Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár SDH Machová Kdy: 14. 07. 2018 13:00
Kontakt:   Kateřina Brázdilová Telefon:  773 664 203
Začátek rezervace: 01. 07. 2018 20:00 Konec rezervace: 14. 07. 2018 13:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Machová ZLKateřina Brázdilová
22Mirošov ZLriza - SDH Mirošov
33Racková ZLSDHRacková
44Vrbětice ZLAdministrátor ZLPS
55Mladcová ZLKateřina Brázdilová
66Hrabůvka PRHonza
78Mysločovice ZLSDH Mysločovice
89Hostětín UHPavel Hamšík
910Lukov ZLMartin
1011Velký Ořechov BZLTomáš Jankůj
1112Nedašov ZLJakub Vilímek
1213Mirošov ZLriza - SDH Mirošov
1314Nevšová AZLBronislav Lysák
1415Vrbka KMViliam Pospíšil
1516Rymice KMjosef fuksa
1617Hradčovice UHRadek Hlaváč
1718Pohořelice ZLJana Forbelská

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Machová ZLKateřina Brázdilová
22Velký Ořechov ZLZuzka
33Racková ZLSDHRacková
44Holešov KMKateřina Brázdilová
55Sazovice ZLMagdaléna Couralová
66Vlachovice ZLKarolína Hbáčková
77Bojkovice UHLucie Bartošová
88Popov ZLAlois Kulíšek
99Lechotice dorostenciKMKateřina Brázdilová
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
16. 03. Velká n. Vel. - sportovní halaHO
20. 04. Žehrov,areál u rybníkaMB
27. 04. LhoticeTR
27. 04. Chropyně-fotbalové hřištěKM
04. 05. Morkovice u hasičské zbrojniceKM
04. 05. Pasečnice - hřištěDO
04. 05. Menhartice (pod zastávkou)TR
08. 05. Hradec u StodaPJ
11. 05. Krásná VesMB
11. 05. Krásná VesMB
12. 05. Velké HamryJN
18. 05. KosmonosyMB
18. 05. Ves TouškovPJ
18. 05. Podhradní LhotaKM
18. 05. ŠkodějovSM
19. 05. RadimoviceLI
25. 05. OplotPJ
25. 05. LudslaviceKM
25. 05. Vrchoslavice-hřištěPV
25. 05. MříčnáSM
26. 05. LibuňJC
26. 05. KřenovyDO
01. 06. BudilovPT
01. 06. TučapyKM
01. 06. Počenice , fotbalový stadionKM
01. 06. Chlum u TřeboněJH
01. 06. JeřmaniceLI
01. 06. Nová Ves - Hřiště nad VsíDO
02. 06. BudilovPT
08. 06. BabiceVS
08. 06. SychrovMB
08. 06. Horní HradištěPS
08. 06. ŠtítaryDO
08. 06. Císařov-u obecního úřaduPR
08. 06. HalámkyJH
08. 06. Velké HamryJN
09. 06. ŠtichovicePS
15. 06. ZderazCR
15. 06. HonezovicePJ
15. 06. FrýdštejnJN
15. 06. Mochtín - hřištěKT
16. 06. MoravanyPA
21. 06. Vesec pod KozákovemSM
22. 06. Stará ŘíšeJI
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
22. 06. Novosedly nad NežárkouJH
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
23. 06. KrasoniceJI
28. 06. DřevohosticePR
29. 06. Nová DědinaKM
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.