Choryně Výletiště Pod Hrázkou 2019 - Noční pohárová soutěž Choryně

Liga: -
Místo: Choryně
Okres: Vsetín
Kraj: Zlínský
Kdy: 05. 07. 2019 21:30
Kontakt:   Jaromír Trlifaj
Telefon:  604255272

Začátek rezervace: 17. 06. 2019 16:00
Konec rezervace: 05. 07. 2019 20:00
Začátek tipování:  05. 07. 2019 20:00
Konec hlasování: 05. 07. 2019 00:00
Zadal: Sabina Trlifajová

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Veteran, Muži, Ženy
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-choryne-10679.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Choryně ženyVSSabina Trlifajová
22Lukov ZLJan
33Krhová VSDalibor Sekyra
44Loučka ženyVSŠimon Sedlář
55Lešná VSSabina Trlifajová
66Podhradní Lhota KMSabina Trlifajová
77Velká Lhota VSMatěj Blažek
88Loukov ŽenyKMmarta
99Kladeruby ženyVSDagmar Hermannová
1010Choryně muži 35+VSSabina Trlifajová
1111Poruba MužiPRJakub Grygařík
1212Bystřička MUŽIVSJakub Zajíček
1313Velká Lhota ženyVSMatěj Blažek
1414Poruba ŽenyPRJakub Grygařík
1515Střítež nad Ludinou ženyPRAneta Klumparová
1616Dolní Bečva ženyVSKristy
1717Potštát Ženy PRVeronika Kocjanová
1818Ublo ZLLibor Punčochář
1919Zborovice MužiKMTibor Krist


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Podhradní Lhota KM14,9915,2815,282018/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Velká Lhota VS14,8315,5915,592018/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Lešná VS15,9915,6815,992018/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Podolí VS15,7216,4816,482018/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Odry NJ16,4216,5916,592018/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Prostřední Bečva VS16,6415,7616,642018/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Velká (Hranice III) PR18,0917,0418,092018/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Bystřička VS25,4225,1225,422018/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Ratiboř VSNPNPNP2018/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Hustopeče nad Bečvou PRNPNPNP2018/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Bylnice ZLNPNPNP2018/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Opatovice PRNPNPNP2018/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Choryně VS19,6518,6919,652018/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Loukov KM21,1719,8721,172018/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Jarcová VSNPNPNP2018/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Velká Lhota VSNPNPNP2018/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2015/07/03 Výletiště Pod Hrázkou, Noční pohárová soutěž Choryně
-
2016/07/01 Výletiště Pod Hrázkou, 2. ročník noční pohárové soutěže Choryně
-
2016/08/27 Choryně, fotbalové hřiště, Pohárová soutěž Juhyně 2016
-
2018/07/06 Choryně, O pohár SDH Choryně, 2B, noční
VHL
2019/07/05 Choryně Výletiště Pod Hrázkou, Noční pohárová soutěž Choryně
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2020/05/30 Hřiště Újezd, Zrušeno !!!!, Memoriál Jiřího Kohela 2B
-
2020/05/30 Pasečnice, První kolo CHVL na 2B široké.
-
2020/06/05 Provodovice, Noční soutěž O pohár SDH Provodovice
-
2020/06/13 Hřiště u Hasičské zbrojnice, 46. ročník , 2B, 5C, netradični, opačný směr dráhy
-
2020/06/20 Novosedly nad Nežárkou, O pohár SDH Novosedly nad Nežárkou
-
2020/06/27 Přáslavice, fotbalové hřiště, O pohár starostky obce Přáslavice
-
2020/06/27 Mračnice, Druhé kolo CHVL na 2B široké.
-
2020/06/27 Staňkov, Memoriál Františka Bracha
-
2020/06/27 Hřiště FC, Noční pohárová soutěž 2B
-
2020/06/27 Vranín, areál U havrana, Vranín noční soutěž, muži i ženy na 2 B
-
2020/07/04 Lásenice, O pohár SDH Lásenice
-
2020/07/11 Budeč, III. ročník soutěže v požárním útoku
-
2020/07/11 Mníšek, Memoriál Jiřího Černého
-
2020/07/18 Stříbřec, O pohár SDH Stříbřec
-
2020/07/18 Fotbalové hřiště Grešlové Mýto, Noční závody - O pohár starosty obce
-
2020/07/25 Sportovní areál Broumy, O pohár SDH Malé Přílepy Modré
-
2020/08/01 Frahelž, O pohár SDH Frahelž
-
2020/08/01 TJ hřiště Krhová, O pohár starosty obce Krhová
-
2020/08/02 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice
-
2020/08/14 Kozmice (OP) ,hřiště TJ Sokol, XXVI ročník noční soutěže-XXIV Memoriál F.Hanzlíka
-
2020/08/15 Přílepy, III. Ročník, O ZÁMECKÝ POHÁR
-
2020/08/15 Vranovice, O pohár starostky obce
-
2020/08/16 Hasičský areál,hřiště TJ Sokol, 3.ročník Memoriál Alfonse Rončky, 12.kolo MSP 2020
-
2020/08/29 Hamr, Memoriál Františka Outlého
-
2020/08/29 Knínice u hasičárny, TFA Knínický železný hasič - NOČNÍ!!!
-
2020/08/30 Tlumačov - fotbalový areál, O pohár Ekonoma, O pohár Jana Látky
-
2020/09/04 Areal SDH Podhradní Lhota, Noční soutěž Podhradní Lhota
-
2020/09/05 Vidice, 11. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2020/09/05 Pocinovice, Třetí kolo CHVL na 2B široké.
-
2020/09/12 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B
-
2020/09/19 Srbice, Čtvrté kolo CHVL na 2B široké.
-
2020/09/19 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
-
2020/09/19 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2020/09/26 Horšovský Týn, Vzpomínkový memoriál 2020
-
Kdy Kde Liga