Bystřec 2016 - 4. kolo VČHL

Liga: VČHL
Místo: Bystřec
Okres: Ústí nad Orlicí
Kraj: Pardubický
Kdy: 05. 06. 2016 10:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 22. 05. 2016 20:00
Konec rezervace: 04. 06. 2016 23:59
Začátek tipování:  05. 06. 2016 20:00
Konec hlasování: 05. 06. 2016 00:00
Zadal: Honza Pajer

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-bystrec-7178.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Hrabišín SUŠtěpán Hrdina
22Bošín UOEvžen Kalousek
33Čeperka NPALeoš Kříž
44Hrobice PAHonza Pajer
55Moravany PAHonza Pajer
66Horní Radechová  BNAHonza Pajer
77Bystřec  AUOHonza Pajer
88Roudnice HKHonza Pajer
99Jinolice  RenmotorJCHonza Pajer
1010Trnov RKHonza Pajer
1111Pšánky HKHonza Pajer
1212Myštěves HKHonza Pajer
1313Letohrad - Kunčice  BUOHonza Pajer
1414Letohrad - Kunčice  CUOHonza Pajer
1515Bystřec  BUOHonza Pajer
1616Velký Třebešov NAHonza Pajer
1717Letohrad - Orlice UOHonza Pajer
1818Bašnice JCHonza Pajer
1919Havlovice TUHonza Pajer
2020Velichovky NAHonza Pajer
2121Choustníkovo Hradiště TUHonza Seneta
2222Horní Třešňovec UOPetr Jirásek
2323Nepomuky UOLukáš Lešikar
2424Letohrad - Orlice BUOPetr Hlaváček
2525Dolní Čermná UOMartin Prachař
2626Záchlumí UOTomáš Cabalka
2727Dubenec TUMartínek z Dubence
2828Mostek UOKamil syrový
2929Lukavice UOJosef Lehký
3030Bezděkov pod Třemšínem PBPetra Vaňková
3131Letohrad - Kunčice DUOIvan Felkl
3232Slepotice PAMartin Ježek
3333Jeníkovice HKMatěj Potůček
3434Dolní Dobrouč UOJiří Skalický
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Vitiněves JCHonza Pajer
22Letohrad - Orlice UOHonza Pajer
33Myštěves HKHonza Pajer
44Rokytno PAHonza Pajer
55Roudnice HKHonza Pajer
66Dolní Přím HKHonza Pajer
77Libuň JCHonza Pajer
88Libňatov TUHonza Pajer
99Dlouhá Ves RKPepa Malý
1010Horní Třešňovec UOPetr Jirásek
1111Nekoř UOOndrej Kavalek
1212Letohrad - Kunčice BUOPetr Hlaváček
1313Letohrad - Červená UOAdriana Hejdušková
1414Lukavice UOPetr Hlaváček
1515Bystřec UOLinda Marešová
1630Nepomuky UOKateřina Krudencová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Vitiněves JC15,6616,5516,552014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Česká Rybná UO--16,662014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Česká Rybná UO16,6616,6616,662014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Vitiněves JC--16,922013/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Vitiněves JC16,9215,6616,922013/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Myštěves HK17,0316,8617,032018/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Myštěves HK17,0316,8617,032018/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Myštěves HK--17,072016/06/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Myštěves HK17,0716,9217,072016/06/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Letohrad - Kunčice UO--17,122014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Letohrad - Kunčice UO17,1216,8817,122014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Hrobice PA16,8917,1917,192017/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Letohrad - Orlice UO--17,362014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Letohrad - Orlice UO17,2017,3617,362014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Letohrad - Orlice UO17,4117,0617,412017/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Nepomuky UO16,8817,4617,462018/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Nepomuky UO16,8817,4617,462018/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Letohrad - Kunčice UO17,3717,4817,482015/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Letohrad - Kunčice AUO173,70174,8017,482015/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Dolní Přím HK17,4917,1417,492017/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Libuň JC17,2517,5517,552018/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Libuň JC17,2517,5517,552018/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Letohrad - Červená UO17,3017,5717,572014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Letohrad - Červená UO--17,572014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Česká Rybná UO--17,682013/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Rokytno PA17,6817,1717,682016/06/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Česká Rybná UO17,6817,1817,682013/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Rokytno PA--17,682016/06/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Libňatov TU17,7217,3617,722014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Vitiněves JC16,9517,7817,782015/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Česká Rybná UO174,40178,1017,812015/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Česká Rybná UO17,4417,8117,812015/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Letohrad - Kunčice UO--17,872013/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Letohrad - Kunčice UO17,8717,1517,872013/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Hrobice PA17,8916,9217,892018/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Česká Rybná UO17,8117,9617,962017/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Krásná Ves MB17,9717,7617,972015/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Dolní Přím HK17,9817,6717,982013/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Dolní Přím HK--17,982013/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Letohrad - Červená UO17,6918,0418,042016/06/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Letohrad - Červená UO--18,042016/06/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Letohrad - Červená UO17,8718,0618,062018/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Letohrad - Červená UO17,8718,0618,062018/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Dolní Přím HK18,1818,2118,212016/06/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Dlouhá Ves RK17,7118,2518,252017/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Myštěves HK18,2717,8018,272013/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Myštěves HK--18,272013/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Nepomuky UO--18,432014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Letohrad - Orlice UO17,6818,4318,432018/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Nepomuky UO17,5418,4318,432014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Dolní Třešňovec UO17,7618,4718,472015/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Dolní Třešňovec UO177,60184,7018,472015/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Libuň JC--18,572014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Letohrad - Orlice UO18,5318,7218,722013/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Letohrad - Orlice UO--18,722013/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Letohrad - Červená UO18,7317,8718,732013/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Letohrad - Červená UO--18,732013/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Libuň JC16,5218,7718,772014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Nepomuky UO18,8618,7018,862017/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Letohrad - Kunčice AUO18,2518,9018,902018/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Letohrad - Kunčice AUO18,2518,9018,902018/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Dolní Přím HK16,9918,9518,952014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Letohrad - Červená UO17,5418,9918,992015/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Letohrad - Červená UO175,40189,9018,992015/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Bystřec UO--19,002014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Bystřec UO19,0018,2619,002014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Dolní Třešňovec UO--19,012014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Dolní Třešňovec UO19,0118,8519,012014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Lanšperk UO19,1618,6719,162013/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Lanšperk UO--19,162013/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Letohrad - Červená UO18,9719,2519,252017/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Holice PA17,4519,3319,332018/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Libuň JC17,6319,3519,352013/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Horní Třešňovec AUO195,10192,2019,512015/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Horní Třešňovec AUO19,5119,2219,512015/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Horní Třešňovec UO19,5419,0419,542018/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Horní Třešňovec UO19,5419,0419,542018/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Libuň JC18,8119,6719,672016/06/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Nepomuky UO17,6219,7919,792015/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Nepomuky UO176,20197,9019,792015/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Bystřec UO199,10189,6019,912015/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Bystřec UO19,9118,9619,912015/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Roudnice HK19,3219,9419,942016/06/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Roudnice HK--19,942016/06/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Roudnice HK18,0420,0020,002015/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Roudnice HK20,0219,0220,022014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Letohrad - Orlice UO20,1117,9720,112015/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Letohrad - Orlice UO201,10179,7020,112015/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Lanšperk UO19,8320,4020,402015/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Lanšperk UO198,30204,0020,402015/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Myštěves HK17,6620,5720,572017/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  Lanšperk UO--20,652014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
93.  Lanšperk UO19,5620,6520,652014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
94.  Dolní Přím HK17,2420,6920,692015/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
95.  Roudnice HK19,8420,8520,852017/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
96.  Nepomuky UO20,4121,1521,152013/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
97.  Nepomuky UO--21,152013/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
98.  Trnov RK21,2519,8821,252013/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
99.  Bystřec UO21,2818,6521,282016/06/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
100.  Bystřec UO--21,282016/06/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2008/07/05 Bystřec, UO, Bystřecký pohár
VCU
2009/07/04 Bystřec, UO, Bystřecký pohár
VCU
2013/06/23 Bystřec, Bystřecký pohár zařazen do VČHL a VCÚ
VČHL
2013/06/23 Bystřec, O pohár
VCU
2014/07/05 Bystřec, 9. kolo VČHL
VČHL
2014/07/05 Bystřec, Bystřecký pohár
VCU
2014/07/05 Bystřec VČHL a VCÚ, Bystřecký pohár
-
2015/06/07 Bystřec, 3. kolo VČHL
VČHL
2015/06/07 Bystřec, Bystřecký pohár
VCU
2016/06/05 Bystřec, 4. kolo VČHL
VČHL
2016/06/05 Bystřec, Bystřecký pohár
VCU
2017/06/18 Bystřec, 6. kolo VČHL
VČHL
2017/06/18 Bystřec, Druhé kolo Velké ceny ústeckoorlicka
VCU
2018/06/03 Bystřec, 4. kolo VČHL
VČHL
2018/06/03 Bystřec, Bystřecký pohár
VCU
Kdy Kde Liga


Soutěže