Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Hasičská soutěž SDH Vojnice VII. ročník Kdy: 06. 07. 2020 10:00
Kontakt:   SDH Vojnice, Filip Hricišín Telefon:  774248359
Začátek rezervace: 19. 06. 2020 15:00 Konec rezervace: 06. 07. 2020 10:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Vojnice Muži OLFilip Hricisin
23Krasice PVMarcela Kuviková
34Nenakonice Muži OLJiří Tomecek
45Hrabůvka PRHonza
56Velká Bystřice OLMichal Surma
67Kokory PRBarbora Paráková
78Přáslavice ženyOLBarbora Ivanová
89Cholina ženyOLSabina Hájíčková
910Těšetice RatašiceOLPatrik Pospíšil
1011Vojnice Ženy OLFilip Hricisin
1112Nenakonice Ženy OLJiří Tomecek
1213Velká (Hranice III) PRFilip Hricisin
1314Dětkovice MužiPVLadislav Kořínek
1415Haňovice ŽenyOLFilip Hricisin
1516Kožušany OLPetr Zmeškal
1617Dub nad Moravou Ženy OLBarbora Paráková
1718Krasice mužiPVKarolína Burešová
1819Pěnčín PVJiřina Navrátilová
1920Náměšť na Hané Ženy OLTereza Žáčková
2021Náměšť na Hané Muži OLTereza Žáčková
2122Tršice OLHonza Balint
2223Čechy pod Kosířem MužiPVFilip Hricisin
2323Těšetice OLPatrik Pospíšil
2424Čechy pod Kosířem Ženy PVFilip Hricisin
2525Dub nad Moravou MužiOLFilip Hricisin
2626Křenovice PRFilip Hricisin
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
11. 07. DubenecTU
11. 07. BudečJH
11. 07. Nová Ves u SvětléHB
11. 07. Horní KameniceDO
11. 07. VšekaryDO
11. 07. HabrovanyVY
11. 07. MníšekJH
11. 07. Kamenice nad LipouPE
11. 07. Sportovní areál TJ VeseláVS
11. 07. Hasičský areál DubenecTU
11. 07. KalištěJI
11. 07. ONL Bílovice (PV) - ZRUŠENO!PV
12. 07. Prlov (fotbalové hřiště)VS
12. 07. ŠtítaryDO
12. 07. Fotbalové hřiště VelichovkyNA
12. 07. Prlov (fotbalové hřiště)VS
17. 07. Vidče u hasičárnyVS
18. 07. Široký BrodJE
18. 07. KrchlebyDO
18. 07. OlbramoviceBN
18. 07. KučerovVY
18. 07. StříbřecJH
18. 07. RynárecPE
18. 07. MikuloviceZN
18. 07. Fotbalové hřiště Grešlové MýtoZN
19. 07. KřenovyDO
19. 07. Myslibořice ZRUŠENO!!!!!TR
24. 07. Hasičský areál ČastohosticeTR
24. 07. Sportovní areál v ZátoruBR
25. 07. Halže, hřištěTC
25. 07. Letohrad - OrliceUO
25. 07. ŠtítaryDO
25. 07. Sportovní areál BroumyBE
25. 07. Strmilov, hřištěJH
25. 07. Halže, hřištěTC
25. 07. Kobylí, hasičské cvičištěBV
25. 07. Hasičský areál ŠumvaldOL
25. 07. Fotbalové hřiště KněžpoleUH
25. 07. Benešova HoraPT
25. 07. TutlekyRK
25. 07. Štítary - Areál SDHDO
25. 07. ONL Drahanovice - ZRUŠENO!OL
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
26. 07. Sportovní areál BroumyBE
01. 08. BechovMB
01. 08. BechovMB
01. 08. Stará Ves, louka za kinemBR
01. 08. ZahorčiceKT
01. 08. Aréna JesenicePB
01. 08. FrahelžJH
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.