Bílý Kámen 2013 - 26. roční putovního poháru SDH Bílý Kámen

Liga: -
Místo: Bílý Kámen
Okres: Jihlava
Kraj: Vysočina
Kdy: 31. 08. 2013 13:30
Kontakt:   Radim Kriegsmann
Telefon:  728372091

Začátek rezervace: 07. 08. 2013 20:00
Konec rezervace: 31. 08. 2013 13:30
Začátek tipování:  07. 08. 2013 20:00
Konec hlasování: 31. 08. 2013 00:00
Zadal: Radim Kriegsmann

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

SDH Bílý Kámen si Vás dovoluje pozvat na 26. roční putovního poháru SDH Bílého Kamene.

Podle pravidel  Jihlavské Open ligy (možnost půjčení dvou soutěžících z jiného týmu)

Prostor kolem základny zámková dlažka náběh i trať travnatá.

Otevřená soutěž do přípravy posledního družstva v dané kategorii.

Na Vaší účast se budeme těšit.


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-bily-kamen-2013-08-31-4227.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
13Kněžice TRRosťa Neuwirth


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Kamenice nad Lipou PE16,9216,8616,922016/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Sedlatice JI17,4217,4617,462015/08/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Sedlatice AJI--17,642018/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Drunče JH17,7917,8317,832016/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Bohdalín PE17,1217,9617,962015/08/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Heřmaneč JH18,1718,2118,212016/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Žirovnice PE--18,282018/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Markvarec JH--18,472018/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Strmilov JH--18,532018/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Bílý Kámen JI18,6218,3718,622016/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Sedlatice AJI17,7418,6718,672016/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Český Rudolec JH18,6817,9718,682015/08/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Batelov JI18,6618,7118,712016/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Heřmaneč JH--18,912018/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Střížov JI18,9918,6218,992016/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Český Rudolec JH18,4119,0619,062016/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Cizkrajov JH--19,172018/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Sedlatice BJI18,8519,1819,182015/08/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Kamenice ElitaJI18,4519,2119,212016/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Bílý Kámen JI19,2218,6919,222015/08/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Libkova Voda PE19,3118,5719,312016/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Mysletice JI18,3219,3219,322016/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Žirovnice PE19,4018,9319,402016/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Batelov JI19,3319,5519,552015/08/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Drunče JH20,0419,7120,042015/08/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Střížov JI18,6220,0420,042015/08/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Sedlatice BJI--20,242018/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Rynárec PE--20,662018/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Milíčov JI20,7019,4120,702016/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Kaliště JI--20,932018/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Kaliště JI21,0420,9721,042015/08/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Kaliště JI20,8021,0521,052016/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Šimanov JI19,9121,1321,132016/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Radkov JI20,8121,9121,912015/08/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Rohovka PE21,8021,9521,952016/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Šimanov JI22,0522,1922,192015/08/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Bílý Kámen SeniorJI--22,772018/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Rynárec PE23,2323,0923,232015/08/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Bílý Kámen JI--23,502018/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Mysletice JI--25,082018/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Chválkov PE26,6428,3028,302015/08/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Markvarec JH29,4329,0129,432016/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Panské Dubenky JI--31,262018/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Heřmaneč JH31,4031,4931,492015/08/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Markvarec JH31,9418,2031,942015/08/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Šimanov JI--34,012018/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Žirovnice PE35,8935,9835,982015/08/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Polná JI37,0936,8537,092016/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Libkova Voda PE--NP2018/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Krahulčí JINPNPNP2015/08/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Střížov BJINPNPNP2015/08/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Cizkrajov JHNPNPNP2015/08/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Krasonice JINPNPNP2016/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Milíčov JI--NP2018/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Milíčov JINPNPNP2015/08/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/08/18 Bílý Kámen, 25. ročník putovního poháru SDH Bílý Kámen
-
2013/08/31 Bílý Kámen, 26. roční putovního poháru SDH Bílý Kámen
-
2014/08/16 Bílý Kámen-sportovní areál, 27. ročník putovního poháru SDH Bílý Kámen
-
2015/08/15 Bílý Kámen, O putovní pohár SDH Bílý Kámen
PLPU
2016/08/20 Bílý Kámen, O putovní pohár SDH Bílý Kámen, 3B úzké, sklopky
PLPU
2017/08/19 Bílý Kámen, O pohár SDH, 3B úzké
PLPU
2018/08/18 Bílý Kámen, O putovní pohár SDH Bílý Kámen
PLPU
2019/08/03 Bílý Kámen, O putovní pohár SDH Bílý Kámen
PLPU
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/05/25 hřiště Domamil, O pohár starosty obce
-
2019/05/25 Hřiště Soběsuky, O pohár starosty
-
2019/05/26 Louka u Jemnice, Pohárová soutěž
-
2019/05/26 1. kolo MSP (2B), Svoboda, hasičské hřiště na ulici Vlčoch
-
2019/05/26 hřiště TJ Sokol, O putovní pohár obecního úřadu
-
2019/06/01 hřiště Valašská Senice, Noční pohárová soutež, 2B
-
2019/06/02 Výškovice, místní hřiště, XX.ročník O putovní pohár SDH Výškovice
-
2019/06/02 Šarovy - hasičské cvičiště, O Melúnový pohár - ZLPS- M 3B,Ž Dor M35 2B
-
2019/06/02 Pod Hněvošickým pahorkem, Moravskoslezský pohár, 3.kolo, muži-3B, ženy-2B
-
2019/06/07 hřiště Leskovec, 7.Noční hasičská soutěž O pohár valašských kotárů
-
2019/06/07 Provodovice, Noční soutěž - O pohár SDH Provodocice
-
2019/06/08 Vávrovice hřiště FK NOVA, 3. kolo MSP v PÚ Vávrovice, muži 3B a ženy 2B
-
2019/06/08 Světlá nad Sázavou, O Pohár starosty města Světlá nad Sázavou
-
2019/06/08 Bolelouc, Výletiště u splavu, Pohárová noční soutěž, 2B
-
2019/06/08 Olšany u Prostějova, Noční soutěž na 2B.
-
2019/06/08 Zádveřice, noční soutěž O pohár starosty
-
2019/06/09 Areál koupaliště Lipjo, 4. kolo Moravskoslezského poháru - Chlebičov (3B)
-
2019/06/14 hřiště v Janovicích (NJ), SDH Janovice - Noční soutěž v P.Ú.
-
2019/06/14 Vrchoslavice-hřiště, Vrchoslavská pohárovka
-
2019/06/15 Hasičský areál Častohostice, Memoriál Káje Hochmana
-
2019/06/15 Předín - sportovní areál, Noční soutěž mladých hasičů
-
2019/06/15 Fotbalové hřiště Grešlové Mýto, O pohár starosty obce Grešlové Mýto
-
2019/06/21 sportovní areál, Noční soutěž Větřkovice 21.6.2019
-
2019/06/21 Nové Bránice, Noční soutěž v požárním útoku
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce
-
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2019/06/22 Na návsi obce (asfalt)., Soutěž o pohár starosty městyse Heraltice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár Haima cup
-
2019/06/23 Dolní Libina, areál koupaliště, Memoriál Josefa Jančíka
-
2019/06/28 Nové Bránice, Noční soutěž žáků v požárním útoku a štafetě
-
2019/06/29 Dolní Vilémovice, O pohár SDH
-
2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B
-
2019/06/29 sportovní areál Střítež n. B., O pohár starosty obce
-
2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B
-
2019/06/30 Kožichovice, hasičský areál, "O pohár SDH Kožichovice"
-
2019/06/30 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce, III. kolo MSL
-
2019/07/05 Jablůnka - hřiště, O pohár starosty
-
2019/07/05 Roseč - náves, Noční soutěž o pohár starostky Roseče
-
2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019
-
2019/07/06 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2019/07/06 Čelákovy, Memoriál Jaroslava Seidla 2B
-
2019/07/06 Areál Březiny, Memoriál, pohárová soutěž, 2B + 4C
-
2019/07/12 hřiště TJ Sokol Závada, 4. kolo NHHL 2019
-
2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - noční soutěž
-
2019/08/17 Budeč, II. ročník soutěže v požárním útoku
-
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019
-
2019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky
-
2019/09/01 Tlumačov - fotbalové hřiště, O pohár ekonoma / O pohár Jana Látky
-
Kdy Kde Liga