Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár SDH Machová Kdy: 14. 07. 2018 13:00
Kontakt:   Kateřina Brázdilová Telefon:  773 664 203
Začátek rezervace: 01. 07. 2018 20:00 Konec rezervace: 14. 07. 2018 13:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Machová ZLKateřina Brázdilová
22Mirošov ZLriza - SDH Mirošov
33Racková ZLSDHRacková
44Vrbětice ZLAdministrátor ZLPS
55Mladcová ZLKateřina Brázdilová
66Hrabůvka PRHonza
78Mysločovice ZLSDH Mysločovice
89Hostětín UHPavel Hamšík
910Lukov ZLMartin
1011Velký Ořechov BZLTomáš Jankůj
1112Nedašov ZLJakub Vilímek
1213Mirošov ZLriza - SDH Mirošov
1314Nevšová AZLBronislav Lysák
1415Vrbka KMViliam Pospíšil
1516Rymice KMjosef fuksa
1617Hradčovice UHRadek Hlaváč
1718Pohořelice ZLJana Forbelská

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Machová ZLKateřina Brázdilová
22Velký Ořechov ZLZuzka
33Racková ZLSDHRacková
44Holešov KMKateřina Brázdilová
55Sazovice ZLMagdaléna Couralová
66Vlachovice ZLKarolína Hbáčková
77Bojkovice UHLucie Bartošová
88Popov ZLAlois Kulíšek
99Lechotice dorostenciKMKateřina Brázdilová
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
21. 09. Areál SDH VřesinaOP
21. 09. Dolní BečvaVS
22. 09. Kostelec n/Č lesyKO
22. 09. Benešov u SemilSM
22. 09. ŽihobceKT
22. 09. Chropyně-fotbalové hřištěKM
22. 09. Chlum u TřeboněJH
22. 09. Český RudolecJH
22. 09. SoběsukyPV
22. 09. SŠ Rooseveltova 472, OlomoucOL
22. 09. SŠ polytech. Rooseveltova 472OL
22. 09. Radslavice (okr. Vyškov)VY
22. 09. Police - zámecký areálTR
22. 09. LitenčiceKM
28. 09. Česká BěláHB
29. 09. BřidličnáBR
29. 09. Požární Nádrž HošticeKM
29. 09. MarkvarecJH
29. 09. PloukoniceSM
30. 09. HenčlovPR
06. 10. U kačárny, RokytnoPA
06. 10. Hřiště nad Novou VsíDO
07. 10. Hasičské hřiště TřebeloviceTR
13. 10. ChlumčanyPJ
13. 10. Areal SDH Podhradní LhotaKM
10. 11. Areál PlazaPM
15. 12. Kuřim, parkoviště u TOS KuřimBO
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.