Bystřec 2015 - 3. kolo VČHL

Liga: VČHL
Místo: Bystřec
Okres: Ústí nad Orlicí
Kraj: Pardubický
Kdy: 07. 06. 2015 10:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 24. 05. 2015 20:00
Konec rezervace: 06. 06. 2015 23:59
Začátek tipování:  07. 06. 2015 20:00
Konec hlasování: 07. 06. 2015 00:00
Zadal: Honza Pajer

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-bystrec-6148.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Lukavice AUOHonzin Matějka
22Moravany PAHonza Louža
33Hrobice PAjan pleskot
44Nepomuky UOLukáš Lešikar
55Bystřec AUOHonza Pajer
66Horní Radechová BNAHonza Pajer
77Horní Třešňovec AUOPetr Jirásek
88Kosmonosy MBVáclav Repš
99Letohrad - Kunčice BUOJaroslav Kacálek
1010Pšánky AHKMichaela Malá
1111Letohrad - Kunčice CUOHonza Pajer
1212Myštěves HKVeronika Borůvková
1313Jinolice RenmotorJCVojtěch Kratochvíl
1414Obrubce MBVáclav Repš
1515Bystřec BUOHonza Pajer
1616Velký Třebešov NAHonza Pajer
1717Libuň JCMichaela Malá
1818Mostek Ústí nad OrlicíUOKamil syrový
1919Trnov RKdavid rohlena
2020Horní Čermná Horní Čermná AUOPavel Suldovský
2121Brandýs nad Orlicí UOPetr Pavlíček
2222Havlovice TUAleš Hejna
2323Bašnice JCVeronika Borůvková
2424Bříšťany JCRadovan Bludský
2525Roudnice HKZdeňka Klapková
2626Letohrad - Orlice UOLukáš Velič
2727Dolní Čermná UOLuboš Hrabčuk
2828Lukavice BUOHonzin Matějka
2929Bošín UOFerda
3031Semechnice RKLukáš Žid
3132Srch PAFilip Kolman
3233Letohrad - Orlice BUOOndřej Matyáš
3334Dolní Dobrouč UOAleš Hrdina
3435Letohrad - Červená BUOIvan Felkl
3536Choltice PADavid čermák
3637Jeníkovice HKJana Kupková
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Bystřec UOHonza Pajer
22Myštěves HKVeronika Borůvková
33Libuň JCVojtěch Kratochvíl
44Horní Třešňovec AUOPetr Jirásek
55Letohrad - Orlice UOEliška Moravcová
66Dolní Přím HKSDH Dolní Přím
77Dolní Třešňovec UOVendula Šilarová
88Jablonec nad Jizerou SMKarolína Jonová
99Letohrad - Červená UOHonzin Matějka
1010Vitiněves JCTadeáš Majvald
1111Libňatov TUTereza Térová
1212Roudnice HKZdeňka Klapková
1313Lanšperk UOKristýna Nováková
1414Krásná Ves MBVeronika Kneblová
1515Česká Rybná UOHonzin Matějka
1616Letohrad - Kunčice UOPavla Štěpánková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Jinolice RenmotorJC15,9216,1216,122014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Letohrad - Kunčice BUO15,9216,2016,202018/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Letohrad - Kunčice BUO15,9216,2016,202018/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Bašnice JC16,2916,4316,432018/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Bašnice JC16,2916,4316,432018/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Jinolice RenmotorJC16,4416,4316,442018/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Jinolice RenmotorJC16,4416,4316,442018/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Letohrad - Kunčice CUO16,3016,5116,512014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Letohrad - Kunčice CUO--16,512014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Pšánky AHK16,4816,5616,562013/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Letohrad - Kunčice CUO16,5016,6316,632013/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Letohrad - Kunčice CUO16,5016,6316,632013/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Jinolice RenmotorJC16,0316,6616,662016/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Letohrad - Kunčice BUO16,6816,7216,722014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Letohrad - Kunčice BUO--16,722014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Pšánky BHK16,6516,7216,722014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Letohrad - Kunčice BUO16,2116,7416,742017/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Bezděkov pod Třemšínem PB16,0716,7616,762016/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Libuň JC16,7516,7716,772014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Jinolice RenmotorJC16,1316,7916,792017/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Myštěves HK16,8016,7716,802017/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Letohrad - Orlice UO--16,832014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Letohrad - Orlice UO16,8316,5916,832014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Letohrad - Orlice AUO16,4816,9216,922016/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Letohrad - Orlice AUO--16,922016/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Pšánky AHK16,7716,9916,992014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Letohrad - Kunčice BUO--17,022016/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Letohrad - Kunčice BUO16,6617,0217,022016/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Trnov RK16,8017,0317,032017/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Bříšťany JC16,7617,0317,032014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Bříšťany JC--17,032014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Bašnice JC17,0817,0317,082017/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Letohrad - Kunčice BUO17,0917,0717,092015/06/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Letohrad - Kunčice BUO17,0917,0717,092015/06/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Letohrad - Orlice UO16,6517,1017,102015/06/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Kosmonosy MB17,0217,1117,112015/06/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Letohrad - Kunčice BUO17,1416,7917,142013/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Letohrad - Kunčice BUO--17,142013/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Pšánky HK17,1416,8817,142016/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Horní Radechová BNA17,1217,1617,162014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Pšánky AHK17,2016,6317,202015/06/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Trnov RK16,6517,2217,222018/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Trnov RK16,6517,2217,222018/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Dubenec TU17,1017,2617,262018/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Dubenec TU17,1017,2617,262018/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Libuň JC16,8717,2817,282013/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Pšánky BHK17,2817,1617,282013/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Trnov RK17,0617,2917,292014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Bystřec AUO17,2817,3117,312017/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Bašnice JC16,4817,3117,312015/06/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Letohrad - Kunčice CUO--17,342016/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Letohrad - Kunčice CUO16,6417,3417,342016/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Velký Třebešov NA17,3617,4117,412015/06/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Libuň JC17,4216,9717,422015/06/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Letohrad - Orlice UO--17,432013/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Letohrad - Orlice UO17,4317,1517,432013/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Hrobice PA17,5217,1417,522017/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Velký Třebešov NA17,5317,3617,532014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Lukavice AUO17,6017,2417,602015/06/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Lukavice AUO17,6017,2417,602015/06/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Velký Třebešov NA17,6717,3717,672017/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Bystřec BUO17,4517,6917,692016/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Bystřec BUO--17,692016/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Podůlší BéčkoJC17,1017,7417,742013/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Tuř JC17,5417,7917,792017/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Trnov RK17,7417,8017,802016/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Bašnice JC--17,812016/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Bašnice JC17,8116,8117,812016/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Slepotice PA--17,812016/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Slepotice PA17,8117,2617,812016/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Jinolice RenmotorJC16,3417,8317,832013/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Moravany PA17,2517,8617,862018/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Bystřec AUO17,2817,9017,902013/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Bystřec AUO--17,902013/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Bystřec AUO17,9117,9217,922015/06/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Bystřec AUO17,9117,9217,922015/06/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Bystřec BUO--17,962014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Bystřec BUO17,9617,4617,962014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Zderaz ACR17,4117,9817,982018/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Hrabišín SU17,9817,5517,982016/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Lukavice UO17,8318,0918,092018/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Podůlší BéčkoJC17,3418,1218,122014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Roudnice HK18,1617,8118,162015/06/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Střezetice HK18,0318,2118,212013/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Dolní Čermná UO--18,212016/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Havlovice TU18,2018,2618,262013/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Hrabišín SU18,0318,2818,282018/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Čeperka NPA17,0518,3118,312014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Čeperka NPA--18,312014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Brandýs nad Orlicí UO17,9618,3518,352014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Brandýs nad Orlicí UO--18,352014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Myštěves HK16,3018,3518,352018/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Myštěves HK16,3018,3518,352018/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Lukavice AUO18,4017,6318,402014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Lukavice AUO--18,402014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Velký Třebešov NA17,0818,4118,412013/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Lukavice UO17,3718,4118,412016/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Lukavice AUO--18,412016/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Bystřec BUO17,7618,4318,432017/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Bošín UO18,3918,4618,462015/06/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2008/07/05 Bystřec, UO, Bystřecký pohár
VCU
2009/07/04 Bystřec, UO, Bystřecký pohár
VCU
2013/06/23 Bystřec, Bystřecký pohár zařazen do VČHL a VCÚ
VČHL
2013/06/23 Bystřec, O pohár
VCU
2014/07/05 Bystřec, 9. kolo VČHL
VČHL
2014/07/05 Bystřec, Bystřecký pohár
VCU
2014/07/05 Bystřec VČHL a VCÚ, Bystřecký pohár
-
2015/06/07 Bystřec, 3. kolo VČHL
VČHL
2015/06/07 Bystřec, Bystřecký pohár
VCU
2016/06/05 Bystřec, 4. kolo VČHL
VČHL
2016/06/05 Bystřec, Bystřecký pohár
VCU
2017/06/18 Bystřec, 6. kolo VČHL
VČHL
2017/06/18 Bystřec, Druhé kolo Velké ceny ústeckoorlicka
VCU
2018/06/03 Bystřec, 4. kolo VČHL
VČHL
2018/06/03 Bystřec, Bystřecký pohár
VCU
2019/06/02 Bystřec, 3. kolo VČHL
VČHL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/06/01 Horní Třešňovec, 2. kolo VČHL
VČHL
2019/06/02 Bystřec, 3. kolo VČHL
VČHL
2019/06/08 Trnov, 4. kolo VČHL
VČHL
2019/06/29 Dubenec, 5. kolo VČHL
VČHL
2019/06/30 Nepomuky, 6. kolo VČHL
VČHL
2019/07/05 Roudnice, 7. kolo VČHL
VČHL
2019/07/27 Kunčice, 8. kolo VČHL
VČHL
2019/07/28 Orlice, 9. kolo VČHL
VČHL
2019/08/24 Myštěves, 10. kolo VČHL
VČHL
2019/08/25 Pšánky, 11. kolo VČHL
VČHL
2019/09/07 Velichovky, 12. kolo VČHL
VČHL
Kdy Kde Liga