Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O putovní pohár starosty obce Šaratice Kdy: 09. 06. 2019 11:00
Kontakt:   Josef Drabálek Telefon:  +420 728 769 845
Začátek rezervace: 31. 05. 2019 20:00 Konec rezervace: 08. 06. 2019 12:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Šaratice VYTomáš Urbánek
22Kučerov VYTomáš Urbánek
33Topolany AVYTomáš Urbánek
44Žatčany BOpetra Drabalkova
55Hlubočany VYTomáš Urbánek
66Ivanovice na Hané VYTomáš Urbánek
77Topolany BVYTomáš Urbánek
88Račice VYAntonín Hloušek
99Křenovice VYJan Jeřábek
1010Hostěrádky-Rešov VYJakub Dolák
1111Habrovany VYJan Meitner
1212Mokrá BOJara
1313Šaratice VYpetra Drabalkova
1414Tučapy AVYVlastimil Lebeda
1515Radslavice VYLukin
1616Hodějice VYMartin Bezděk
1717Račice VYAntonín Hloušek
1818Jabloňany BKMarek Vlach

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Ivanovice na Hané VYKlára Urbánková
23Silůvky ženyBOBroňa Fráňová
34Křenovice VYJan Jeřábek
45Radslavice VYMonika Bonczkova
56Bratčice Ženy BOHasiči Bratčice
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
14. 12. Cvičiště KojatínTR
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
23. 05. LukovZL
30. 05. Fotbalové hřiště ÚjezdDO
30. 05. LudslaviceKM
30. 05. BudilovPT
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
14. 06. ZderazCR
27. 06. PetroviceTR
27. 06. KdyněDO
27. 06. Nová DědinaKM
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
05. 07. RadíkovPR
18. 07. PravčiceKM
19. 07. KřenovicePR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
08. 08. NětčiceKM
14. 08. Kozmice (OP) ,hřiště TJ SokolOP
15. 08. Prchalov, areál hřištěNJ
16. 08. OlšovecPR
23. 08. VítoniceKM
29. 08. PšánkyHK
29. 08. KarolínKM
30. 08. MyštěvesHK
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.