Bohdalín, hasičské hřiště 2013 - 1.kolo Pelhřimovské ligy v požárním útoku

Liga: -
Místo: Bohdalín
Okres: Pelhřimov
Kraj: Vysočina
Kdy: 08. 06. 2013 13:00
Kontakt:   Lukáš Semotán
Telefon:  +420732580503

Začátek rezervace: 02. 06. 2013 20:00
Konec rezervace: 08. 06. 2013 13:00
Začátek tipování:  08. 06. 2013 20:00
Konec hlasování: 08. 06. 2013 00:00
Zadal: Lukáš Přibyl

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/groups/229022813868228/?fref=ts

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

1. kolo Pelhřimovské ligy v požárním útoku. Povrch travnatý , základna betonová. Terče sklopné (časomíra SDH Želeč). Těší se na Vás SDH Bohdalín.


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-bohdalin-2013-06-08-3997.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Bohdalín PELukáš Přibyl
22Dvorce TAAdéla Brožková
33Kamenice nad Lipou PELukáš Chalupa
44Kaliště JIVojta Šindelář
55Rohovka PEJan Štětka
66Malšice TALukáš Přibyl
78Chválkov PELukáš Přibyl
89Zajíčkov PEMilan
910Rynárec PELukáš Přibyl
1011Žďár JHLukáš Přibyl
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Dvorce TAAdéla Brožková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Oponešice TR16,8916,6816,892017/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Žďár JH16,7717,2217,222014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Kamenice nad Lipou PE17,6117,3417,612016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Mysletice JI17,7117,5517,712017/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Žďár AJH17,7217,6217,722016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Libkova Voda PE17,6917,8717,872017/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Český Rudolec JH17,7817,8717,872017/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Chotěmice TA17,4917,8717,872014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Heřmaneč JH17,9217,8717,922014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Kamenice nad Lipou PE17,4617,9317,932017/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Heřmaneč JH17,7318,1018,102017/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Český Rudolec JH18,1417,7418,142016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Dvorce TA17,5318,1518,152016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Slapy TA18,2018,1718,202013/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Žďár JH18,2717,2418,272013/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Bohdalín PE17,3118,3618,362015/05/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Drunče JH17,9518,5218,522017/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Bohdalín PE18,5318,6818,682014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Krahulčí JI18,3818,8518,852014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Heřmaneč JH18,9317,9918,932016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Český Rudolec JH18,2218,9418,942015/05/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Bohdalín PE19,0617,3519,062013/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Drunče JH17,7719,0919,092016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Tučapy TA19,2019,2419,242014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Tučapy TA19,3118,3819,312016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Střížov JI19,3319,1819,332015/05/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Kamenice nad Lipou PE19,3318,7519,332014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Heřmaneč JH19,3618,7719,362015/05/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Žirovnice PE18,4419,4719,472017/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Mysletice JI18,5319,5119,512016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Batelov JI19,7219,0019,722016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Jindřichovice JI19,7319,5319,732013/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Strmilov JH18,6619,7519,752017/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Strmilov JH19,3719,8219,822016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Drunče JH19,8519,8119,852014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Žďár BJH19,5719,9319,932016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Žďár BJH19,8520,0020,002015/05/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Bílý Kámen JI19,3920,1820,182017/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Rohovka PE20,2319,9820,232017/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Božejovice TA18,7520,2420,242016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Radkov JI20,0320,2720,272014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Žirovnice PE20,3220,4020,402016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Markvarec JH20,4319,6920,432016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Chotěmice TA18,9420,4920,492016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Tučapy TA18,6520,6120,612015/05/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Žirovnice PE20,6220,3920,622013/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Chválkov BPE20,3420,6920,692016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Kaliště JI20,7120,3920,712016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Batelov AJI20,5020,7120,712014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Rohovka PE20,6620,9020,902013/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Krahulčí JI18,5320,9120,912015/05/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Strachoňovice JI20,0721,0221,022014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Markvarec JH21,0818,6321,082015/05/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Kaliště JI21,0121,3121,312014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Košice TA21,4020,7321,402015/05/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Božejovice TA21,4620,9321,462017/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Střížov JI21,4719,8521,472016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Libkova Voda PE21,5820,6121,582016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Dobronice u Chýnova TA20,8421,6421,642017/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Rohovka PE21,8320,0621,832014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Drunče JH21,9820,2721,982015/05/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Cizkrajov JH21,9222,1222,122014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Dvorce ATA22,1918,3922,192013/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Zajíčkov PE20,5122,4022,402013/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Rohovka PE22,5720,8222,572016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Chýnov TA18,1722,6622,662015/05/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Rohovka PE22,5022,7222,722015/05/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Chválkov APE22,0022,7322,732014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Český Rudolec JH20,8422,8022,802014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Kaliště JI23,0721,7323,072013/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Kaliště JI22,8423,2223,222015/05/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Chválkov PE23,2323,8723,872013/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Střížov JI21,3324,1524,152014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Kamenice nad Lipou APE25,1626,2826,282013/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Kaliště JI20,2327,2627,262017/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Malšice TA27,3526,2527,352013/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Nová Ves JI21,9927,4227,422014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Panské Dubenky JI32,9933,7333,732014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Košice TA34,6131,4034,612014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Chválkov PE38,6626,2638,662015/05/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Bohdalín PENPNPNP2016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Strmilov JHNPNPNP2014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Rynárec PENPNPNP2015/05/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Libkova Voda PENPNPNP2014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Střížov JINPNPNP2017/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Žirovnice APENPNPNP2014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Kamenice nad Lipou PENPNPNP2015/05/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Žďár AJHNPNPNP2015/05/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Rynárec PENPNPNP2013/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Bílý Kámen JINPNPNP2015/05/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Markvarec JHNPNPNP2014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Markvarec JHNPNPNP2017/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Bílý Kámen JINPNPNP2016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Slapy TANPNPNP2015/05/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Vesce TANPNPNP2014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Žirovnice PENPNPNP2015/05/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Mysletice JINPNPNP2015/05/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Bohdalín PENPNPNP2017/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Chotěmice TANPNPNP2015/05/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Krotějov SportTANPNPNP2017/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2003/08/02 Bohdalín, PE,
JČHL
2004/06/19 Bohdalín, PE,
JČHL
2005/08/20 Bohdalín, PE,
JČHL
2013/06/08 Bohdalín, 1.kolo
PLPU
2013/06/08 Bohdalín, hasičské hřiště, 1.kolo Pelhřimovské ligy v požárním útoku
-
2014/06/28 Bohdalín, O pohár SDH Bohdalín
PLPU
2015/05/30 Bohdalín, O pohár SDH Bohdalín
PLPU
2016/09/17 Bohdalín, O pohár SDH Bohdalín, 3B úzké, sklopky
PLPU
2017/05/27 Bohdalín, O pohár SDH, 3B úzké
PLPU
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/05/25 hřiště Domamil, O pohár starosty obce
-
2019/05/25 Hřiště Soběsuky, O pohár starosty
-
2019/05/26 Louka u Jemnice, Pohárová soutěž
-
2019/05/26 1. kolo MSP (2B), Svoboda, hasičské hřiště na ulici Vlčoch
-
2019/05/26 hřiště TJ Sokol, O putovní pohár obecního úřadu
-
2019/06/01 hřiště Valašská Senice, Noční pohárová soutež, 2B
-
2019/06/02 Výškovice, místní hřiště, XX.ročník O putovní pohár SDH Výškovice
-
2019/06/02 Šarovy - hasičské cvičiště, O Melúnový pohár - ZLPS- M 3B,Ž Dor M35 2B
-
2019/06/02 Pod Hněvošickým pahorkem, Moravskoslezský pohár, 3.kolo, muži-3B, ženy-2B
-
2019/06/07 hřiště Leskovec, 7.Noční hasičská soutěž O pohár valašských kotárů
-
2019/06/07 Provodovice, Noční soutěž - O pohár SDH Provodocice
-
2019/06/08 Vávrovice hřiště FK NOVA, 3. kolo MSP v PÚ Vávrovice, muži 3B a ženy 2B
-
2019/06/08 Světlá nad Sázavou, O Pohár starosty města Světlá nad Sázavou
-
2019/06/08 Bolelouc, Výletiště u splavu, Pohárová noční soutěž, 2B
-
2019/06/08 Olšany u Prostějova, Noční soutěž na 2B.
-
2019/06/08 Zádveřice, noční soutěž O pohár starosty
-
2019/06/09 Areál koupaliště Lipjo, 4. kolo Moravskoslezského poháru - Chlebičov (3B)
-
2019/06/14 hřiště v Janovicích (NJ), SDH Janovice - Noční soutěž v P.Ú.
-
2019/06/14 Vrchoslavice-hřiště, Vrchoslavská pohárovka
-
2019/06/15 Hasičský areál Častohostice, Memoriál Káje Hochmana
-
2019/06/15 Předín - sportovní areál, Noční soutěž mladých hasičů
-
2019/06/15 Fotbalové hřiště Grešlové Mýto, O pohár starosty obce Grešlové Mýto
-
2019/06/21 sportovní areál, Noční soutěž Větřkovice 21.6.2019
-
2019/06/21 Nové Bránice, Noční soutěž v požárním útoku
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce
-
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2019/06/22 Na návsi obce (asfalt)., Soutěž o pohár starosty městyse Heraltice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár Haima cup
-
2019/06/23 Dolní Libina, areál koupaliště, Memoriál Josefa Jančíka
-
2019/06/28 Nové Bránice, Noční soutěž žáků v požárním útoku a štafetě
-
2019/06/29 Dolní Vilémovice, O pohár SDH
-
2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B
-
2019/06/29 sportovní areál Střítež n. B., O pohár starosty obce
-
2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B
-
2019/06/30 Kožichovice, hasičský areál, "O pohár SDH Kožichovice"
-
2019/06/30 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce, III. kolo MSL
-
2019/07/05 Jablůnka - hřiště, O pohár starosty
-
2019/07/05 Roseč - náves, Noční soutěž o pohár starostky Roseče
-
2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019
-
2019/07/06 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2019/07/06 Čelákovy, Memoriál Jaroslava Seidla 2B
-
2019/07/06 Areál Březiny, Memoriál, pohárová soutěž, 2B + 4C
-
2019/07/12 hřiště TJ Sokol Závada, 4. kolo NHHL 2019
-
2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - noční soutěž
-
2019/08/17 Budeč, II. ročník soutěže v požárním útoku
-
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019
-
2019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky
-
2019/09/01 Tlumačov - fotbalové hřiště, O pohár ekonoma / O pohár Jana Látky
-
Kdy Kde Liga