Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár Hané Kdy: 24. 06. 2018 10:00
Kontakt:   Zatloukal Vlastimil Telefon:  775 321 727
Začátek rezervace: 10. 06. 2018 20:00 Konec rezervace: 23. 06. 2018 10:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Troubky PRAdmin Přerovská liga PÚ
22Polkovice PRRadek Peřina
33Hrabůvka PRHonza
44TAG Zahnašovice KMLukáš
55Vrchoslavice PVRadim Janečka
66Hlinsko PRPetr Šromota
77Dětkovice PVLadislav Kořínek
88Morkovice KMPavel Krejčí
99Dřevohostice PRPatrik Josiek
1010Křenovice PRTomáš Bálint
1111Hranice PRVítězslav Stratil
1212Chropyně KMVladislav Sedlařík
1313Sobíšky PRHonza Balint
1414Jasenice Vsetín VSLukáš Komender
1515Kokory PRLibor Daňa
1616Pravčice KMMishi
1717Radkova Lhota PRJan Klimecký
1825Císařov PRLuboš Zatloukal

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11TAG Zahnašovice KMMonika Škrabanová
22Radíkov PRHonza
33Milotice nad Bečvou PRPetr Korábečný
44Hlinsko PRPetr Beránek
55Dětkovice PVLadislav Kořínek
66Pravčice BKMPeťa Nadymáčková
77Císařov PRAleš Pěkník
88Olšovec PRpetr
99Bílovice BPVJan Krupa

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Troubky PRAdmin Přerovská liga PÚ
22Císařov PRAleš Pěkník
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
21. 09. Areál SDH VřesinaOP
21. 09. Dolní BečvaVS
22. 09. Kostelec n/Č lesyKO
22. 09. Benešov u SemilSM
22. 09. ŽihobceKT
22. 09. Chropyně-fotbalové hřištěKM
22. 09. Chlum u TřeboněJH
22. 09. Český RudolecJH
22. 09. SoběsukyPV
22. 09. SŠ Rooseveltova 472, OlomoucOL
22. 09. SŠ polytech. Rooseveltova 472OL
22. 09. Radslavice (okr. Vyškov)VY
22. 09. Police - zámecký areálTR
22. 09. LitenčiceKM
28. 09. Česká BěláHB
29. 09. BřidličnáBR
29. 09. Požární Nádrž HošticeKM
29. 09. MarkvarecJH
29. 09. PloukoniceSM
30. 09. HenčlovPR
06. 10. U kačárny, RokytnoPA
06. 10. Hřiště nad Novou VsíDO
07. 10. Hasičské hřiště TřebeloviceTR
13. 10. ChlumčanyPJ
13. 10. Areal SDH Podhradní LhotaKM
10. 11. Areál PlazaPM
15. 12. Kuřim, parkoviště u TOS KuřimBO
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.