Černín u Bieglerova mlýna 2010 - Noční pohár starosty SDH Černín

Liga: -
Místo: Černín
Okres: Znojmo
Kraj: Jihomoravský
Kdy: 14. 08. 2010 21:00
Kontakt:   Jiří Veselý
Telefon: 

Začátek rezervace: 14. 08. 2010 21:00
Konec rezervace: 14. 08. 2010 21:00
Začátek tipování:  14. 08. 2010 00:00
Konec hlasování: 14. 08. 2010 00:00
Zadal: Jiří Veselý

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Veteran, Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  http://www.sdh-cernin.cz/

Poznámka pořadatele

Noční pohár starosty SDH Černín - 2B klasika. V kategorii muži, ženy, veterani.


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-cernin-7048.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Krasonice JI16,3216,2116,322017/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Oponešice TR16,4116,2916,412018/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Oponešice TR15,9917,1517,152017/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Police TR17,3817,2517,382017/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  nerozlišeno -17,1717,3917,392016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Police TR17,1717,3917,392016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Mikulovice ZN17,2417,5017,502018/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Krasonice JI16,9117,5317,532018/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Sedlatice AJI17,5517,5517,552016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Dobřínsko ZN17,6217,0817,622017/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Dolní Němčice JH17,8317,2117,832016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Černín ZN17,5217,9017,902016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Jezeřany-Maršovice ZN18,0118,0118,012016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Mikulovice ZN17,9118,0318,032017/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Černín ZN17,5418,0718,072018/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Vémyslice ZN18,5018,2218,502016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Jezeřany-Maršovice ZN17,7718,5518,552017/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Chvalovice ZN17,8218,5618,562018/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Police TR18,7117,6218,712018/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Černín ZN18,7218,0318,722017/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Chvalovice ZN18,5718,9418,942017/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Výčapy TR17,6719,0119,012016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Sedlatice BJI18,9319,3119,312016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Dobřínsko ZN18,1519,4119,412016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Chvalovice ZN17,9219,4619,462016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Blížkovice ZN19,4918,1319,492016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Mikulovice ZN19,2519,6619,662016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Lesná ZN19,7919,0119,792018/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Újezd ZN19,8619,2419,862016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Dobřínsko ZN20,0219,2220,022018/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Jezeřany-Maršovice ZN17,7920,0220,022018/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Hostěradice ZN20,7519,0920,752016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Žerotice ZN19,7720,8720,872017/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Rešice ZN21,1520,1221,152017/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Rešice ZN21,2821,2721,282016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Vedrovice ZN20,2022,2822,282016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Výrovice ZN23,1822,4523,182016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Blížkovice ZN24,4424,6624,662017/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Dešná BJHNPNPNP2018/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Příložany TRNPNPNP2016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Příložany TRNPNPNP2018/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Horní Dubňany ZNNPNPNP2018/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Újezd ZNNPNPNP2017/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2006/06/03 Černín - u Bieglerova mlýna, Obvodové kolo v požárním sportu
-
2006/07/08 Černín - u Bieglerova mlýna, Pohár starosty obce Černín
-
2007/07/07 Černín - u Bieglerova mlýna, Pohár starosty obce Černín
-
2007/07/14 Černín - u Bieglerova mlýna, Noční pohár starosty SDH Černín
-
2008/07/05 Černín - u Bieglerova mlýna, Pohár starosty obce Černín
-
2008/08/16 Černín - u Bieglerova mlýna, Noční pohár starosty SDH Černín
-
2009/07/04 Černín u Bieglerova mlýna, Pohár starosty obce Černín
-
2009/08/15 Černín u Bieglerova mlýna, Noční pohár starosty SDH Černín - 2B klasika
-
2010/07/03 Černín u Bieglerova mlýna, Pohár starosty obce Černín
-
2010/08/14 Černín u Bieglerova mlýna, Noční pohár starosty SDH Černín
-
2011/02/07 hřiště u Bieglerova mlýna, Pohár starosty obce Černín
-
2011/08/13 hřiště u Bieglerova mlýna, Noční pohár starosty SDH Černín - 2B klasika
-
2012/06/30 hřiště u Bieglerova mlýna, O pohár starosty obce Černín
-
2012/08/18 hřiště u Bieglerova mlýna, Noční pohár starosty SDH Černín
-
2013/06/29 hřiště u Bieglerova mlýna, Pohár starosty obce Černín - 2B klasika
-
2013/08/17 hřiště u Bieglerova mlýna, Noční pohár starosty SDH Černín - 2B klasika
-
2014/06/28 Černín - u Bieglerova mlýna, Pohár starosty obce Černín
-
2014/08/16 Černín - u Bieglerova mlýna, Noční pohár starosty SDH Černín
-
2015/07/04 Černín u Bieglerova mlýna, Pohár starosty obce Černín - 2B klasika
-
2015/08/15 Černín - u Bieglerova mlýna, Noční pohár starosty SDH Černín - 2B sportovní
-
2016/07/17 Černín - u Bieglerova mlýna, O pohár obce Černín, 9. kolo ZNL
ZNL
2017/06/11 Černín, U Bieglerova mlýna, O pohár, 3. kolo ZNL
ZNL
2018/06/03 Černín, u Bieglerova mlýna, O pohár obce Černín, 3. kolo ZNL
ZNL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2020/02/08 Nevřeň, Zimní pohár
-
2020/02/09 Hasičské cvičiště,Dolní Loučky, Dolnoloučská zima
-
2020/04/18 Holice náměstí TGM, 6. ročník Memoriálu Jiřího Kerouše na 2B
-
2020/05/01 Hřiště TJ Sokol Závada, Denní hasičská soutěž
-
2020/05/02 Poděvousy fotbalové hřiště, Treninkový kemp
-
2020/05/02 Pasečnice-hřiště pod hospodou, III. ROČNÍK MEMORIÁLU FRANTIŠKA SVOBODY
-
2020/05/03 Poděvousy fotbalové hřiště, Memoriál Jirky Posledního
-
2020/05/23 Vranovice cvičiště, O pohár starostky obce, play-off, 2B
-
2020/05/30 Fotbalové hřiště Újezd, Memoriál Jiřího Kohela 2B
-
2020/06/05 Provodovice, Noční soutěž O pohár SDH Provodovice
-
2020/06/27 Hřiště FC, Noční pohárová soutěž 2B
-
2020/06/27 Vranín, areál U havrana, Vranín noční soutěž, muži i ženy na 2 B
-
2020/07/10 Hřiště TJ Sokol Závada, Noční hasičská soutěž
-
2020/08/14 Kozmice (OP) ,hřiště TJ Sokol, XXVI ročník noční soutěže-XXIV Memoriál F.Hanzlíka
-
2020/08/16 Hasičský areál,hřiště TJ Sokol, 3.ročník Memoriál Alfonse Rončky, 12.kolo MSP 2020
-
2020/09/04 Areal SDH Podhradní Lhota, Noční soutěž Podhradní Lhota
-
2020/09/19 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B
-
Kdy Kde Liga