Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Noční soutěž O pohár obce Kašavy Kdy: 18. 07. 2015 22:00
Kontakt:   Milan Zbořil Telefon:  739430037
Začátek rezervace: 01. 07. 2015 20:00 Konec rezervace: 18. 07. 2015 22:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Kašava ŽenyZLmilan zboril
22Kašava MužiZLmilan zboril
33Veselá mužiZLmilan zboril
44Mladcová mužiZLmilan zboril
55Držková muži CZLmilan zboril
66Kašava Muži BZLmilan zboril
77Vlčková ženyZLmilan zboril
88Veselá ženyZLmilan zboril
99Slušovice ženyZLmilan zboril
1010Trnava ženyZLmilan zboril
1111Držková muži AZLmilan zboril
1212Ublo ženyZLmilan zboril
1313Lukov muži AZLmilan zboril
1414Zádveřice mužiZLmilan zboril
1515Roštění mužiKMmilan zboril
1616Neubuz mužiZLmilan zboril
1717Trnava muži A ZLmilan zboril
1818Slušovice muži CZLmilan zboril
1919Lukov muži BZLmilan zboril
2020Študlov mužiVSmilan zboril
2121Držková muži BZLmilan zboril
2222Trnava muži BZLmilan zboril
2323Všemina ženy AZLmilan zboril
2424Ublo MužiZLjiri geržičák
2525Chrastěšov MužiZLTomáš
2626Hošťálková MužiVSOndřej Bártek
2727Trnava ženy BZLmilan zboril
2828Loukov ženyKMmilan zboril
2929Ublo Muži BZLjiri geržičák
3030Oldřichovice mužiZLLukáš Petřík
3131Vítonice KMLukáš
3232Paršovice ženyPRBarbora Švehlová
3333Březová MužiZLDavid Čech
3434Loukov MužiKMLukáš Pecháček
3535Podhradní Lhota KMJakub Adámek
3636Ratiboř MužiVSOndřej Bártek
3737Vigantice ženyVSVeronika Křenková
3838Nevšová MužiZLBronislav Lysák
3939Dolní Bečva mužiVSMartin
4040Martinice KMSDH Martinice
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
14. 12. Cvičiště KojatínTR
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
23. 05. LukovZL
30. 05. Fotbalové hřiště ÚjezdDO
30. 05. LudslaviceKM
30. 05. BudilovPT
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
14. 06. ZderazCR
27. 06. PetroviceTR
27. 06. KdyněDO
27. 06. Nová DědinaKM
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
05. 07. RadíkovPR
18. 07. PravčiceKM
19. 07. KřenovicePR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
08. 08. NětčiceKM
14. 08. Kozmice (OP) ,hřiště TJ SokolOP
15. 08. Prchalov, areál hřištěNJ
16. 08. OlšovecPR
22. 08. PšánkyHK
23. 08. MyštěvesHK
23. 08. VítoniceKM
29. 08. KarolínKM
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.