Košice, TA 2011 - O pohár starosty obce Košice

Liga: THL
Místo: Košice
Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
Kdy: 18. 06. 2011 13:00
Kontakt:   Václav Kornherr
Telefon:  +420777131725

Začátek rezervace: 18. 06. 2011 13:00
Konec rezervace: 18. 06. 2011 13:00
Začátek tipování:  00. 00. 0000 00:00
Konec hlasování: 00. 00. 0000 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista--2011-06-18-2459.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Zdislavice BN17,4016,4117,402014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Chářovice BN17,3117,4517,452013/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Slapy TA17,5717,4717,572014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Jaronice CB17,6017,7217,602012/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Chotěmice TA17,2017,7017,702012/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Ústrašice BTA17,7217,8217,822013/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Holašovice CB17,9117,5417,912013/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Žďár JH17,4317,9117,912013/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Chotěmice TA17,5817,9517,952014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Chrbonín ATA17,9517,9317,952012/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Žďár JH18,0017,7218,002012/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Kamenice nad Lipou PE17,7218,0718,072015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Chotěmice TA17,6318,2818,282015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Dvorce ATA17,7218,2818,282014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Chářovice BN18,3517,3518,352014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Dvorce ATA17,5318,3718,372013/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Ústrašice BTA18,2818,4018,402014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Řepeč TA18,4218,0718,422014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Řepeč TA18,6218,5918,622013/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Tučapy ATA18,6118,6618,662014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Slapy TA18,6717,4018,672012/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Bohdalín PE18,8318,5818,832014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Zhoř u Tábora TA18,5018,8418,842014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Řepeč TA18,0718,8718,872015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Český Rudolec JH18,0718,8818,882015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Chýnov TA18,1718,9418,942014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Daměnice BN18,3618,9618,962013/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Slapy ATA18,3819,0419,042015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Strmilov JH18,9819,0519,052014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Chrbonín ATA18,4019,1019,102013/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Heřmaneč JH18,8419,1119,112012/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Vesce TA17,7619,1419,142014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Holašovice CB18,0019,1619,162014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Žďár JH17,2419,2519,252014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Holašovice CB18,4619,2919,292012/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Zhoř u Tábora TA18,8919,3019,302013/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Dvorce TA18,5719,3419,342015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Kamenice nad Lipou PE18,8419,4919,492012/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Markvarec JH20,4019,5519,552012/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Vesce TA19,2819,5619,562015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Stoklasná Lhota TA18,3719,6119,612015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Chrbonín ATA18,9519,6719,672014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Vesce TA19,7319,4819,732013/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Tučapy BTA19,7518,6319,752014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Obora TA19,5819,9319,932015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Tučapy TA19,8120,0020,002015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Tučapy ATA18,3920,0620,062012/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Strmilov JH19,0320,0920,092013/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Tučapy BTA19,7920,3020,302013/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Kamenice nad Lipou APE20,3518,7720,352013/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Želeč TA20,3820,3120,382014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Zhoř u Tábora TA18,6920,4020,402015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Stoklasná Lhota TA20,4220,2920,422012/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Ústrašice BTA20,2220,5220,522015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Želeč TA1,9220,5720,572015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Tučapy BTA17,8720,7720,772012/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Želeč TA21,0419,1921,042012/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Slapy TA20,5421,1321,132013/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Slapy BTA20,2221,1321,132015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Krátošice TA21,2221,8121,812015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Košice TA21,1921,9021,902015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Obora ATA21,6622,0922,092013/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Želeč TA22,5722,3422,572013/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Krátošice TA22,6322,5222,632013/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Heřmaneč JH22,9921,3922,992013/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Zhoř u Tábora TA21,3823,1023,102012/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Tučapy ATA23,2619,8123,262013/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Kozmice TA18,8123,2723,272014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Kozmice TA23,5123,5923,592013/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Chýnov TA24,2018,8624,202013/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Oltyně TA23,0824,3324,332013/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Krátošice TA24,6924,4524,692012/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Malšice BTA22,9524,8924,892015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Drunče JH25,1324,5625,132013/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Zdešov JH19,7325,1525,152015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Ústrašice ATA24,7725,3125,312014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Krátošice TA25,6524,3925,652014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Chválkov PE23,1525,7425,742015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Kozmice TA25,4725,8725,872012/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Chýnov TA25,4926,0526,052015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Chotěmice TA26,1617,2626,162013/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Obora ATA26,8023,8426,802012/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Košice TA29,9419,4029,942013/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Obora BTA24,3030,2930,292012/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Maršov TA31,0226,7831,022014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Ústrašice BTA17,9232,6132,612012/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Chválkov PE33,4333,5333,532013/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Chabrovice TA29,1933,7033,702015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Košice TA38,7439,3039,302014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Náchod TA45,2742,8445,272012/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Bohdalín PENPNPNP2012/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Chválkov PENPNPNP2014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Košice TANPNPNP2012/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Strmilov JHNPNPNP2015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Strmilov JHNPNPNP2012/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Ústrašice ATANPNPNP2015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Jankov BNNPNPNP2012/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Jaronice CBNPNPNP2013/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Tučapy dorostTANPNPNP2012/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Zdešov JHNPNPNP2014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2010/06/12 Košice, TA,
THL
2011/06/18 Košice, TA, O pohár starosty obce Košice
THL
2012/06/30 Košice, O pohár starosty obce Košice
THL
2013/06/22 Košice, Pohár starosty obce Košice
THL
2014/06/21 Košice, O pohár obce Košice
THL
2015/06/20 Košice, O pohár starosty obce Košice
THL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/06/08 Tučapy (odpolední), O putovní pohár Obce Tučapy
THL
2019/06/29 Chrbonín, Memoriál Michala Velíška
THL
2019/06/30 Slapy, O putovní pohár obce Slapy
THL
2019/07/14 Chýnov, O pohár starosty města Chýnov
THL
2019/07/20 Strmilov, O pohár starosty města Strmilov
THL
2019/07/27 Krátošice (noční), O pohár starosty obce Krátošice
THL
2019/08/03 Řepeč, O pohár starosty obce Řepeč
THL
2019/08/04 Ústrašice (hřiště Želeč), O pohár obce Ústrašice a Memoriál Patrika Pažina
THL
2019/08/17 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice
THL
2019/08/18 Bezděčín, O pohár SDH Bezděčín
THL
2019/08/31 Kozmice, O pohár SDH Kozmice
THL
2019/09/07 Zhoř u Tábora, Memoriál Josefa Tupého
THL
Kdy Kde Liga