Bystřice 2013 - 7. kolo BNL

Liga: BNL
Místo: Bystřice
Okres: Benešov
Kraj: Středočeský
Kdy: 07. 09. 2013 12:00
Kontakt:   Lenka Korgerová
Telefon:  723 843 407

Začátek rezervace: 07. 09. 2013 20:00
Konec rezervace: 07. 09. 2013 12:00
Začátek tipování:  07. 09. 2013 20:00
Konec hlasování: 07. 09. 2013 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-bystrice-2013-09-07-3431.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Jankov BN16,8016,6916,802013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Zdislavice ABN--16,882014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Bezděkov pod Třemšínem PB--17,072014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Jankov BN--17,882014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Načeradec ABN--18,002014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Zdislavice BN17,1518,1018,102013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Dalovy BN18,4218,4618,462013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Bukovany BN18,5218,1818,522013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Tomice ABN18,5818,5218,582013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Daměnice BN--18,582014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Chářovice ABN--19,022014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Načeradec ABN19,0318,1119,032013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Dalovy ABN--19,142014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Martinice BN--19,292014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Všechlapy BN--19,312014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Radětice PB19,3919,1619,392013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Daměnice BN18,8119,5619,562013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Bukovany BN--19,792014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Chářovice ABN17,0119,9219,922013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Malovice BN--20,092014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Tomice ABN--20,792014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Odlochovice BN--20,982014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Načeradec BBN21,2021,2021,202013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Sedmpány BN--21,462014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Záhoří BN--21,472014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Martinice BN21,4819,0721,482013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Načeradec BBN--22,622014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Křivsoudov BN--22,672014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Louňovice pod Blaníkem BN20,1723,2723,272013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Louňovice pod Blaníkem BN--23,492014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Všechlapy BN21,1023,6623,662013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Drahňovice BN--23,822014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Bystřice BN23,9020,5223,902013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Tomice BBN--24,792014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Dalovy BBN--25,632014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Přibyšice BN26,1126,1926,192013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Malovice BN29,0825,9329,082013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Drahňovice BN34,6327,3834,632013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Střezimíř BN41,5542,0842,082013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Chrášťany BN42,3337,4742,332013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Střezimíř BN--46,802014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Bystřice BN--49,722014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Odlochovice BN30,3149,8249,822013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Tomice BBN50,9346,9650,932013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Chářovice BBN--51,852014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Přibyšice BN--53,792014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Sedmpány BNNPNPNP2013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Křivsoudov BNNPNPNP2013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/09/01 Bystřice,
BNL
2013/09/07 Bystřice, 7. kolo BNL
BNL
2014/09/06 Bystřice, O pohár
BNL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/06/01 Drahňovice, 1. kolo Benešovské hasičské ligy
BNL
2019/06/22 Křivsoudov, 2. kolo Benešovské hasičské ligy
BNL
2019/07/06 Daměnice, 3. kolo Benešovské hasičské ligy
BNL
2019/07/13 Louňovice pad Blaníkem, 3. kolo Benešovské hasičské ligy
BNL
2019/07/14 Makov, 5. kolo Benešovské hasičské ligy
BNL
2019/07/20 Chářovice, 6. kolo Benešovské hasičské ligy
BNL
2019/07/27 Malovice, 7. kolo Benešovské hasičské ligy
BNL
2019/08/03 Načeradec, 8. kolo Benešovské hasičské ligy
BNL
2019/08/17 Jankov, 9. kolo Benešovské hasičské ligy
BNL
2019/08/24 Miřetice / Chmelná, 10. kolo Benešovské hasičské ligy
BNL
Kdy Kde Liga