Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O putovní pohár města, noční soutěž, 2B Kdy: 22. 06. 2019 21:00
Kontakt:   Lukáš Chalupa Telefon:  728 454 808
Začátek rezervace: 09. 06. 2019 18:00 Konec rezervace: 22. 06. 2019 21:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Heřmaneč JHmartin pecha
22Rynárec PEJan Šátek
33Markvarec JHmartin pecha
44Panské Dubenky JIPetr Volavka
55Chválkov PEVojta Šindelář
66Strmilov JHmartin pecha
77Božejovice TAJiří Mácha
88Kaliště JIVojta Šindelář
99Batelov JIStanda Lávička
1010Choustník TASabina Šimečková
1111Dolní Němčice JHMirek Havlík
1212Sedlatice AJIVojtěch Šťastný
1313Nový Rychnov PEJakub Novák
1414Mysletice JIStanislav Dolský
1515Strachoňovice JIJiří Líčka ml.
1616Dešná BJHAleš Coufal
1717Kamenice nad Lipou PEVojta Šindelář
1818Sedlatice BJIVojtěch Šťastný
1919Libkova Voda PEPavel Kubů
2020Žirovnice PEjakub
2121Milíčov JIFilip Pech
2222Počátky PEDaniel Křížek
2323Skrýchov u Malšic TAJan Čechtický
2424Nová Ves JIVojtěch Houdek
2525Sedlejov JIBlanka Pavlů
2626Žďár JHJARDA73
2727Dubičné VlkoDub (Dubičné,Vlkovice)CBPetr Valovič
2829Nová Ves u Chýnova TAJan Kainráth

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Kamenice nad Lipou PEVojta Šindelář
22Choustník TASabina Šimečková
33Strachoňovice JIJiří Líčka ml.
44Batelov JIPavla Kaňkovská
55Nová Včelnice JHPavlína Jirků
66Dolní Cerekev JIVeronika Jelínková
710Zdešov JHNikola Vašková
811Sedlejov JIBlanka Pavlů
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
28. 06. Nové BrániceBO
28. 06. DřevohosticePR
29. 06. VacovPT
29. 06. Dolní VilémoviceTR
29. 06. VidiceDO
29. 06. Mikulovice, hřištěZN
29. 06. Moutnice, fotbalové hřištěBO
29. 06. Velké Kunětice (2B)JE
29. 06. KyniceHB
29. 06. Železnice, areál v PodůlšíJC
29. 06. DubenecTU
29. 06. PřáslaviceOL
29. 06. Nová DědinaKM
29. 06. NetínZR
29. 06. MysleticeJI
29. 06. NevřeňPS
29. 06. Hřiště RadíčPB
29. 06. StaňkovJH
29. 06. MostyJH
29. 06. HlubočanyVY
29. 06. HaňoviceOL
29. 06. ParšovicePR
29. 06. OponešiceTR
29. 06. Mastník, areál Na BráněTR
29. 06. Bohumilice (rozstřel)PT
29. 06. Vřesovice, koupalištěPV
29. 06. DubenecTU
29. 06. VéskyUH
29. 06. Sportovní areálVS
29. 06. sportovní areál Střítež n. B.VS
29. 06. Pavlov (SU)SU
29. 06. Vranín areál U HavranaTR
30. 06. Kožichovice, hasičský areálTR
30. 06. BučíPS
30. 06. Výrovice, sportovní areálZN
30. 06. Hřiště RadíčPB
30. 06. OlešnáHB
30. 06. NepomukyUO
30. 06. NáramečTR
30. 06. NevcehleJI
30. 06. Výletiště Zahrázovo, SazoviceZL
05. 07. Jablůnka - hřištěVS
05. 07. KámenHB
05. 07. RoudniceHK
05. 07. ZDISLAVICE - Sokolská zahradaKM
05. 07. Lanžhot, fotbalové hřištěBV
05. 07. Leskovec nad Moravicí (2B)BR
05. 07. Horní MeziříčkoJH
05. 07. Stýskaly, hřištěPS
05. 07. Choryně Výletiště Pod HrázkouVS
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.