Brodek u Konice, hřiště 2015 - O pohár starosty

Liga: VCPV
Místo: Brodek u Konice
Okres: Prostějov
Kraj: Olomoucký
Kdy: 01. 08. 2015 15:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 27. 07. 2015 08:00
Konec rezervace: 01. 08. 2015 12:00
Začátek tipování:  27. 07. 2015 20:00
Konec hlasování: 31. 07. 2015 00:00
Zadal: Stanislav Režný

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-brodek-u-konice-6655.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Loučany OLPetr Bartoněk
22Dětkovice APVDavid Slavíček
33Čelechovice na Hané PVZdeněk Smolka
44Soběsuky PVStanislav Režný
56Benešov BKMartin Švéda
67Lipová PVStanislav Režný
79Dětkovice BPVDavid Slavíček
810Senetářov BKLuboš Šebela
911Bílovice PVStanislav Režný
1012Domamyslice PVPetr Bartoněk
1113Niva PVJaroslav Servus
1215Olešnice XOLPetra Hubáčková
1322Myslejovice TOPPVMilan Buriánek
1426Ludéřov OLStanislav Režný
1527Domamyslice BPVStanislav Režný
1628Žďár BKStanislav Režný
1729Buková PVStanislav Režný
1830Brodek u Konice PVStanislav Režný
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Bílovice APVStanislav Režný
22Černá Hora BKPetra Dvořáková
33Soběsuky APVStanislav Režný
44Loučany OLDagmar Bartoňková
55Bílovice BPVStanislav Režný
66Ludéřov OLPavel Navrátil - admin ONL
77Soběsuky BPVStanislav Režný
89Pěnčín PVŠtěpánka Kovářová
910Olešnice OLPetra Hubáčková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Niva PV17,0217,1517,152015/08/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Domamyslice PV17,3817,3417,382015/08/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Dětkovice BPV17,5617,4217,562015/08/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Myslejovice PV17,9917,7117,992015/08/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Dětkovice APV17,7018,0618,062014/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Olešnice OL17,9518,1018,102014/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Brodek u Konice PV17,5618,1218,122015/08/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Lipová PV18,1518,0318,152014/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Bílovice PV17,4718,5318,532015/08/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Bílovice PV18,5818,0818,582014/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Ludéřov OL18,6918,1318,692015/08/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Lipová PV18,7917,6818,792015/08/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Loučany OL18,6218,8118,812015/08/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Olešnice OL18,0418,8718,872015/08/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Soběsuky PV18,7318,9918,992015/08/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Brodek u Konice PV18,1519,1219,122014/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Buková PV17,7019,1319,132015/08/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Ludéřov OL18,7119,4619,462014/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Dětkovice APV19,6719,9119,912015/08/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Vícov PV19,8519,9319,932014/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Žďár BK18,6220,1420,142015/08/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Senetářov BK19,3720,3320,332015/08/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Jabloňany BK20,4320,2620,432014/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Malá Lhota BK18,9321,5121,512014/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Cholina OL21,5422,1122,112014/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Čelechovice na Hané PV22,6919,7322,692014/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Ptení PV21,6923,2423,242014/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Vážany BK18,8224,1024,102014/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Benešov BK24,7825,4125,412015/08/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Loučany OL27,7127,8327,832014/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Domamyslice PVNPNPNP2014/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Čelechovice na Hané PVNPNPNP2015/08/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Stražisko PVNPNPNP2014/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Niva PVNPNPNP2014/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Soběsuky PVNPNPNP2014/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Ostrov u Macochy BKNPNPNP2014/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Brodek u Konice BPVNPNPNP2014/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Domamyslice BPVNPNPNP2015/08/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Měrotín OL20,44NPNP2014/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Dětkovice BPVNPNPNP2014/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/08/04 Brodek u Konice,
VCPV
2013/08/03 Brodek u Konice, O pohár SDH Brodek
VCPV
2014/08/02 Brodek u Konice, O pohár starosty
VCPV
2015/08/01 Brodek u Konice, hřiště, O pohár starosty
VCPV
Kdy Kde Liga


Soutěže