Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O putovní stříbrnou proudnici Kdy: 11. 08. 2019 09:30
Kontakt:   Karel Jašík Telefon:  736 630 955
Začátek rezervace: 28. 07. 2019 20:00 Konec rezervace: 09. 08. 2019 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Valšovice (Hranice VI) PRKarel Jašík
22Radkova Lhota PRKarel Jašík
33Podhradní Lhota KMKarel Jašík
44Hrabůvka PRMishi
55Zahnašovice KMMishi
66Ludslavice KMMishi
77Mladcová ZLMishi
88Pravčice BKMMartin Masař
99Hoštice KMRadoslav Gregor
1010Mistřice UHMishi
1111Křenovice PRMishi
1212Vítonice KMHonza Bělík
1313Karolín KMMishi
1414Roštění KMMishi
1515Mysločovice ZLMishi
1616Radíkov PRMishi
1717Nová Dědina KMMishi
1818Lukov ZLLukáš Žák
1919Dětkovice VYMichal Hrabánek
2020Hlinsko PRPetr Beránek
2121Brusné KMMartin Šťastný
2222Babice VSPetr Korábečný
2323Špičky PRŠtěpán Šindler
2424Odry Tošodry fireteamNJzdenek bortl
2526Opatovice PRDalibor Vašíček
2627Jasenice VSLukáš Komender
2728Kokory PRLibor Daňa
2829Prchalov BNJJakub Šenk
2930Velká (Hranice III) PRZdeněk Steiner

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11-  volné pro pořadatele-Mishi
22-  volné pro pořadatele-Mishi
33Pravčice BKMMishi
44Zahnašovice KMMishi
55Rymice KMMishi
66Karolín KMMishi
77Dětkovice VYMishi
88Pravčice AKMMishi
99Radkova Lhota PRJan Klimecký
1010Hlinsko PRPetr Beránek
1111Milotice nad Bečvou PRPetr Korábečný
1212Olšovec PRMagdaléna Hlavová
1313Nětčice KMPetra Plachá
1414Opatovice PRDalibor Vašíček
1515Loučka VSVeronika Sedlářová
1616Loukov KMSimona Halenčáková
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
20. 09. Dolní Bečva, sportovní areálVS
20. 09. Cizkrajov na návsiJH
20. 09. Fotbalové hřiště KarloviceBR
21. 09. Kostelec nad Černými lesyKO
21. 09. MIMO LIGU - Pivovar - Ch.PlanáTC
21. 09. Benešov u SemilSM
21. 09. ŽihobceKT
21. 09. Jiřice u Miroslavi, hřištěZN
21. 09. Český RudolecJH
21. 09. Chropyně fotbalové hříštěKM
21. 09. Buková - areál u BrůdkuPJ
21. 09. MIMO LIGU - Pivovar - Ch.PlanáTC
21. 09. Srch, fotbalové hřištěPA
21. 09. Třeština (SU)SU
21. 09. Fotbalové hřiště RadslaviceVY
21. 09. Police - zámecký areálTR
22. 09. Malá SkálaJN
22. 09. SmidaryHK
22. 09. Cizkrajov na návsiJH
28. 09. VýklekyPR
28. 09. Česká BěláHB
28. 09. Horšovský TýnDO
28. 09. OlešniceOL
28. 09. MarkvarecJH
28. 09. PloukoniceSM
05. 10. Areál Ostrov Letohrad - OrliceUO
05. 10. Nová Ves - Hřiště nad VsíDO
05. 10. TřebeloviceTR
12. 10. ChlumčanyPJ
16. 11. Pohořelice- modelářské letištěZL
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.