Chotěmice 2022 - O pohár SDH Chotěmice

Liga: EXČR
Místo: Chotěmice
Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
Kdy: 11. 06. 2022 11:00
Kontakt:   Patrik Baláž
Telefon:  774663162

Začátek rezervace: 28. 05. 2022 20:00
Konec rezervace: 11. 06. 2022 11:00
Začátek tipování:  28. 05. 2022 20:00
Konec hlasování: 11. 06. 2022 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-chotemice-12105.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Krotějov SportTAPatrik Baláž
22Šipoun PTPatrik Baláž
33Vésky BUHHonza Adamec
44Hrabůvka PRHonza Adamec
55Velký Ořechov ZLHonza Adamec
66Zahnašovice KMHonza Adamec
77Prchalov NJHonza Adamec
88Babice VSHonza Adamec
99Trnava TRHonza Adamec
1010Markvarec JHPatrik Baláž
1111Petrovice TRHonza Adamec
1212Drahňovice BNHonza Adamec
1313Lavičky ZRHonza Adamec
1414Sedlčany PBHonza Adamec
1515Plumlov PVHonza Adamec
1616Čechtín TRHonza Adamec
1717Český Rudolec JHPatrik Baláž
1818Renmotor Jinolice JCHonza Adamec
1919Stará Říše JIHonza Adamec
2020Nevcehle JIHonza Adamec
2121Letohrad - Kunčice DUOHonza Adamec
2222Rybova Lhota TAFrantišek Ježek
2323Bašnice JCHonza Adamec
2424Čikov TRHonza Adamec
2525Mysločovice ZLHonza Adamec
2626Sychotín BKHonza Adamec
2727Tatobity SMHonza Adamec
2828Starý Jičín NJHonza Adamec
2929Letohrad - Orlice BUOPetr Hlaváček
3030Budeč JHHonza Adamec
3131Chotěmice TAPatrik Baláž
3232Strmilov JHMartin Pecha
3333Choustník TADavid Dvořák
3435Bohdalín PEDenisa Chládková
3536Božejovice TAJakub Vávrovský
3637Svaté Pole PBPatrik Baláž
3739Řepeč TAOndřej Mrzena
3840Tučapy TAPatrik Baláž
3941Dobronice u Chýnova TApavel
4042Slapy TAAleš Tůma
4143Jaronice CBJan Völfl
4244Nová Ves u Chýnova TAMichal Jůza
4345Oltyně TAPetra Novotná
4446Makov TAKarel Trefil
4547Březová LIJaroslav Vobecký
4648Daměnice BNLukáš Vítek
4749Karolín KMMarek Plaček
4850Žďár JHpavel
4951Křenovice CBDavid Mádl
5052Olešnice OLLukáš Hampl
5160Zdislavice BNMartin Pecha
5279Skrýchov u Malšic TAPatrik Baláž
5380Frýdštejn JNPatrik Baláž
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Krasice - Prostějov  PVHonza Adamec
22Benetice TRHonza Adamec
33Olešná HBHonza Adamec
44Plumlov PVHonza Adamec
55Pšánky HKHonza Adamec
66Budíkovice TRHonza Adamec
77Stará Říše JIHonza Adamec
88Letohrad - Kunčice CUOHonza Adamec
99Bílovice UHHonza Adamec
1010Oltyně TAPetra Novotná
1111Ploukonice SMHonza Adamec
1212Bezděčín TADenisa Chládková
1313Zdešov JHAneta Slipková
1414Choustník TADavid Dvořák
1515Bojkovice UHLucie Bartošová
1616Zhoř u Tábora TALucie Nováková
1717Chotěmice TAPatrik Baláž
1818Zdislavice BNVeronika
1919Nová Včelnice JHNela Kupková
2021Chrbonín TALenka Chladová
2123Šebířov TALucka
2224Smrkov TAKateřina Macková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Budíkovice TR15,5315,7415,742022/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Renmotor Jinolice JC15,7516,0316,032021/08/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Skrochovice OP16,0515,7716,052018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Malé Hoštice OP15,9016,2516,252018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Krasice - Prostějov PV16,0116,2916,292022/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Dvorce ATA16,1616,3016,302013/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Skrochovice OP16,3016,1016,302017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Skrochovice OP16,3016,1016,302017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Radíkov PR16,2316,3516,352017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Louňovice pod Blaníkem BN16,2916,4216,422017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Louňovice pod Blaníkem BN16,2916,4216,422017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Stará Říše JI16,3716,4416,442022/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Stará Říše JI15,8816,5016,502021/08/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Olešná HB16,0316,5116,512021/08/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Stará Říše JI16,5116,5416,542017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Stará Říše JI16,5116,5416,542017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Zahnašovice KM16,5516,3816,552021/08/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Chrášťany LT15,6216,6716,672017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Nevcehle JI16,6816,5916,682021/08/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Benešov u Semil SM16,8916,8416,892017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Libuň JC16,9616,1616,962017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Ústrašice TA16,9715,9216,972018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Hrobice ExplosiaPA16,9916,6316,992018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Lužná RA17,0116,9217,012021/08/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Pšánky HK17,0216,3117,022022/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Benetice TR17,0215,9017,022022/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Krasice - Prostějov PV17,0317,0517,052021/08/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Rokytno PA17,0716,1017,072017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Rokytno PA17,0716,1017,072017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Olešná HB17,1016,8717,102022/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Chotěmice TA17,1717,1717,172017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Chotěmice TA17,1717,1717,172017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Bojkovice UH16,7317,1917,192022/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Dvorce ATA17,1617,2517,252015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Bezděčín TA16,9317,3317,332018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Ústrašice TA16,6417,3317,332017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Ústrašice TA16,6417,3317,332017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Slapy TA17,1617,3617,362019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Ploukonice SM17,2717,3917,392022/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Nová Včelnice JH17,2817,4017,402018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Dvorce TA16,7717,4517,452017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Dvorce ATA16,7717,4517,452017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Hlubyně PB17,3617,4817,482018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Dvorce TA16,7717,5017,502018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Dvorce ATA16,7717,5017,502018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Sloup PZ17,4417,5217,522021/08/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Sloup PZ17,4417,5217,522021/08/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Zdislavice BN16,7417,5717,572022/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Nová Včelnice JH17,6316,7417,632017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Dvorce TA17,6417,1017,642012/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Nová Včelnice JH17,6517,6017,652012/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Ústrašice TA17,1217,6517,652019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Plumlov PV16,3517,6517,652022/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Kamenice nad Lipou BPE--17,702014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Zhoř u Tábora TA17,0517,7217,722017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Chotěmice TA--17,852014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Bezděčín TA17,8717,5617,872019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Slapy TA17,8017,8717,872017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Dvorce BTA--17,872014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Chrbonín TA17,9017,4917,902018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Chotěmice TA17,9617,1517,962019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Nová Včelnice JH18,0117,8018,012021/08/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Chotěmice TA18,0318,1118,112021/08/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Chotěmice TA18,0318,1118,112021/08/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Benetice TR17,8918,1618,162021/08/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Ústrašice TA16,6318,1918,192016/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Pšánky HK15,8518,1918,192021/08/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Chrbonín TA18,2518,2218,252017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Bílovice UH18,2616,3318,262022/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Kamenice nad Lipou PE18,2816,8118,282017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Češnovice JaroniceCB--18,322014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Chotěmice TA18,0218,3418,342012/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Dvorce BTA17,6418,4118,412013/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Chlum BN17,1618,5218,522019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Zhoř u Tábora TA18,5318,2518,532022/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Nová Včelnice JH--18,542014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Bezděčín TA17,7418,5818,582022/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Zhoř u Tábora TA18,6218,4718,622019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Chrbonín TA17,4418,6218,622012/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Sloup PZ18,2418,6418,642018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Libuň JC18,6616,9518,662018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Makov TA18,6618,6018,662016/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Zdešov JH18,7117,8918,712022/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Chotěmice TA18,7917,4818,792013/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Nová Včelnice JH18,4618,7918,792019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Chotěmice TA18,9018,6318,902016/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Zhoř u Tábora TA--18,912014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Slapy TA19,0918,4719,092021/08/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Daměnice BN17,0919,1019,102016/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Nová Včelnice JH18,8619,2319,232013/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Zdešov JH19,2618,8619,262018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  Jaronice CB19,3719,0419,372012/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
93.  Zdešov JH17,9619,3819,382017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
94.  Ploukonice SM18,5919,4819,482021/08/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
95.  Zdešov JH19,4919,4719,492016/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
96.  Olešná HB18,1819,5419,542018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
97.  Bezděčín TA17,9019,5719,572017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
98.  Slapy TA18,4819,6619,662016/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
99.  Kamenice nad Lipou APE19,6919,1319,692013/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
100.  Nová Včelnice JH19,8019,2919,802022/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2010/08/01 Chotěmice, TA,
THL
2011/08/07 Chotěmice, TA, O pohár SDH Chotěmice
THL
2012/08/11 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice
THL
2013/08/10 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice
THL
2014/08/09 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice
THL
2015/08/08 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice
THL
2016/08/13 Chotěmice, O pohár
THL
2017/08/12 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2017/08/12 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice
THL
2018/08/11 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/08/11 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice
THL
2019/08/17 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice
THL
2021/08/28 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice
EXČR
2021/08/28 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice
THL
2022/06/11 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice
EXČR
2022/06/11 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice
THL
2023/06/03 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice
EXČR
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2023/06/03 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice
EXČR
2023/06/04 Tučapy, Memoriál
EXČR
2023/06/17 Petrovice, Putovní pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2023/06/18 Čechtín, O pohár
EXČR
2023/06/24 Plumlov, Pohár hejtmana Olomouckého kraje
EXČR
2023/06/25 Radíkov, O pohár SDH Radíkov - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2023/07/15 Netín, Netín
EXČR
2023/07/16 Maršovice, Maršovice
EXČR
2023/07/22 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2023/07/23 Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2023/08/05 Budíkovice, O pohár starosty SDH
EXČR
2023/08/06 Miřetice, Miřetice-Chmelná
EXČR
2023/09/02 Pšánky, O pohár Pšánky
EXČR
2023/09/03 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
Kdy Kde Liga