Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár Hané Kdy: 23. 06. 2019 10:00
Kontakt:   Zatloukal Vlastimil Telefon:  775 321 727
Začátek rezervace: 12. 06. 2019 20:00 Konec rezervace: 22. 06. 2019 12:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Troubky PRAdmin Přerovská liga PÚ
22Dřevohostice PRPatrik Josiek
33Kokory PRBřeťa Koplík
44Chropyně KMVladislav Sedlařík
55Hlinsko PRPetr Beránek
66Hoštice KMRadoslav Gregor
77Zahnašovice KMPetr Miklík
88Vrchoslavice PVRadim Janečka
910Hranice PRVítězslav Stratil
1011Dub nad Moravou OLMichal Zbořil
1112Ludslavice KMPavel Lužík
1213Dětkovice PVLadislav Kořínek
1314Karolín KMMarek Plaček
1415Mysločovice ZLSDH Mysločovice
1516Špičky PRŠtěpán Šindler
1617Pustiměř VYMichal Vrba
1720Opatovice PRDalibor Vašíček
1821Radkova Lhota PRJan Klimecký
1925Hrabůvka PRHonza

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Císařov PRAleš Pěkník
22Zahnašovice KMPetr Miklík
33Hlinsko PRPetr Beránek
44Radkova Lhota PRJan Klimecký
55Opatovice PRDalibor Vašíček
66Čechy PRAdéla Janků
77Dětkovice PVLadislav Kořínek
88Bílovice Ženy BPVJana Vinklerová
99Olšovec PRFilip Staněk
1010Střítež nad Ludinou PRAneta Klumparová

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Troubky PRAdmin Přerovská liga PÚ
22Radkova Lhota PRJan Klimecký
33Císařov PRAleš Pěkník
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
28. 06. Nové BrániceBO
28. 06. DřevohosticePR
29. 06. VacovPT
29. 06. Dolní VilémoviceTR
29. 06. VidiceDO
29. 06. Mikulovice, hřištěZN
29. 06. Moutnice, fotbalové hřištěBO
29. 06. Velké Kunětice (2B)JE
29. 06. KyniceHB
29. 06. Železnice, areál v PodůlšíJC
29. 06. DubenecTU
29. 06. PřáslaviceOL
29. 06. Nová DědinaKM
29. 06. NetínZR
29. 06. MysleticeJI
29. 06. NevřeňPS
29. 06. Hřiště RadíčPB
29. 06. StaňkovJH
29. 06. MostyJH
29. 06. HlubočanyVY
29. 06. HaňoviceOL
29. 06. ParšovicePR
29. 06. OponešiceTR
29. 06. Mastník, areál Na BráněTR
29. 06. Bohumilice (rozstřel)PT
29. 06. Vřesovice, koupalištěPV
29. 06. DubenecTU
29. 06. VéskyUH
29. 06. Sportovní areálVS
29. 06. sportovní areál Střítež n. B.VS
29. 06. Pavlov (SU)SU
29. 06. Vranín areál U HavranaTR
30. 06. Kožichovice, hasičský areálTR
30. 06. BučíPS
30. 06. Výrovice, sportovní areálZN
30. 06. Hřiště RadíčPB
30. 06. OlešnáHB
30. 06. NepomukyUO
30. 06. NáramečTR
30. 06. NevcehleJI
30. 06. Výletiště Zahrázovo, SazoviceZL
05. 07. Jablůnka - hřištěVS
05. 07. KámenHB
05. 07. RoudniceHK
05. 07. ZDISLAVICE - Sokolská zahradaKM
05. 07. Lanžhot, fotbalové hřištěBV
05. 07. Leskovec nad Moravicí (2B)BR
05. 07. Horní MeziříčkoJH
05. 07. Stýskaly, hřištěPS
05. 07. Choryně Výletiště Pod HrázkouVS
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.