Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O putovní stříbrnou proudnici Kdy: 18. 08. 2019 09:30
Kontakt:   Karel Jašík Telefon:  736630955
Začátek rezervace: 08. 07. 2019 08:00 Konec rezervace: 16. 08. 2019 23:30


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Valšovice (Hranice VI) PRKarel Jašík
22Radkova Lhota PRJan Klimecký
33Mladcová ZLOndra Struška
44Zahnašovice KMPetr Miklík
55Dětkovice PVLadislav Kořínek
66Jasenice VSJakub Kopřiva
77Hlinsko PRTomáš Mareček
88Babice VSPetr Korábečný
99Kokory PRLibor Daňa
1010Partutovice PRmartin humplik
1111Prchalov BNJJakub Šenk
1212Hrabůvka PRHonza
1313Velká (Hranice III) PRZdeněk Steiner
1414Hranice PRVítězslav Stratil
1515Špičky PRŠtěpán Šindler
1616Radíkov PRMagdaléna Hlavová
1718Podhradní Lhota KMZdeněk Žejdlik
1830Opatovice PRDavid Roman

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Valšovice (Hranice VI) muži 35+PRKarel Jašík
22Radkova Lhota PRJan Klimecký
33Opatovice PRDavid Roman
44Milotice nad Bečvou ženyPRJakub Kopřiva
55Olšovec PRMagdaléna Hlavová
66Dětkovice PVLadislav Kořínek
77Hlinsko PRPetr Beránek
88Opatovice muži 35+PRDavid Roman
99Hostašovice NJJan Duda
1010Zahnašovice KMPetr Miklík
1111Drahotuše (Hranice IV) PRVáclav Šnejdrla
1212Hranice PRVítězslav Stratil
1313Špičky muži 35+PRSDH Špičky
1415Střítež nad Ludinou PRAneta Klumparová
1516Ústí muži 35+PRSDH Špičky
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
20. 09. Dolní Bečva, sportovní areálVS
20. 09. Cizkrajov na návsiJH
20. 09. Fotbalové hřiště KarloviceBR
21. 09. Kostelec nad Černými lesyKO
21. 09. MIMO LIGU - Pivovar - Ch.PlanáTC
21. 09. Benešov u SemilSM
21. 09. ŽihobceKT
21. 09. Jiřice u Miroslavi, hřištěZN
21. 09. Český RudolecJH
21. 09. SoběsukyPV
21. 09. Chropyně fotbalové hříštěKM
21. 09. Buková - areál u BrůdkuPJ
21. 09. MIMO LIGU - Pivovar - Ch.PlanáTC
21. 09. Srch, fotbalové hřištěPA
21. 09. Třeština (SU)SU
21. 09. Fotbalové hřiště RadslaviceVY
21. 09. Police - zámecký areálTR
22. 09. Malá SkálaJN
22. 09. SmidaryHK
22. 09. Cizkrajov na návsiJH
28. 09. VýklekyPR
28. 09. Česká BěláHB
28. 09. Horšovský TýnDO
28. 09. OlešniceOL
28. 09. MarkvarecJH
28. 09. PloukoniceSM
05. 10. Areál Ostrov Letohrad - OrliceUO
05. 10. Nová Ves - Hřiště nad VsíDO
05. 10. TřebeloviceTR
12. 10. ChlumčanyPJ
16. 11. Pohořelice- modelářské letištěZL
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.