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O putovní pohár města, noční soutěž, 2B Kdy: 22. 06. 2019 21:00
Kontakt:   Lukáš Chalupa Telefon:  728 454 808
Začátek rezervace: 09. 06. 2019 18:00 Konec rezervace: 22. 06. 2019 21:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Heřmaneč JHmartin pecha
22Rynárec PEJan Šátek
33Markvarec JHmartin pecha
44Panské Dubenky JIPetr Volavka
55Chválkov PEVojta Šindelář
66Strmilov JHmartin pecha
77Božejovice TAJiří Mácha
88Kaliště JIVojta Šindelář
99Batelov JIStanda Lávička
1010Choustník TASabina Šimečková
1111Dolní Němčice JHMirek Havlík
1212Sedlatice AJIVojtěch Šťastný
1313Nový Rychnov PEJakub Novák
1414Mysletice JIStanislav Dolský
1515Strachoňovice JIJiří Líčka ml.
1616Dešná BJHAleš Coufal
1717Kamenice nad Lipou PEVojta Šindelář
1818Sedlatice BJIVojtěch Šťastný
1919Libkova Voda PEPavel Kubů
2020Žirovnice PEjakub
2121Milíčov JIFilip Pech
2222Počátky PEDaniel Křížek
2323Skrýchov u Malšic TAJan Čechtický
2424Nová Ves JIVojtěch Houdek
2525Sedlejov JIBlanka Pavlů
2626Žďár JHJARDA73
2727Dubičné VlkoDub (Dubičné,Vlkovice)CBPetr Valovič
2829Nová Ves u Chýnova TAJan Kainráth

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Kamenice nad Lipou PEVojta Šindelář
22Choustník TASabina Šimečková
33Strachoňovice JIJiří Líčka ml.
44Batelov JIPavla Kaňkovská
55Nová Včelnice JHPavlína Jirků
66Dolní Cerekev JIVeronika Jelínková
710Zdešov JHNikola Vašková
811Sedlejov JIBlanka Pavlů
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
10. 07. Němetice-výletištěVS
11. 07. DubenecTU
11. 07. BudečJH
11. 07. Nová Ves u SvětléHB
11. 07. Horní KameniceDO
11. 07. VšekaryDO
11. 07. HabrovanyVY
11. 07. MníšekJH
11. 07. Kamenice nad LipouPE
11. 07. Sportovní areál TJ VeseláVS
11. 07. Hasičský areál DubenecTU
11. 07. KalištěJI
11. 07. ONL Bílovice (PV) - ZRUŠENO!PV
12. 07. Prlov (fotbalové hřiště)VS
12. 07. ŠtítaryDO
12. 07. Fotbalové hřiště VelichovkyNA
12. 07. Prlov (fotbalové hřiště)VS
17. 07. Vidče u hasičárnyVS
18. 07. Široký BrodJE
18. 07. KrchlebyDO
18. 07. OlbramoviceBN
18. 07. KučerovVY
18. 07. StříbřecJH
18. 07. RynárecPE
18. 07. MikuloviceZN
18. 07. Fotbalové hřiště Grešlové MýtoZN
19. 07. KřenovyDO
19. 07. MyslibořiceTR
24. 07. Hasičský areál ČastohosticeTR
24. 07. Sportovní areál v ZátoruBR
25. 07. Halže, hřištěTC
25. 07. Letohrad - OrliceUO
25. 07. ŠtítaryDO
25. 07. Sportovní areál BroumyBE
25. 07. Strmilov, hřištěJH
25. 07. Halže, hřištěTC
25. 07. Kobylí, hasičské cvičištěBV
25. 07. Hasičský areál ŠumvaldOL
25. 07. Fotbalové hřiště KněžpoleUH
25. 07. Benešova HoraPT
25. 07. TutlekyRK
25. 07. Štítary - Areál SDHDO
25. 07. ONL Drahanovice - ZRUŠENO!OL
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
26. 07. Sportovní areál BroumyBE
01. 08. BechovMB
01. 08. BechovMB
01. 08. Stará Ves, louka za kinemBR
01. 08. ZahorčiceKT
01. 08. Aréna JesenicePB
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.