Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár starosty obce Kdy: 18. 08. 2018 13:00
Kontakt:   Příleský Pavel Telefon:  608 617 077
Začátek rezervace: 29. 07. 2018 20:00 Konec rezervace: 17. 08. 2018 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Provodovice PRJiři Buzinis
22Hranice PRVítězslav Stratil
33Velká (Hranice III) PRZdeněk Steiner
44TAG Zahnašovice KMPetr Miklík
55Opatovice PRDavid Roman
66Hlinsko PRPetr Šromota
77Jasenice Vsetín VSLukáš Komender
89Podhradní Lhota KMZdeněk Žejdlik
910Němetice VSLubomír Kunovský
1011Špičky PRJarda Schneider
1112Radkova Lhota PRJan Klimecký
1214Babice VSPetr Korábečný
1315Hrabůvka PRHonza
1417Mladcová ZLLukáš Struška
1518Pravčice KMMishi
1628Radíkov PRLuboš Kopřiva
1729Valšovice (Hranice VI) PRPetr Řeháček

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11TAG Zahnašovice KMPetr Miklík
22Hlinsko PRPetr Šromota
33Milotice nad Bečvou PRPetr Korábečný
44Olšovec PRFilip Staněk
55Radíkov PRLuboš Kopřiva
66Opatovice PRDavid Roman
77Špičky PRVeronika Květoňová
88Potštát PRVeronika Kocjanová

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Valšovice (Hranice VI) PRJiři Buzinis
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
18. 08. Velká LhotaVS
18. 08. Sukorady, fotbalové hřištěMB
18. 08. HuťJN
18. 08. Blížkovice - SOUTĚŽ ZRUŠENA !!ZN
18. 08. Horní PoříčíST
18. 08. BernarticeJE
18. 08. NětčiceKM
18. 08. RapšachJH
18. 08. Bílý KámenJI
18. 08. VranínTR
18. 08. Český Těšín,Dvorská 177,735 62KA
18. 08. Doubravice u Volyně - ČesticeST
18. 08. HodějiceVY
18. 08. ProvodovicePR
18. 08. Lobodice - hasičská areálPR
18. 08. Hovorany - fotba. hřištěHO
18. 08. Hovorany - fotbal.hřištěHO
18. 08. BojkoviceUH
18. 08. TyloviceVS
18. 08. Areál SádekOP
18. 08. hřiště VítoniceZN
18. 08. MěrotínOL
18. 08. RoudnýJN
19. 08. DnebohMB
19. 08. Lešná u VMVS
19. 08. VítoniceKM
19. 08. RudiceBK
19. 08. JabloňovZR
19. 08. Hrubá Vrbka - fotba. hřištěHO
19. 08. Vysoká, hřištěPR
19. 08. Kozmice, Hřiště TJ SokolOP
19. 08. Staré MěstoUH
25. 08. Bakov nad Jizerou, koupalištěMB
25. 08. DolanyPT
25. 08. StříbroTC
25. 08. KAROLINKA,údolí Raťkov 49.roč.VS
25. 08. SmilovHB
25. 08. HamrJH
25. 08. MladoňoviceTR
25. 08. HerolticeBO
25. 08. DolanyPT
25. 08. Trénikové hřištěKH
25. 08. TučapyVY
25. 08. HvězdoňoviceTR
25. 08. Malé Hoštice, hřištěOP
25. 08. Zbraslavice,hřiště treninkovéKH
25. 08. Dubičné,Dlouhý vrch (Dubičák)CB
25. 08. ŽirovnicePE
25. 08. Boršice, Fotbalové hřištěUH
25. 08. MyslibořiceTR
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.