Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár starosty obce Radslavice Kdy: 08. 06. 2019 13:00
Kontakt:   Martin Jelínek Telefon:  +420 721 953 241
Začátek rezervace: 31. 05. 2019 20:00 Konec rezervace: 07. 06. 2019 12:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Radslavice VYTomáš Urbánek
22Kučerov VYTomáš Urbánek
33Ivanovice na Hané VYTomáš Urbánek
44Tučapy VYTomáš Urbánek
55Hlubočany VYTomáš Urbánek
66Topolany AVYTomáš Urbánek
77Hodějice VYMartin Bezděk
88Tvarožná BOJan Daněk
99Pustiměř VYMichal Vrba
1010Topolany BVYTomáš Urbánek
1111Mokrá BOJara
1212Šaratice VYpetra Drabalkova
1313Habrovany VYJan Meitner
1414Hostěrádky-Rešov VYJakub Dolák
1516Křenovice VYJan Jeřábek

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Radslavice VYTomáš Urbánek
22Pustiměř VYMichal Vrba
33Křenovice VYJan Jeřábek
430Ivanovice na Hané VYTomáš Urbánek
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
14. 12. Cvičiště KojatínTR
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
23. 05. LukovZL
30. 05. Fotbalové hřiště ÚjezdDO
30. 05. LudslaviceKM
30. 05. BudilovPT
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
14. 06. ZderazCR
27. 06. PetroviceTR
27. 06. KdyněDO
27. 06. Nová DědinaKM
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
05. 07. RadíkovPR
18. 07. PravčiceKM
19. 07. KřenovicePR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
08. 08. NětčiceKM
14. 08. Kozmice (OP) ,hřiště TJ SokolOP
15. 08. Prchalov, areál hřištěNJ
16. 08. OlšovecPR
23. 08. VítoniceKM
29. 08. PšánkyHK
29. 08. KarolínKM
30. 08. MyštěvesHK
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.