Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Škodějov Kdy: 18. 05. 2019 21:00
Kontakt:   Telefon: 
Začátek rezervace: 08. 05. 2019 20:00 Konec rezervace: 17. 05. 2019 23:59


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Bozkov SMFNC
22Příchovice JNFNC
33Jeřmanice LIFNC
44Roprachtice SMFNC
55Nová Ves LILukáš Pokorný
66Škodějov SMFNC
77Frýdštejn JNMartin Bušek
88Krásná Ves MBJan Macoun
99Hradčany LITomáš Najman
1010Bystřice JCJan Košťák
1111Záskalí LIhasici Bezaskovice
1212Velké Hamry JNMAD Matthew
1313Odolenovice JNDominik Plhal
1414Pěnčín JNVít Macháček
1515Karlinky LIJaroslav Vobecký
1616Těpeře JNMAD Matthew
1717Chyjice JCDavid Hrdý
1818Dolní Sytová SMJiří Buchar
1919Bítouchov SMEliška Štěpánková
2020Křížkový Újezdec PHPetra Skružná
2121Krásná Ves BMBMarkéta Medviďová

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Břehy MBTereza Kočová
22Pěnčín JNKateřina Pelcová
33Veselá SMEliška Novotná
44Jeřmanice LIIveta
55Dalešice JNDavid Beránek
66Mělník BlataMEDominika Pecháčková
77Bozkov SMkarel Čermák
89Zlatá Olešnice JNJan Kupka
913Raspenava LILuboš Roušal
1014Ďáblice ABJaroslav Vobecký

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Jeřmanice LIDavid Beránek
22Roztoky u Semil SMFNC
33Bozkov SMFNC
44Nová Ves LILukáš Pokorný
55Škodějov SMRoman Dolenský
66Dalešice JNDavid Beránek
77Raspenava LILuboš Roušal
88Příchovice JNJan Kupka
99Roprachtice SMTomáš Zelenka
1010Záskalí LIhasici Bezaskovice
1111Smržovka ženyJNPetra Engelová
1212Bystřice JCJan Košťák
1313Hradčany LITomáš Najman
1414Chyjice JCDavid Hrdý
1515Odolenovice JNDominik Plhal
1616Smržovka mužiJNPetra Engelová
1717Těpeře JNMAD Matthew
1818Ostroměř JCZdeněk Tejchman
1920Dolní Sytová SMJiří Buchar
2021Bítouchov MužiSMEliška Štěpánková
2122Křížkový Újezdec PHPetra Skružná
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
14. 12. Cvičiště KojatínTR
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
23. 05. LukovZL
30. 05. Fotbalové hřiště ÚjezdDO
30. 05. LudslaviceKM
30. 05. BudilovPT
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
14. 06. ZderazCR
27. 06. PetroviceTR
27. 06. KdyněDO
27. 06. Nová DědinaKM
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
05. 07. RadíkovPR
18. 07. PravčiceKM
19. 07. KřenovicePR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
08. 08. NětčiceKM
14. 08. Kozmice (OP) ,hřiště TJ SokolOP
15. 08. Prchalov, areál hřištěNJ
16. 08. OlšovecPR
23. 08. VítoniceKM
29. 08. PšánkyHK
29. 08. KarolínKM
30. 08. MyštěvesHK
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.