hřiště TJ Sokol 2013 - O putovní pohár starosty obce Černotín

Liga: -
Místo: Černotín
Okres: Přerov
Kraj: Olomoucký
Kdy: 13. 07. 2013 13:00
Kontakt:   Michaela Vaňková
Telefon:  604 92 73 73

Začátek rezervace: 21. 06. 2013 20:00
Konec rezervace: 13. 07. 2013 13:00
Začátek tipování:  21. 06. 2013 20:00
Konec hlasování: 13. 07. 2013 00:00
Zadal: Michaela Hložková

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

Soutěž je zařazena do VC OSH Přerov


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-cernotin-2013-07-13-4048.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Černotín PRMichaela Hložková
22Opatovice PRDavid Roman
33Olšovec PRMichaela Hložková
44Luboměř NJjiljí Šimíček
55Mladcová ZLJiří Lečbych
66Malhotice PRMichaela Hložková
77Ústí PRMichaela Hložková
88Valšovice (Hranice VI) PRAntonín Švehla
99Henčlov - Přerov VIII PRAleš Vohnický
1010Radkova Lhota PRMichaela Hložková
1111Pravčice KMMichaela Hložková
1212Hlinsko PRPetr Beránek
1313Hostašovice NJMichaela Hložková
1414Provodovice PRBára Podmolíková
1515Potštát PRMiloš Hynčica
1616Bohuslávky PRPetr Stískal
1717Kunčice PRMichaela Hložková
1818Milotice nad Bečvou PRZdeněk Matyásek
1919Jindřichov PRJan Biskup
2020Poruba PRMartin
2121Kunovice VSMichaela Hložková
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Černotín PRMichaela Hložková
22Býškovice PRMagdaléna Zdražilová
33Bohuslávky PRLucie Přikrylová
44Henčlov - Přerov VIII PRAleš Vohnický
55Paršovice PRTereza Růžičková
66Hlinsko PRPetr Beránek
77Hostašovice NJMichaela Hložková
88Kunovice VSMichaela Hložková
99Střítež nad Ludinou PRKateřina Čočková
1010Poruba PRMartin
1111Pravčice KMKrleša
1212Opatovice PRDavid Roman


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Olšovec PR16,8816,7316,882013/07/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Pravčice KM16,9517,0517,052013/07/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Špičky PR17,4216,8817,422013/07/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Olšovec PR--17,462007/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Radíkov PR--17,612007/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Vrbětice ZL17,6717,2417,672009/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Mladcová ZL17,7417,7217,742013/07/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Radkova Lhota PR17,8017,4517,802013/07/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Radíkov PR--17,872005/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Olšovec PR17,8817,8417,882010/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Špičky PR--17,902012/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Valšovice (Hranice VI) PR--17,972007/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Horní Újezd PR--18,102008/07/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Radkova Lhota PR--18,112012/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Radkova Lhota PR--18,312008/07/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Ústí PR18,3418,0518,342010/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Radkova Lhota PR17,9418,4018,402010/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Kunovice VS17,9618,4818,482010/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Valšovice (Hranice VI) PR17,9118,5618,562013/07/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Hlinsko PR17,8918,6118,612009/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Horní Újezd PR18,2418,6218,622010/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Radkova Lhota PR18,6418,5318,642009/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Rychlov KM--18,652012/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Olšovec PR--18,672006/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Troubky PR18,2818,7118,712013/07/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Milotice nad Bečvou PR--18,712005/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Ústí PR--18,732012/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Opatovice PR18,5918,7518,752009/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Valšovice (Hranice VI) PR18,7618,6218,762010/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Olšovec PR--18,782005/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Rychlov KM--18,802008/07/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Špičky PR--18,812008/07/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Radkova Lhota PR--18,822005/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Henčlov - Přerov VIII PR18,8418,4918,842010/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Rychlov KM18,8517,9518,852009/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Ústí PR--18,852007/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Luboměř NJ--18,852008/07/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Milotice nad Bečvou PR--18,862006/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Hlinsko PR--18,862012/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Ústí PR18,8618,1518,862009/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Olšovec PR--18,992008/07/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Horní Újezd PR--19,012005/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Hlinsko PR--19,022008/07/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Mladcová ZL--19,042012/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Opatovice PR19,0517,9919,052010/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Malhotice PR17,9119,0619,062010/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Hlinsko PR18,9419,0719,072013/07/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Malhotice PR18,6419,0919,092009/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Luboměř NJ18,6319,1019,102013/07/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Henčlov - Přerov VIII PR--19,162012/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Milotice nad Bečvou PR--19,262005/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Valšovice (Hranice VI) PR18,4819,3119,312009/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Milenov PR--19,332005/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Rychlov BKM19,2219,3519,352009/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Rychlov KM19,3718,3119,372010/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Kunovice VS17,7519,3719,372013/07/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Hlinsko PR19,4018,4119,402010/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Kokory PR--19,402008/07/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Valšovice (Hranice VI) PR--19,512006/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Henčlov - Přerov VIII PR--19,522008/07/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Paršovice PR--19,582005/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Luboměř NJ19,6418,4119,642010/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Rychlov BKM19,6819,1719,682010/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Valšovice (Hranice VI) PR--19,712005/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Hlinsko PR--19,762006/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Rychlov KM19,3019,8319,832013/07/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Jindřichov PR19,7919,8719,872009/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Ústí PR--19,882005/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Ústí PR--19,892005/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Valšovice (Hranice VI) PR--19,932005/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Hlinsko PR--19,942007/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Hustopeče nad Bečvou PR--19,952007/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Špičky PR--19,972007/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Výkleky PR--20,012007/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Jindřichov PR20,0119,3520,012013/07/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Výkleky PR--20,142005/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Kunovice VS19,5520,2220,222009/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Paršovice PR--20,282007/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Ústí PR20,3218,8520,322013/07/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Opatovice PR--20,382008/07/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Paršovice PR--20,422008/07/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Olšovec PR20,4520,1020,452009/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Bohuslávky PR20,3920,5020,502009/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Hranice PR--20,592012/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Lhota PR--20,602007/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Paršovice PR20,6120,2620,612009/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Opatovice PR--20,622007/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Hlinsko PR--20,622005/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Bartovice OV--21,002003/07/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Paršovice PR--21,022003/07/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Čekyně - Přerov VII PR--21,032003/07/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Hlinsko PR--21,042005/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Hostašovice NJ--21,152012/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Valšovice (Hranice VI) PR--21,192003/07/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Lhota PR--21,242005/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Milenov PR--21,252003/07/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Milotice nad Bečvou PR--21,302008/07/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Provodovice PR--21,312005/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Potštát PR21,3420,1321,342013/07/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Hustopeče nad Bečvou PR--21,372006/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2003/07/12 Černotín, PR, O pohár starosty obce
VCPR
2005/07/09 Černotín, PR, O putovní pohár starosty obce
VCPR
2005/09/24 Černotín - Exhibice VC Přerov,, EXHIBICE VELKÉ CENY
VCPR
2006/07/08 Černotín, PR, O pohár starosty OU
VCPR
2007/07/14 Černotín, PR, O pohár starosty OU
VCPR
2008/07/12 Černotín, PR, O pohár starostky obce
VCPR
2009/07/11 Černotín, PR, O pohár starosty OU
VCPR
2010/07/10 Černotín, PR, O pohár starosty OU
VCPR
2011/07/09 Černotín, O pohár starosty OU
VCPR
2012/07/07 Černotín, O pohár starosty OÚ
VCPR
2013/07/13 Černotín, O pohár starosty OÚ
VCPR
2013/07/13 hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce Černotín
-
2014/09/06 Černotín, hřiště TJ SOKOL, O putovní pohár starosty obce Černotín
-
2015/08/08 Černotín - hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce Černotín
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/05/26 Louka u Jemnice, Pohárová soutěž
-
2019/05/26 1. kolo MSP (2B), Svoboda, hasičské hřiště na ulici Vlčoch
-
2019/05/26 hřiště TJ Sokol, O putovní pohár obecního úřadu
-
2019/06/01 hřiště Valašská Senice, Noční pohárová soutež, 2B
-
2019/06/02 Výškovice, místní hřiště, XX.ročník O putovní pohár SDH Výškovice
-
2019/06/02 Šarovy - hasičské cvičiště, O Melúnový pohár - ZLPS- M 3B,Ž Dor M35 2B
-
2019/06/02 Pod Hněvošickým pahorkem, Moravskoslezský pohár, 3.kolo, muži-3B, ženy-2B
-
2019/06/07 hřiště Leskovec, 7.Noční hasičská soutěž O pohár valašských kotárů
-
2019/06/07 Provodovice, Noční soutěž - O pohár SDH Provodocice
-
2019/06/08 Vávrovice hřiště FK NOVA, 3. kolo MSP v PÚ Vávrovice, muži 3B a ženy 2B
-
2019/06/08 Světlá nad Sázavou, O Pohár starosty města Světlá nad Sázavou
-
2019/06/08 Bolelouc, Výletiště u splavu, Pohárová noční soutěž, 2B
-
2019/06/08 Olšany u Prostějova, Noční soutěž na 2B.
-
2019/06/08 Zádveřice, noční soutěž O pohár starosty
-
2019/06/09 Areál koupaliště Lipjo, 4. kolo Moravskoslezského poháru - Chlebičov (3B)
-
2019/06/14 hřiště v Janovicích (NJ), SDH Janovice - Noční soutěž v P.Ú.
-
2019/06/14 Vrchoslavice-hřiště, Vrchoslavská pohárovka
-
2019/06/15 Hasičský areál Častohostice, Memoriál Káje Hochmana
-
2019/06/15 Předín - sportovní areál, Noční soutěž mladých hasičů
-
2019/06/15 Fotbalové hřiště Grešlové Mýto, O pohár starosty obce Grešlové Mýto
-
2019/06/21 sportovní areál, Noční soutěž Větřkovice 21.6.2019
-
2019/06/21 Nové Bránice, Noční soutěž v požárním útoku
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce
-
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2019/06/22 Na návsi obce (asfalt)., Soutěž o pohár starosty městyse Heraltice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár Haima cup
-
2019/06/22 Opatovice - areál TJ Sokol, OPATOVSKÝ STŘIK - noční soutěž
-
2019/06/23 Dolní Libina, areál koupaliště, Memoriál Josefa Jančíka
-
2019/06/28 Nové Bránice, Noční soutěž žáků v požárním útoku a štafetě
-
2019/06/29 Dolní Vilémovice, O pohár SDH
-
2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2019/06/29 Přáslavice, O pohár starostky obce Přáslavice
-
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B
-
2019/06/29 sportovní areál Střítež n. B., O pohár starosty obce
-
2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B
-
2019/06/30 Kožichovice, hasičský areál, "O pohár SDH Kožichovice"
-
2019/06/30 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce, III. kolo MSL
-
2019/07/05 Jablůnka - hřiště, O pohár starosty
-
2019/07/05 Roseč - náves, Noční soutěž o pohár starostky Roseče
-
2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019
-
2019/07/06 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2019/07/06 Čelákovy, Memoriál Jaroslava Seidla 2B
-
2019/07/06 Areál Březiny, Memoriál, pohárová soutěž, 2B + 4C
-
2019/07/12 hřiště TJ Sokol Závada, 4. kolo NHHL 2019
-
2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - noční soutěž
-
2019/08/17 Budeč, II. ročník soutěže v požárním útoku
-
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019
-
2019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky
-
2019/09/01 Tlumačov - fotbalové hřiště, O pohár ekonoma / O pohár Jana Látky
-
Kdy Kde Liga