Bystřec VČHL a VCÚ 2014 - Bystřecký pohár

Liga: -
Místo: Bystřec
Okres: Ústí nad Orlicí
Kraj: Pardubický
Kdy: 05. 07. 2014 10:00
Kontakt:   Jan Matějka
Telefon:  773164328

Začátek rezervace: 22. 06. 2014 19:30
Konec rezervace: 05. 07. 2014 10:00
Začátek tipování:  22. 06. 2014 20:00
Konec hlasování: 05. 07. 2014 00:00
Zadal: Štěpán Hrdina

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  http://www.hasicibystrec.estranky.cz/

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

SDH Bystřec pořádá 13.ročník hasičské soutěže Bystřecký pohár zařazen do VČHL a VCÚ v požárním útoku, dle pravidel VČHL, povrch tratě travnatý, betonová základna, asfaltový náběh, prezentace 8:30-9:30


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-bystrec-2014-07-05-5676.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Bystřec AUOŠtěpán Hrdina
215Bystřec BUOŠtěpán Hrdina


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Jinolice RenmotorJC15,9216,1216,122014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Letohrad - Kunčice BUO15,9216,2016,202018/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Letohrad - Kunčice BUO15,9216,2016,202018/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Bašnice JC16,2916,4316,432018/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Bašnice JC16,2916,4316,432018/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Jinolice RenmotorJC16,4416,4316,442018/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Jinolice RenmotorJC16,4416,4316,442018/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Letohrad - Kunčice CUO--16,512014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Letohrad - Kunčice CUO16,3016,5116,512014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Pšánky AHK16,4816,5616,562013/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Letohrad - Kunčice CUO16,5016,6316,632013/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Letohrad - Kunčice CUO16,5016,6316,632013/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Jinolice RenmotorJC16,0316,6616,662016/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Pšánky BHK16,6516,7216,722014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Letohrad - Kunčice BUO16,6816,7216,722014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Letohrad - Kunčice BUO--16,722014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Letohrad - Kunčice BUO16,2116,7416,742017/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Bezděkov pod Třemšínem PB16,0716,7616,762016/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Libuň JC16,7516,7716,772014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Jinolice RenmotorJC16,1316,7916,792017/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Myštěves HK16,8016,7716,802017/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Letohrad - Orlice UO--16,832014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Letohrad - Orlice UO16,8316,5916,832014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Letohrad - Orlice AUO16,4816,9216,922016/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Letohrad - Orlice AUO--16,922016/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Pšánky AHK16,7716,9916,992014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Letohrad - Kunčice BUO--17,022016/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Letohrad - Kunčice BUO16,6617,0217,022016/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Bříšťany JC--17,032014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Bříšťany JC16,7617,0317,032014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Trnov RK16,8017,0317,032017/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Bašnice JC17,0817,0317,082017/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Letohrad - Kunčice BUO17,0917,0717,092015/06/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Letohrad - Kunčice BUO17,0917,0717,092015/06/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Letohrad - Orlice UO16,6517,1017,102015/06/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Kosmonosy MB17,0217,1117,112015/06/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Pšánky HK17,1416,8817,142016/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Letohrad - Kunčice BUO17,1416,7917,142013/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Letohrad - Kunčice BUO--17,142013/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Horní Radechová BNA17,1217,1617,162014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Pšánky AHK17,2016,6317,202015/06/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Trnov RK16,6517,2217,222018/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Trnov RK16,6517,2217,222018/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Dubenec TU17,1017,2617,262018/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Dubenec TU17,1017,2617,262018/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Pšánky BHK17,2817,1617,282013/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Libuň JC16,8717,2817,282013/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Trnov RK17,0617,2917,292014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Bašnice JC16,4817,3117,312015/06/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Bystřec AUO17,2817,3117,312017/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Letohrad - Kunčice CUO16,6417,3417,342016/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Letohrad - Kunčice CUO--17,342016/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Velký Třebešov NA17,3617,4117,412015/06/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Libuň JC17,4216,9717,422015/06/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Letohrad - Orlice UO17,4317,1517,432013/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Letohrad - Orlice UO--17,432013/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Hrobice PA17,5217,1417,522017/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Velký Třebešov NA17,5317,3617,532014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Lukavice AUO17,6017,2417,602015/06/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Lukavice AUO17,6017,2417,602015/06/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Velký Třebešov NA17,6717,3717,672017/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Bystřec BUO17,4517,6917,692016/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Bystřec BUO--17,692016/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Podůlší BéčkoJC17,1017,7417,742013/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Tuř JC17,5417,7917,792017/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Trnov RK17,7417,8017,802016/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Bašnice JC--17,812016/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Bašnice JC17,8116,8117,812016/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Slepotice PA--17,812016/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Slepotice PA17,8117,2617,812016/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Jinolice RenmotorJC16,3417,8317,832013/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Moravany PA17,2517,8617,862018/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Bystřec AUO17,2817,9017,902013/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Bystřec AUO--17,902013/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Bystřec AUO17,9117,9217,922015/06/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Bystřec AUO17,9117,9217,922015/06/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Bystřec BUO17,9617,4617,962014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Bystřec BUO--17,962014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Hrabišín SU17,9817,5517,982016/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Zderaz ACR17,4117,9817,982018/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Lukavice UO17,8318,0918,092018/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Podůlší BéčkoJC17,3418,1218,122014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Roudnice HK18,1617,8118,162015/06/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Dolní Čermná UO--18,212016/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Střezetice HK18,0318,2118,212013/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Havlovice TU18,2018,2618,262013/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Hrabišín SU18,0318,2818,282018/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Čeperka NPA17,0518,3118,312014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Čeperka NPA--18,312014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Myštěves HK16,3018,3518,352018/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Myštěves HK16,3018,3518,352018/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Brandýs nad Orlicí UO17,9618,3518,352014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Brandýs nad Orlicí UO--18,352014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Lukavice AUO18,4017,6318,402014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Lukavice AUO--18,402014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Lukavice AUO--18,412016/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Velký Třebešov NA17,0818,4118,412013/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Lukavice UO17,3718,4118,412016/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Bystřec BUO17,7618,4318,432017/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Bošín UO18,3918,4618,462015/06/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2008/07/05 Bystřec, UO, Bystřecký pohár
VCU
2009/07/04 Bystřec, UO, Bystřecký pohár
VCU
2013/06/23 Bystřec, Bystřecký pohár zařazen do VČHL a VCÚ
VČHL
2013/06/23 Bystřec, O pohár
VCU
2014/07/05 Bystřec, 9. kolo VČHL
VČHL
2014/07/05 Bystřec, Bystřecký pohár
VCU
2014/07/05 Bystřec VČHL a VCÚ, Bystřecký pohár
-
2015/06/07 Bystřec, 3. kolo VČHL
VČHL
2015/06/07 Bystřec, Bystřecký pohár
VCU
2016/06/05 Bystřec, 4. kolo VČHL
VČHL
2016/06/05 Bystřec, Bystřecký pohár
VCU
2017/06/18 Bystřec, 6. kolo VČHL
VČHL
2017/06/18 Bystřec, Druhé kolo Velké ceny ústeckoorlicka
VCU
2018/06/03 Bystřec, 4. kolo VČHL
VČHL
2018/06/03 Bystřec, Bystřecký pohár
VCU
2019/06/02 Bystřec, 3. kolo VČHL
VČHL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/05/25 hřiště Domamil, O pohár starosty obce
-
2019/05/25 Hřiště Soběsuky, O pohár starosty
-
2019/05/26 Louka u Jemnice, Pohárová soutěž
-
2019/05/26 1. kolo MSP (2B), Svoboda, hasičské hřiště na ulici Vlčoch
-
2019/05/26 hřiště TJ Sokol, O putovní pohár obecního úřadu
-
2019/06/01 hřiště Valašská Senice, Noční pohárová soutež, 2B
-
2019/06/02 Výškovice, místní hřiště, XX.ročník O putovní pohár SDH Výškovice
-
2019/06/02 Šarovy - hasičské cvičiště, O Melúnový pohár - ZLPS- M 3B,Ž Dor M35 2B
-
2019/06/02 Pod Hněvošickým pahorkem, Moravskoslezský pohár, 3.kolo, muži-3B, ženy-2B
-
2019/06/07 hřiště Leskovec, 7.Noční hasičská soutěž O pohár valašských kotárů
-
2019/06/07 Provodovice, Noční soutěž - O pohár SDH Provodocice
-
2019/06/08 Vávrovice hřiště FK NOVA, 3. kolo MSP v PÚ Vávrovice, muži 3B a ženy 2B
-
2019/06/08 Světlá nad Sázavou, O Pohár starosty města Světlá nad Sázavou
-
2019/06/08 Bolelouc, Výletiště u splavu, Pohárová noční soutěž, 2B
-
2019/06/08 Olšany u Prostějova, Noční soutěž na 2B.
-
2019/06/08 Zádveřice, noční soutěž O pohár starosty
-
2019/06/09 Areál koupaliště Lipjo, 4. kolo Moravskoslezského poháru - Chlebičov (3B)
-
2019/06/14 hřiště v Janovicích (NJ), SDH Janovice - Noční soutěž v P.Ú.
-
2019/06/14 Vrchoslavice-hřiště, Vrchoslavská pohárovka
-
2019/06/15 Hasičský areál Častohostice, Memoriál Káje Hochmana
-
2019/06/15 Předín - sportovní areál, Noční soutěž mladých hasičů
-
2019/06/15 Fotbalové hřiště Grešlové Mýto, O pohár starosty obce Grešlové Mýto
-
2019/06/21 sportovní areál, Noční soutěž Větřkovice 21.6.2019
-
2019/06/21 Nové Bránice, Noční soutěž v požárním útoku
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce
-
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2019/06/22 Na návsi obce (asfalt)., Soutěž o pohár starosty městyse Heraltice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár Haima cup
-
2019/06/23 Dolní Libina, areál koupaliště, Memoriál Josefa Jančíka
-
2019/06/28 Nové Bránice, Noční soutěž žáků v požárním útoku a štafetě
-
2019/06/29 Dolní Vilémovice, O pohár SDH
-
2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B
-
2019/06/29 sportovní areál Střítež n. B., O pohár starosty obce
-
2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B
-
2019/06/30 Kožichovice, hasičský areál, "O pohár SDH Kožichovice"
-
2019/06/30 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce, III. kolo MSL
-
2019/07/05 Jablůnka - hřiště, O pohár starosty
-
2019/07/05 Roseč - náves, Noční soutěž o pohár starostky Roseče
-
2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019
-
2019/07/06 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2019/07/06 Čelákovy, Memoriál Jaroslava Seidla 2B
-
2019/07/06 Areál Březiny, Memoriál, pohárová soutěž, 2B + 4C
-
2019/07/12 hřiště TJ Sokol Závada, 4. kolo NHHL 2019
-
2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - noční soutěž
-
2019/08/17 Budeč, II. ročník soutěže v požárním útoku
-
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019
-
2019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky
-
2019/09/01 Tlumačov - fotbalové hřiště, O pohár ekonoma / O pohár Jana Látky
-
Kdy Kde Liga