Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár SDH Machová Kdy: 14. 07. 2018 13:00
Kontakt:   Kateřina Brázdilová Telefon:  773 664 203
Začátek rezervace: 01. 07. 2018 20:00 Konec rezervace: 14. 07. 2018 13:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Machová ZLKateřina Brázdilová
22Mirošov ZLriza - SDH Mirošov
33Racková ZLSDHRacková
44Vrbětice ZLAdministrátor ZLPS
55Mladcová ZLKateřina Brázdilová
66Hrabůvka PRHonza
78Mysločovice ZLSDH Mysločovice
89Hostětín UHPavel Hamšík
910Lukov ZLMartin
1011Velký Ořechov BZLTomáš Jankůj
1112Nedašov ZLJakub Vilímek
1213Mirošov ZLriza - SDH Mirošov
1314Nevšová AZLBronislav Lysák
1415Vrbka KMViliam Pospíšil
1516Rymice KMjosef fuksa
1617Hradčovice UHRadek Hlaváč
1718Pohořelice ZLJana Forbelská

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Machová ZLKateřina Brázdilová
22Velký Ořechov ZLZuzka
33Racková ZLSDHRacková
44Holešov KMKateřina Brázdilová
55Sazovice ZLMagdaléna Couralová
66Vlachovice ZLKarolína Hbáčková
77Bojkovice UHLucie Bartošová
88Popov ZLAlois Kulíšek
99Lechotice dorostenciKMKateřina Brázdilová
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
20. 07. Vidče u hasičárnyVS
20. 07. hřiště SK BohuslaviceOP
21. 07. BrodeslavyPS
21. 07. PodmokliceSM
21. 07. Široký BrodJE
21. 07. VěžHB
21. 07. ŠumvaldOL
21. 07. Krchleby - Fotbalové hřištěDO
21. 07. KamennáTR
21. 07. RoštěníKM
21. 07. StříbřecJH
21. 07. Hrušky, hřištěBV
21. 07. KučerovVY
21. 07. Kostelany, hřištěKM
21. 07. LipováPV
21. 07. Cvičiště KojatínTR
21. 07. Medlov, hasičský areálOL
21. 07. Sportovní areál Králíky(noční)UO
21. 07. Oprechtice - hřiště ZahořanyDO
21. 07. Vracov - fotba. hřištěHO
21. 07. Čelechovice na Hané NOČNÍPV
22. 07. ZahorčiceST
22. 07. PravčiceKM
22. 07. SvésedliceOL
22. 07. PaměticeBK
27. 07. Hasičský areál ČastohosticeTR
28. 07. Nová Ves u ChrastavyLI
28. 07. Rýmařov,zahrada HedvyBR
28. 07. TučapyKM
28. 07. Letohrad - OrliceUO
28. 07. ChrástPB
28. 07. Kamenice nad LipouPE
28. 07. PlinkoutOL
28. 07. PřechoviceST
28. 07. Mikulovice hřištěZN
28. 07. Benešova HoraPT
28. 07. LUDRA CUP DrahanoviceOL
28. 07. PacovPE
29. 07. Letohrad - KunčiceUO
29. 07. ValšovicePR
29. 07. ChrástPB
29. 07. LitenčiceKM
29. 07. ČernoviceBK
29. 07. Hřiště TJ Sokol Hustopeče n.B.PR
29. 07. Polkovice-fotbalové hřištěPR
29. 07. KněžpoleUH
04. 08. PřílepyKM
04. 08. Široká NivaBR
04. 08. StrýčkoviceDO
04. 08. ČechtínTR
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.