Chlebičov 2017 - 3.kolo Moravskoslezského poháru Chlebičov

Liga: -
Místo: Chlebičov
Okres: Opava
Kraj: Moravskoslezský
Kdy: 11. 06. 2017 14:00
Kontakt:   SDH Chlebičov
Telefon:  778725885

Začátek rezervace: 02. 06. 2017 14:00
Konec rezervace: 10. 06. 2017 20:00
Začátek tipování:  11. 06. 2017 20:00
Konec hlasování: 11. 06. 2017 00:00
Zadal: Lenka

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

Sbor dobrovolných hasičů Chlebičov pořádá v neděli 11. června 2017

3. kolo Moravskoslezského poháru v požárním útoku mužů a žen

 

Místo konání:  areál v Lipju (u koupaliště) v Chlebičově

Disciplína:      požární útok na sklopné terče

                    dle pravidel Moravskoslezského poháru

                    kategorie muži 3B a kategorie ženy na 2B

Startovné:     200,- Kč za jedno družstvo

Začátek:       14:00 hodin

 

Rezervace pořadí na www.firesport.eu

Informace na tel.: 778 725 885

Ceny muži:                          1. místo 1.500,- Kč + pohár + putovní pohár + věcná cena

                                                2. místo    900,- Kč + pohár + věcná cena

                                                3. místo    600,- Kč + pohár + věcná cena

                                                4. místo    400,- Kč

                                                5. místo    300,- Kč

                                                              

 

Ceny ženy:                         1. místo    900,- Kč + pohár + věcná cena

                                               2. místo    600,- Kč + pohár + věcná cena

                                               3. místo    300,- Kč + pohár + věcná cena

 

Těšíme se na vaši účast

SDH Chlebičov


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-chlebicov-8864.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Chlebičov OPLenka
22Jeseník JEMichal Straka
33Svoboda OPLenka
44Bohuslavice OPLenka
55Komárov OPradek šrom
67Jamnice OPDominik
78Bolatice OPLenka
89Vávrovice OPMichaela Trojanová
910Služovice OPJan Chrobák
1011Oldřišov OPVít Ciminga
1112Prchalov BNJJiří Bena
1213Milostovice OPMartin Kavan
1314Bělá OPLenka
1415Hněvošice OPPetr Vitásek
1516Neplachovice OPKlára Konečná
1617Velké Hoštice OPLukáš Pluške
1718Sádek OPDušan Gregořica
1819Vrbice KAMichal Sud
1921Prchalov ANJJiří Bena
2026Kravaře OPMichael Suffner
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Skrochovice OPMišelka Volná
22Bohuslavice OPLenka
33Svoboda OPLenka
44Bolatice OPLenka
55Vávrovice OPMichaela Trojanová
66Malé Hoštice OPDominik
78Velké Hoštice OPKateřina Večerková
89Služovice OPDušan Baránek
910Bělá OPLenka
1011Milostovice OPMartin Kavan


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Jamnice OP17,3417,2417,342016/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Svoboda OP17,2117,5617,562016/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Neplachovice OP18,1117,8618,112016/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Hněvošice OP18,3117,8618,312016/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Bolatice OP17,4018,6218,622016/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Oldřišov OP18,6018,9018,902016/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Velké Hoštice OP18,4818,9118,912016/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Kravaře OP19,1818,7019,182016/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Vávrovice OP17,8519,2919,292016/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Michálkovice OV20,7420,7520,752016/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Milostovice OP21,0522,5722,572016/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Služovice OP23,3523,7523,752016/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Chlebičov OP17,8924,8024,802016/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Komárovice VSNPNPNP2016/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Sádek OP18,23NPNP2016/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Luboměř NJ17,0316,96NP2016/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2014/08/10 Chlebičov, O putovní pohár starosty obce, MSP
-
2015/08/16 Chlebičov,areál u koupaliště, 13.kolo Moravskoslezského poháru v Chlebičově
-
2016/06/26 Chlebičov, 5. kolo MSP
MSP
2016/06/26 Chlebičov, areál u koupaliště, 5.kolo MSP v PÚ mužů 3B a žen 2B v Chlebičově
-
2017/06/11 Chlebičov, 3.kolo Moravskoslezského poháru Chlebičov
-
2018/06/17 Areál koupaliště Lipjo, 5.kolo Moravskoslezského poháru - Chlebičov
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2018/06/22 Nové Bránice, Noční soutěž v požárním útoku
-
2018/06/22 Lešná - výletiště, Noční pohár Memoriál Miroslava Grygaříka
-
2018/06/23 Hošťalovice hřiště, O putovní pohár starosty obce Hošťalovice
-
2018/06/23 Odry za železářstvím Orava, O putovní štít města Oder
-
2018/06/23 Stará Ves, louka za kinem, Memoriál Josefa Válka (2B)
-
2018/06/23 Pasečnice - hřiště, Chodská veterán liga v požárním útoku
-
2018/06/23 Heraltice - náves, Soutěž o pohár starosty městyse Heraltice
-
2018/06/23 Za kulturním domem Střížov, O PUTOVNÍ POHÁR SV. MARTINA, PATRONA STŘÍŽOVA .
-
2018/06/23 Valašská Bystřice, hřiště, O putovní pohár starosty obce Valašská Bystřice
-
2018/06/23 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2018/06/23 Pasečnice - hřiště, Memoriál Františka Svobody
-
2018/06/23 Litohoř, za fot. hřištěm, Memoriál Antonína Abraháma,PS12 bez omezení a PS 8
-
2018/06/23 Opatovice, OPATOVSKÝ STŘIK - noční soutěž
-
2018/06/24 Němetice-výletiště, Pohárová soutěž mužů a žen na 2B
-
2018/06/29 Nové Bránice, Noční soutěž žáků v požárním útoku a štafetě
-
2018/06/30 Velké Kunětice fotbal. hřiště, O pohár SDH (2B)
-
2018/06/30 Mikulůvka, fotbalové hřiště
-
2018/06/30 Běhařovice, O putovní pohár SDH Běhařovice
-
2018/06/30 Předín - sportovní areál, Noční soutěž mladých hasičů
-
2018/06/30 Valašské Příkazy - Hřiště, Noční pohárová soutěž SDH Valašské Příkazy na 2B
-
2018/06/30 Vranín, areál U Havrana, Noční soutěž, muži i ženy na 2B
-
2018/07/01 Areál DHZ Lúky, 34. ročník súťaže o Zlatú Prilbu
-
2018/07/01 Sazovice - výletíšte Zahrázovo, Hasičský den Sazovice 2018
-
2018/07/05 Leskovec, fotbalové hřiště, 37. ročník „O pohár zastupitelstva obce“ (2B)
-
2018/07/05 Zdislavice-Sokolská zahrada, Požární útok 2B
-
2018/07/05 Kosov - hřiště, Pohárová soutěž
-
2018/07/06 Jablůnka - hřiště, O pohár starosty
-
2018/07/06 Podolí hřiště, Podolský důlek
-
2018/07/06 Karlovice,fotbalové hřiště, 3. ročník „O pohár Starostky“ (2B)
-
2018/07/06 Roseč - před KD, Noční hasičská soutěž
-
2018/07/06 Stýskaly hřiště, Noční útoky ke 105. výročí SDH, 2B
-
2018/07/07 Janovice,hřiště za zámkem, XIX. ročník memoriálu Jiřího Pitnera (2B)
-
2018/07/07 Vidice, 9. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2018/07/07 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2018/07/07 Doloplazy fotbalové hřiště, O pohár starosty obce
-
2018/07/07 Mistřice noční M+Ž 3B, O pohár RWD fireteamu Mistřice
-
2018/07/08 Velké Karlovice, O Valašsky širák , 2B
-
2018/07/13 Stachovice, NOČNÍ hasičská soutěž, 2B
-
2018/07/14 Rynárec, O pohár starosty obce Rynárec
-
2018/07/14 Poruba - travnaté hřiště u KD, XXIII. ročník memoriálu br. F. Horníka v PÚ
-
2018/07/14 Křepice, fotbalové hřiště, O putovní pohár starosty obce, noční soutěž, 2B
-
2018/07/14 Želeč, fotbalové hřiště, Noční Želeč, 2b
-
2018/07/21 Široký Brod, areál u Sokolovny
-
2018/07/21 Krchleby, Devátá Krchlebská káď
-
2018/07/21 Sportovní areál Králíky(noční), 1.ročník nočních útoků o zlatého králíka 2B
-
2018/07/27 Hasičský areál Častohostice, Noční soutěž
-
2018/07/28 Rýmařov, zahrada Hedvy
-
2018/07/28 Mikulovice hřiště, Pohárovka Mikulovice
-
2018/07/28 Tutleky, Noční soutěž O pohár starosty obce Tutleky
-
2018/07/29 Kněžpole, O pohár starosty obce Kněžpole.
-
Kdy Kde Liga