Batelov, před hasičárnou 2014 - Noční soutěž O pohár SDH Batelov

Liga: -
Místo: Batelov
Okres: Jihlava
Kraj: Vysočina
Kdy: 05. 07. 2014 19:00
Kontakt:   Drahomír Taclík
Telefon:  733547475

Začátek rezervace: 05. 07. 2014 19:00
Konec rezervace: 05. 07. 2014 19:00
Začátek tipování:  05. 07. 2014 20:00
Konec hlasování: 05. 07. 2014 00:00
Zadal: SDH Batelov

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  http://www.sdh-batelov.wz.cz/nocni_soutez.htm

Poznámka pořadatele

Noční soutěž 5.7.2014

Prezence: 19.00 - 19:30

Start žen: 20:00 poté následuje start mužů

Povrch: Asfalt

Povoleny úzké hadice, muži 3B, ženy 2B


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-batelov-2014-07-05-5700.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Sedlatice AJI14,5914,7114,712019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Libkova Voda PE14,7415,2715,272019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Markvarec JH15,2215,3515,352019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Heřmaneč JH14,8215,4515,452019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Žirovnice PE15,6115,7115,712019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Sedlatice BJI15,9715,6715,972019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Dolní Němčice JH14,6015,9915,992019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Strachoňovice JI15,7516,0216,022019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Božejovice TA16,0816,3416,342019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Batelov JI16,7416,5016,742019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Kamenice nad Lipou PE16,1316,8516,852019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Strmilov JH16,4516,9116,912019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Sedlejov JI16,2217,1417,142019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Kouty TR15,9017,5317,532019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Boršov JI18,4217,6718,422019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Milíčov JI17,8318,7418,742019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Počátky PE18,3218,8818,882019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Kaliště JI17,9319,2119,212019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Střížov JI19,3216,4219,322019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Choustník TA18,5520,7420,742019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Nová Ves JI22,1821,5222,182019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Panské Dubenky JI24,2824,1424,282019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Nový Rychnov PE29,9424,6129,942019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Rynárec PENPNPNP2019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Budeč JHNPNPNP2019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Mysletice JINPNPNP2019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Rácov JINPNPNP2019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Kamenice JINPNPNP2019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Budislav TADSQDSQDSQ2019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Nová Včelnice JH--17,852018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Zajíčkov PE--18,002018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Dolní Cerekev JI--18,352018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Zajíčkov PE17,9518,4518,452019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Batelov JI19,0018,2719,002019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Zdešov JH18,5319,3519,352019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Strachoňovice JI19,3618,9519,362019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Sedlejov JI19,4519,5219,522019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Dolní Cerekev JI19,6819,4619,682019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Nová Včelnice JH20,1920,1220,192019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Zajíčkov PE18,7820,2820,282017/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Strachoňovice JI--20,792018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Boršov BJI20,9620,0020,962019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Zdešov JH--21,122018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Choustník TA--21,482018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Chválkov PE20,5021,6921,692017/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Boršov JI22,1121,2422,112019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Střížov JI--22,292018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Choustník TA22,3220,3322,322019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Lomnice nad Lužnicí JH--22,342018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Mysletice JI--22,372018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Batelov JI--22,662018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Batelov JI22,8523,9523,952017/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Strachoňovice JI24,3722,1124,372017/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Milíčov JI--24,932018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Cizkrajov JH--26,492018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Nová Včelnice JH25,7926,6926,692017/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Chválkov PE--33,582018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Nová Ves JI19,2421,09MS2017/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2014/07/05 Batelov, před hasičárnou, Noční soutěž O pohár SDH Batelov
-
2016/07/09 Hasičská zbrojnice Batelov, Noční soutěž o pohár SDH Batelov
-
2017/07/08 Batelov, O pohár SDH, 3B úzké, noční soutěž
PLPU
2018/07/07 Batelov, O pohár SDH Batelov, noční soutěž
PLPU
2019/07/06 Batelov, O pohár SDH Batelov, noční soutěž, 2B
PLPU
2020/07/04 Batelov, O pohár SDH Batelov, noční soutěž, 2B
PLPU
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2020/08/14 Kozmice (OP) ,hřiště TJ Sokol, XXVI ročník noční soutěže-ZRUŠENO!!!
-
2020/08/14 Cvičiště za železářstvím, SDH Odry a Tošodry fire team vás zvou na 29.ročn
-
2020/08/15 Přílepy, III. Ročník, O ZÁMECKÝ POHÁR
-
2020/08/15 Svatoslav ZRUŠENO, 4.kolo Žďárské ligy Svatoslav
-
2020/08/15 Výletiště Zahrázovo, Sazovice, Hasičský den Sazovice 2020
-
2020/08/15 Svrčovec, PYTLOVSKÁ KÁĎ
-
2020/08/15 Rožnov pod Radhoštěm, 9.ročník
-
2020/08/15 Sportovní areál Pěnčín, Pohárová soutěž - 2B Cup
-
2020/08/15 Měrotín, hasičský areál, Noční pohárová soutěž N.F.I.Metall
-
2020/08/16 Hasičský areál,hřiště TJ Sokol, 3.ročník Memoriál A.Rončky, 12.kolo MSP-ZRUŠENO!!!
-
2020/08/22 Jemnice, hasičské cvičiště, O putovní pohár starosty města Jemnice
-
2020/08/22 Vrbno pod Pradědem, 3B, Mnichov-hřiště
-
2020/08/22 51.ročník Raťkovská Grapa, Karolinka, údolí Raťkov
-
2020/08/22 Amfiteátr Velká Bystřice, IX. ročník pohárové soutěže v požárním útoku
-
2020/08/22 Horní Metelsko/hasičský areál, Panter's pink cup 2020
-
2020/08/22 Poděvousy fotbalové hřiště, Memoriál Jirky Posledního
-
2020/08/22 Provodovice, O pohár starosty obce Provodovice - 2B
-
2020/08/22 Jemnice, hasičské cvičiště, Memoriál Fr.Bočka a O putovní pohár starosty města
-
2020/08/22 Hradčovice, O pohár starosty obce Hradčovice 3B
-
2020/08/22 Kelčice hřiště, Hodovy pohár, muži, ženy 2B
-
2020/08/22 Citonice, u Rušlému, Noční pohár starosty obce na 2B
-
2020/08/22 Třebelovice !!!ZRUŠENO!!!, Noční Třebelovice
-
2020/08/22 LUDRA CUP Drahanovice, noční soutěž 2B
-
2020/08/29 Bolelouc u splavu, Dětská soutěž
-
2020/08/29 Bakov nad Jizerou, Memoriál Josefa Dvořáka
-
2020/08/29 Hasičské hřiště Karlinky, Soutěž o pohár primátora města Liberec
-
2020/08/29 Zibohlavy - hasičský areál., Zibohlavské sání, dva pokusy, muži i ženy 2B.
-
2020/08/29 Suchonice, Fotbalové hřiště, O pohár starostky obce Suchonice, 2B
-
2020/08/29 Hamr hřiště, Memoriál Františka Outlého
-
2020/08/29 Knínice u hasičárny, TFA Knínický železný hasič
-
2020/08/29 Hasičský areál Častohostice, O pohár starostky obce Častohostice - Noční soutěž
-
2020/08/29 Únanov, Koupaliště Pohoda, O pohár koupaliště Pohoda
-
2020/08/29 Bolelouc u splavu, O Putovní pohár Městyse Dub nad Moravou, noční 2B
-
2020/08/30 Žehrov - areál U rybníka, ŽEHROVSKÝ PALIVEC 2020
-
2020/08/30 Lešná fotbalové hřiště, O pohár starosty obce a starosty sdh
-
2020/08/30 Tlumačov - fotbalový areál, O pohár Ekonoma, O pohár Jana Látky
-
2020/09/04 Areal SDH Podhradní Lhota, Noční soutěž Podhradní Lhota
-
2020/09/04 Jezdkovice Hřiště, Noční pohárová soutěž
-
2020/09/04 Cizkrajov náves, Noční soutěž o pohár obce Cizkrajov
-
2020/09/05 Sport. areál městyse Chotětov, Chotětovský pohár v požárním útoku, děti
-
2020/09/05 Sport. areál městyse Chotětov, Chotětovský pohár v požárním útoku na 2B
-
2020/09/05 Bratčice, viz. poznámky, Útok bude proveden na dvě hadice „B“ ml.žáci
-
2020/09/05 Bratčice viz.poznámky, Útok bude proveden na dvě hadice „B“ st.žáci
-
2020/09/05 Vidice, 11. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2020/09/05 Zhoř u Tábora, Memoriál Josefa Tupého, Zhoř u Tábora
-
2020/09/05 Pocinovice, První kolo CHVL na 2B široké.
-
2020/09/05 Bratčice viz.poznámky, Útok bude proveden na dvě hadice „B“ muži a ženy
-
2020/09/05 Chropyně - fotbalové hřiště, Memorial Jana Zapletala 2B
-
2020/09/05 Nepomuky areál pod poldrem, Nepomucký pohár
-
2020/09/05 Stýskaly-hřiště, NIGHT CUP Stýskaly 2020
-
Kdy Kde Liga