Bystřec 2013 - Bystřecký pohár zařazen do VČHL a VCÚ

Liga: VČHL
Místo: Bystřec
Okres: Ústí nad Orlicí
Kraj: Pardubický
Kdy: 23. 06. 2013 10:00
Kontakt:   Jan Matějka
Telefon:  773 164 328

Začátek rezervace: 09. 06. 2013 20:00
Konec rezervace: 23. 06. 2013 10:00
Začátek tipování:  09. 06. 2013 20:00
Konec hlasování: 23. 06. 2013 00:00
Zadal: Štěpán Hrdina

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  http://www.hasicibystrec.estranky.cz/

Poznámka pořadatele

místo konání - před hasičskou zbrojnicí

pravidla dle směrnic hasičských sportovních soutěží a pravidel VČHL 2013 (http://www.vchl.com/), zařazeno do seriálu soutěží VCÚ ( http://vcu.cekuj.net/), , muži - ženy, bez rozdílu věku, povrch tratě travnatý, betonová základna, asfaltový náběh

pozvánka na soutěž: 

http://www.vchl.com/pozvanky/2013/pozvanka_bystrec_2013.pdf


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-bystrec-2013-06-23-3993.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Bystřec AUOŠtěpán Hrdina
22Dolní Čermná UOŠtěpán Hrdina
33Trnov RKJiří Hrdinka
44Mladějov JCMartin Ponocný
55Bašnice JCMichaela Malá
66Horní Radechová ,,B"NAPavel Ďuriš
77Libuň JCMartina Panožková
88Letohrad - Kunčice CUOTereza
99Havlovice TUAleš Hejna
1010Střezetice HKvoltys
1111Jinolice JCMartin Ponocný
1212Letohrad - Kunčice BUOŠtěpán Hrdina
1313Dolní Přím HKJiří Hrdinka
1414Horní Třešňovec AUOPetr Jirásek
1515Bystřec BUOŠtěpán Hrdina
1616Myštěves HKMichaela Malá
1717Velký Třebešov NAHonza Pajer
1818Horní Radechová ,,A"NAPavel Ďuriš
1919Pšánky AHKVáclav Zubr
2020Letohrad - Orlice UOLukáš Velič
2121Horní Čermná AUOPavel Suldovský
2223Mostek UOHonzin Matějka
2324Letohrad UOJirka Čada
2425Lestkov SDH LestkovSMJaroslav Kudrnáč
2526Pšánky BHKVáclav Zubr
2627Čeperka "N"PALeoš Kříž
2728Bošín UOFerda
2829Podůlší BéčkoJCJan Strnad
2930Nepomuky UOLukáš Lešikar
3031Roudnice HKPatrik Novák
3132Hrobice Big-ShockPAjan pleskot
3233Lukavice UOHonzin Matějka
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Myštěves HKOlíf Pánková
22Letohrad - Červená UOHonzin Matějka
33Libuň JCMartina Panožková
44Letohrad - Kunčice UOTereza
55Horní Třešňovec AUOPetr Jirásek
66Letohrad - Orlice UOMilu Moravcová
77Letohrad UOJirka Čada
88Česká Rybná UOHonzin Matějka
99Vitiněves JCJitka Heršálková
1010Dolní Třešňovec UOKateřina Hejrlíková
1111Nepomuky UOKateřina Krudencová
1212Roudnice HKPatrik Novák
1313Libňatov TUVeronika Borůvková
1415Dolní Přím HKJiří Hrdinka


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Letohrad - Kunčice BUO16,2116,7416,742017/06/18 Útok,nástřik 3xB úzké
2.  Jinolice RenmotorJC16,1316,7916,792017/06/18 Útok,nástřik 3xB úzké
3.  Myštěves HK16,8016,7716,802017/06/18 Útok,nástřik 3xB úzké
4.  Trnov RK16,8017,0317,032017/06/18 Útok,nástřik 3xB úzké
5.  Bašnice JC17,0817,0317,082017/06/18 Útok,nástřik 3xB úzké
6.  Bystřec AUO17,2817,3117,312017/06/18 Útok,nástřik 3xB úzké
7.  Hrobice PA17,5217,1417,522017/06/18 Útok,nástřik 3xB úzké
8.  Bystřec BUO17,7618,4318,432017/06/18 Útok,nástřik 3xB úzké
9.  Lukavice UO17,0418,5818,582017/06/18 Útok,nástřik 3xB úzké
10.  Bošín UO18,6618,0918,662017/06/18 Útok,nástřik 3xB úzké
11.  Horní Třešňovec AUO18,5118,9818,982017/06/18 Útok,nástřik 3xB úzké
12.  Letohrad - Kunčice DUO20,0418,8620,042017/06/18 Útok,nástřik 3xB úzké
13.  Nepomuky UO20,5720,2120,572017/06/18 Útok,nástřik 3xB úzké
14.  Dlouhoňovice UO22,8021,2222,802017/06/18 Útok,nástřik 3xB úzké
15.  Dubenec TU24,9918,2524,992017/06/18 Útok,nástřik 3xB úzké
16.  Horní Čermná UO23,8127,2427,242017/06/18 Útok,nástřik 3xB úzké
17.  Lanšperk UO27,2727,4627,462017/06/18 Útok,nástřik 3xB úzké
18.  Dolní Dobrouč UO32,6631,2332,662017/06/18 Útok,nástřik 3xB úzké
19.  Letohrad JeleniUONPNPNP2017/06/18 Útok,nástřik 3xB úzké
20.  Dolní Čermná UONPNPNP2017/06/18 Útok,nástřik 3xB úzké
21.  Záchlumí UONPNPNP2017/06/18 Útok,nástřik 3xB úzké
22.  Letohrad - Orlice BUONPNPNP2017/06/18 Útok,nástřik 3xB úzké
23.  Pšánky HKNPNPNP2017/06/18 Útok,nástřik 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2008/07/05 Bystřec, UO, Bystřecký pohár
VCU
2009/07/04 Bystřec, UO, Bystřecký pohár
VCU
2013/06/23 Bystřec, Bystřecký pohár zařazen do VČHL a VCÚ
VČHL
2013/06/23 Bystřec, O pohár
VCU
2014/07/05 Bystřec, 9. kolo VČHL
VČHL
2014/07/05 Bystřec, Bystřecký pohár
VCU
2014/07/05 Bystřec VČHL a VCÚ, Bystřecký pohár
-
2015/06/07 Bystřec, 3. kolo VČHL
VČHL
2015/06/07 Bystřec, Bystřecký pohár
VCU
2016/06/05 Bystřec, 4. kolo VČHL
VČHL
2016/06/05 Bystřec, Bystřecký pohár
VCU
2017/06/18 Bystřec, 6. kolo VČHL
VČHL
2017/06/18 Bystřec, Druhé kolo Velké ceny ústeckoorlicka
VCU
2018/06/03 Bystřec, 4. kolo VČHL
VČHL
2018/06/03 Bystřec, Bystřecký pohár
VCU
2019/06/02 Bystřec, 3. kolo VČHL
VČHL
2019/06/02 Bystřec, Bystřec
VCU
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/07/27 Kunčice, 8. kolo VČHL
VČHL
2019/07/28 Orlice, 9. kolo VČHL
VČHL
2019/08/24 Myštěves, 10. kolo VČHL
VČHL
2019/08/25 Pšánky, 11. kolo VČHL
VČHL
2019/09/07 Velichovky, 12. kolo VČHL
VČHL
Kdy Kde Liga