Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

x-flame

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O VÁNOČNÍHO KAPRA SDH KUŘIM Kdy: 04. 12. 2021 09:00
Kontakt:   Roman Dufek Telefon:  +420 732 265 760
Začátek rezervace: 29. 09. 2021 12:00 Konec rezervace: 03. 12. 2021 12:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Kuřim ženy ABOEva Doubková
22Kuřim muži PS8BOEva Doubková
33Šaratice mužiVYEva Doubková
44Račice Muži AVYEva Doubková
55Radslavice ŽenyVYTomáš Urbánek
66Olšovec PROndřej Hlavinka
77Mysločovice ZLVojtěch Stoklásek
88Křenovice VYVeronika Mrázková
99Mělčany BOBroňa Fráňová
1010Račice muži BVYEva Doubková
1111Křenovice ženyVYVeronika Mrázková
1212Bělotín PROndřej Hlavinka
1313Silůvky ženyBOBroňa Fráňová
1414Ratiboř ŽenyVSMichaela Kovaříková
1515Černín mužiZNJiří Veselý
1616Račice muži PS8VYEva Doubková
1717Silůvky BOBroňa Fráňová
1818Bílovice ženyUHVeronika Pospíšilová
1919Zahnašovice KMPetr Miklík
2020Černín PS8, mužiZNJiří Veselý
2121Bílovice "C" odpad,mužiPVLukáš Říčař
2222Lukov ŽenyZLAneta Lysáková
2323Hartmanice mužiSYKateřina Doskočilová
2424Svatobořice HODavid Vodička
2525Černovír ŽenyUOMatouš Zachař
2626Kotvrdovice Muži ABKJaroslav Kunc
2727Kostelany KMPetr Botek
2828Hartmanice ženySYKateřina Doskočilová
2929Černovír MužiUOMatouš Zachař
3030Bílovice PVPetr Dokoupil
3131Petrovice SK, mužiBKRoman Skoták
3232Senetářov ŽenyBKIva Nejezchlebova
3333Želeč MužiPVMartin
3434Bystřička VSKuba Rudolecký
3535Kuřim Muži BOJara
3636Louky MužiZLpeca
3737Pustiměř MužiVYMichal Vrba
3838Kuřim B muži ps8BOJara
3939Přáslavice ženyOLBarbora Ivanová
4040Předměstí MužiSYMichal Pešek
4141Pustiměř ŽenyVYMichal Vrba
4242Lukov Muži ZLMates Juřík
4343Střelice B, MUŽI - PS 8BOJakub Vašulín
4444Zbraslav VBOMartin Kabelka
4545Přáslavice mužiOLBarbora Ivanová
4646Předměstí Ženy SYMichal Pešek
4747Čikov TROndřej Lukeš
4848Tečovice MužiZLZdeněk Juřík
4949Čechtín BTRMarek Horký
5050Tošodry fire team NJzdenek bortl
5151Topolany BVYMichael Jičínský
5252Heraltice TRJan Neuman
5353Zbraslav BOMartin Kabelka
5454Benetice Ženy TRPetra Cejpková
5555Topolany AVYMichael Jičínský
5656Všemina ZLŠimon Chovanec
5757Radslavice zenyVYJosef Cigánek
5858Kněžpole UHPaja Abrhám
5959Kotvrdovice Dorost v kategorii mužiBKradek Doležel
6060Cerekvice nad Loučnou MužiSYVítězslav Schimmerle
6161Studnice mužiCREva Doubková
6262Kotvrdovice ŽenyBKSabina Kuncová
6363Římov Muži PS 12TRTomáš Obůrka
6464Ostrov u Macochy BKJiří Vymazal
6565Vrbice Muži KAJakub Pomkla
6666Žeranovice KMVáclav Kužela
6767Dolní Životice dorost OPVladimír Rádek
6868Oldřichovice Muži ZLJan Brázda
6970Dolní Životice mužiOPVladimír Rádek
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
11. 12. Cvičiště KojatínTR
18. 12. BudíkoviceTR
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.