Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Noční soutěž Želeč, 2B - 7.ročník Kdy: 13. 07. 2019 21:30
Kontakt:   Tomáš Marák Telefon:  722 082 986
Začátek rezervace: 30. 06. 2019 19:00 Konec rezervace: 12. 07. 2019 19:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Krasice PVTomáš Petržela
22Olšany u Prostějova PVMichal Vařecha
33Želeč Želeč mužiPVSDH Želeč
44Radslavice VYEva Adamcová
55Soběsuky PVSDH Želeč
66Radslavice ženyVYSDH Želeč
77Želeč ženyPVSDH Želeč
88Kožušany OLPetr Zmeškal
99Soběsuky ženy APVSDH Želeč
1010Vrchoslavice PVRadim Janečka
1111Želeč muži BPVSDH Želeč
1212Kožušany OLPetr Zmeškal
1313Kobeřice ženyPVSDH Želeč
1414Krasice PVKarolína Burešová
1515Soběsuky ženy BPVSDH Želeč
1616Vrchoslavice ŽenyPVRadim Janečka
1717Bílovice Ženy BPVPetr Dokoupil
1818Kobeřice mužiPVSDH Želeč
1919Niva PVTomáš Růžička
2020Bílovice MužiPVPetr Dokoupil
2121Brodek u Prostějova muži PVHasiči Brodek
2222Ludéřov OLPavel Navrátil - admin ONL
2323Chropyně KMVladislav Sedlařík
2424Víceměřice PVJaroslav Horák
2525Brodek u Prostějova  smíšenéPVHasiči Brodek
2626Čechy pod Kosířem PVAdam Buigl
2727Ivanovice na Hané MužiVYTomáš Urbánek
2828Topolany B MužiVYTomáš Urbánek
2929Vřesovice PVSDH Želeč
3030Seloutky Muži PVBarbora Sojčáková
3131Ivanovice na Hané ŽenyVYTomáš Urbánek
3232Velká Bystřice OLvojtech majer
3333Topolany A, MužiVYTomáš Urbánek
3434Čechy pod Kosířem PVAdéla Buiglová
3535Alojzov Olšany u ProstějovaPVMichal Vařecha
3636Velká Bystřice OLvojtech majer
3737Náměšť na Hané OLMichal Zbořil
3838Pustiměř MužiVYMichal Vrba
3939Němčice nad Hanou mužiPVAlena Kyseláková
4040Pěnčín PVMilan Husička
4141Otinoves PVJan Kolář
4242Dětkovice MužiPVLadislav Kořínek
4343Určice PVvaša mirvald
4444Hodějice VYAdam Cigánek
4545Tovačov  ŽenyPREliška Večeřová
4646Dětkovice ŽenyPVLadislav Kořínek
4747Určice ŽenyPVvaša mirvald
4848Němčice nad Hanou muži APVPavel Kvíčala
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
13. 06. MoravanyPA
13. 06. HonezovicePJ
13. 06. Hřiště u Hasičské zbrojniceFM
13. 06. Kamenice nad LipouPE
13. 06. MirošovZL
14. 06. ZderazCR
14. 06. Čekyně - ZRUŠENO!PR
14. 06. PozděchovVS
20. 06. Novosedly nad NežárkouJH
20. 06. KřekovZL
27. 06. Bor, náhradní hřištěTC
27. 06. Přáslavice, fotbalové hřištěOL
27. 06. PetroviceTR
27. 06. HlubočanyVY
27. 06. StaňkovJH
27. 06. Bor, náhradní hřištěTC
27. 06. Pavlov (SU)SU
27. 06. Vranín, areál U havranaTR
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. BudilovPT
04. 07. Staré Sedliště, náhr. hřištěTC
04. 07. PlumlovPV
04. 07. Slapy u TáboraTA
04. 07. TopolanyVY
04. 07. LáseniceJH
04. 07. Újezd - HřištěDO
04. 07. BatelovJI
04. 07. Kožušany – TážalyOL
05. 07. RadíkovPR
05. 07. Hoděmyšl - fotbalové hřiště TJPB
05. 07. Nedašova Lhota - JLNSZL
11. 07. DubenecTU
11. 07. BudečJH
11. 07. LabuťTC
11. 07. Horní KameniceDO
11. 07. VšekaryDO
11. 07. HabrovanyVY
11. 07. MníšekJH
11. 07. Kamenice nad LipouPE
11. 07. KalištěJI
11. 07. Bílovice (PV)PV
12. 07. ŠtítaryDO
18. 07. Lom u TachovaTC
18. 07. KrchlebyDO
18. 07. KučerovVY
18. 07. StříbřecJH
18. 07. RynárecPE
18. 07. Fotbalové hřiště Grešlové MýtoZN
18. 07. Nahý Újezdec, náhradní hřištěTC
18. 07. Nevšová - JLNSZL
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.