Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: 20. ročník O putovní pohár obce Křenovice Kdy: 17. 06. 2018 11:00
Kontakt:   Brabenec Tomáš Telefon:  605 302 912
Začátek rezervace: 03. 06. 2018 20:00 Konec rezervace: 15. 06. 2018 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Polkovice PRTomáš Bálint
22Valšovice (Hranice VI) PRTomáš Bálint
33Morkovice KMTomáš Bálint
44TAG Zahnašovice KMMishi
55Mladcová ZLMishi
66Rymice KMMishi
77Mistřice UHMishi
88Pravčice KMMishi
99Ludslavice KMMishi
1010Karolín KMMishi
1111Křenovice PRMishi
1212Radkova Lhota PRMishi
1313Nová Dědina KMMishi
1414Hrabůvka PRHonza
1515Dětkovice PVLadislav Kořínek
1616Špičky PRJarda Schneider
1717Hoštice KMAntonín Novák
1818Hlinsko PRPetr Šromota
1919Hranice PRVítězslav Stratil
2020Roštění KMPavel Miklík
2121Babice VSPetr Korábečný
2222Tučapy KMRené Jašek
2323Sobíšky PRHonza Balint
2424Vítonice KMHonza Bělík
2525Vrchoslavice PVRadim Janečka
2626Mysločovice ZLŽIJU EXPU
2727Dětkovice VYMichal Hrabánek
2828Radíkov PRLuboš Kopřiva
2929Přílepy KMRadim Kašpárek
3030Ivanovice na Hané VYMichal Hrabánek
3131Nětčice KMPavel Žůrek
3232Podhradní Lhota KMZdeněk Žejdlik
3333Vrbka KMViliam Pospíšil
3434Jasenice Vsetín VSLukáš Komender
3535Němčice nad Hanou mužiPVPavel Kvíčala
3636Hodějice VYAdam Cigánek
3737Chropyně KMVladislav Sedlařík
3838Němčice nad Hanou (j)ELITAPVAlena Kyseláková
3939Zdounky KMJiří Šauer
4040Sulimov KMMarek Zavřel

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Špičky PRTomáš Bálint
22TAG Zahnašovice KMBarbora Bajerová
33Pravčice AKMMishi
44Rymice KMMishi
55Nenakonice OLTomáš Bálint
66Nětčice KMMishi
77Pravčice BKMMishi
88Loukov KMMishi
99Tovačov  Ženy TovačovPREliška Večeřová
1011Dětkovice VYMichal Hrabánek
1113Morkovice KMSDH Křenovice
1214Kostelany KMSDH Křenovice
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
27. 10. Kulturní Dům Dlouhá LhotaMB
03. 11. Velké Hamry - kulturní důmJN
10. 11. Areál PlazaPM
08. 12. Český RudolecJH
15. 12. Kuřim, parkoviště u TOS KuřimBO
15. 12. Prosetín - fotbalové hřištěCR
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.