Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár Kdy: 13. 08. 2016 21:00
Kontakt:   Telefon: 
Začátek rezervace: 25. 07. 2016 20:00 Konec rezervace: 13. 08. 2016 18:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Niva PVStanislav Režný
22Olešnice OLMartina Hubáčková
33Myslejovice PVPavel
44Bílovice A ženyPVStanislav Režný
55Soběsuky A ženyPVStanislav Režný
66Želeč PVStanislav Režný
77Lipová PVStanislav Režný
88Bílovice B ženyPVStanislav Režný
99Pěnčín PVStanislav Režný
1010Soběsuky PVStanislav Režný
1111Bílovice PVStanislav Režný
1212Krasice PVPavel
1313Želeč ženyPVStanislav Režný
1414Olešnice OLMartina Hubáčková
1515Soběsuky B ženyPVStanislav Režný
1616Domamyslice PVMartin Vykopal
1717Senetářov A, ženyBKIva Nejezchlebova
1818Plinkout OLivo šnejdar
1919Haňovice ženyOLMafka Sobotová
2020Ludéřov OLPavel Navrátil - admin ONL
2121Domamyslice DvojkaPVMartin Vykopal
2222Senetářov mužiBKIva Nejezchlebova
2323Čelechovice na Hané PVZdeněk Smolka
2424Loučany OLDagmar Bartoňková
2525Čelechovice na Hané PVMichael Vařeka
2626Hlubočky OLGabriela Krejčí
2727Krasice mužiPVKarolína Burešová
2828Jabloňany BKMarek Vlach
2929Hlubočky OLGabriela Krejčí
3030Loučany OLPavel Navrátil - admin ONL
3131Dětkovice ženyPVLadislav Kořínek
3232Žďár ženyBKKatka Kubínová
3333Obora BKJakub Alexa
3434Kelčice PVAntonín Tesárek
3535Pavlov-výběr SUEva Laštůvková
3637Hodějice ženyVYIveta Müllerová
3738Hodějice VYLeoš Dofek
3839Buková PVMichal Ošlejšek
3940Ostrov u Macochy ŽenyBKTereza Štaffová
4041Šumvald OLBoB Kobylka
4142Dětkovice PVLadislav Kořínek
4243Náměšť na Hané OLMatěj Sedláček
4344Radslavice MuziVYLukin
4445Benešov BKMartin Švéda
4546Haňovice OLJiří Novák
4647Malá Lhota ŽenyBKMichaela Hrušková
4748Malá Lhota MužiBKMichaela Hrušková
4849Nová Dědina OLEva Dušková
4950Radslavice ženyVYLukin
5051Náměšť na Hané ženyOLIvana Stratilová
5152Břevenec OLJosef Šenk
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
23. 11. Celkové vyhlášení FNC 2019JN
07. 12. Český RudolecJH
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
14. 12. Cvičiště KojatínTR
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
23. 05. LukovZL
30. 05. LudslaviceKM
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
14. 06. ZderazCR
27. 06. PetroviceTR
27. 06. Nová DědinaKM
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
05. 07. RadíkovPR
18. 07. PravčiceKM
19. 07. KřenovicePR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
08. 08. NětčiceKM
14. 08. Kozmice (OP) ,hřiště TJ SokolOP
15. 08. Prchalov, areál hřištěNJ
16. 08. OlšovecPR
22. 08. PšánkyHK
23. 08. MyštěvesHK
23. 08. VítoniceKM
29. 08. KarolínKM
05. 09. ÚněticePJ
06. 09. ÚněticePJ
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.