Branná 2014 - O pohár SDH Branná

Liga: VCT
Místo: Branná
Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský
Kdy: 05. 07. 2014 13:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 22. 06. 2014 18:00
Konec rezervace: 04. 07. 2014 18:00
Začátek tipování:  05. 07. 2014 20:00
Konec hlasování: 05. 07. 2014 00:00
Zadal: Jan Zahradník

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

3 B úzké, sklopky


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-branna-2014-07-05-4754.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Branná JHJan Zahradník
22Stajka JHMiroslav Bosák
33Lomnice nad Lužnicí JHKristýna Svobodová
44Markvarec JHmartin pecha
55Stará Hlína JHFrantišek Bílek
66Lásenice JHMartin Janků
77Halámky mužiJHJan Prokes
88Novosedly nad Nežárkou JHMarketa Nohavova
99Hamr JHMichal Szokol
1010Stříbřec JHLáďa Frantík
1111Rapšach JHMiroslav Kouřil
1212Mníšek JHJan Zahradník
1313Chlum u Třeboně JHPetr Belanský
1414Olešná PEFrantišek Bílek
1515Staňkov JHHasiči Staňkov
1616Kolence JHZbyněk Malý
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Branná JHJan Zahradník
22Rapšach JHMiroslav Kouřil
33Lásenice JHMartin Janků
45Lomnice nad Lužnicí JHKristýna Svobodová
57Staňkov JHHasiči Staňkov
68Majdalena JHRyszard Krausowicz
711Chlum u Třeboně JHPetr Belanský


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Kolence JH--18,062015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Heřmaneč JH19,1817,7819,182014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Markvarec JH19,5718,5919,572014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Český Rudolec JH19,5919,4519,592014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Slavošovice CB--19,792015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Stříbřec JH20,4219,8520,422014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Novosedly nad Nežárkou JH20,4319,8720,432014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Mníšek JH18,7620,7120,712014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Halámky JH--20,882015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Stříbřec JH--20,902015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Lomnice nad Lužnicí JH21,2721,1521,272014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Novosedly nad Nežárkou JH--21,352015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Stajka JH--21,352015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Mníšek JH--22,132015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Hamr JH--22,292015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Branná JH22,5419,8722,542014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Branná JH--23,222015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Stajka JH23,7726,1726,172014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Lásenice JH--26,332015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Staňkov JH--27,442015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Voleč PA--27,892015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Chlum u Třeboně JH--28,232015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Domanín JH--29,172015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Olešná PE29,2629,1229,262014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Branná SSBJH34,7235,4235,422014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Hamr JH34,7435,8635,862014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Kolence JH36,8335,4136,832014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Halámky JH23,3639,6239,622014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Staňkov JH21,6941,7141,712014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Chlum u Třeboně JH45,2244,6645,222014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Majdalena JH--56,762015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Stará Hlína JH45,6470,7170,712014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Markvarec JH--NP2015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Olešná PE--NP2015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Stříbřec BJH--NP2015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Valtínov JH--NP2015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Rapšach JHNPNPNP2014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Lásenice JH21,2625,33NP2014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/07/05 Branná,
VCT
2014/07/05 Branná, O pohár SDH Branná
VCT
2015/07/05 Branná, O pohár SDH Branná
VCT
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/06/01 Chlum u Třeboně, Putovní pohár starosty Městyse
VCT
2019/06/08 Halámky, O pohár SDH Halámky
VCT
2019/06/22 Novosedly nad Nežárkou, O pohár SDH Novosedly nad Nežárkou
VCT
2019/06/29 Staňkov, Memoriál Františka Bracha
VCT
2019/07/06 Lásenice, O pohár SDH Lásenice
VCT
2019/07/13 Mníšek, Memoriál Jiřího Černého
VCT
2019/07/20 Stříbřec, O pohár SDH Stříbřec
VCT
2019/08/03 Frahelž, O pohár SDH Frahelž
VCT
2019/08/17 Rapšach, O pohár starosty SDH Rapšach
VCT
2019/08/31 Hamr, Memoriál Františka Outlého
VCT
2019/09/14 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
Kdy Kde Liga