Chudenice 2023 - Chudenice Memoriál Václava Zoubka 2023

Liga: -
Místo: Chudenice
Okres: Klatovy
Kraj: Plzeňský
Kdy: 23. 09. 2023 13:00
Kontakt:   SDH Chudenice
Telefon: 

Začátek rezervace: 23. 05. 2023 13:00
Konec rezervace: 22. 09. 2023 13:00
Začátek tipování:  23. 09. 2023 20:00
Konec hlasování: 23. 09. 2023 00:00
Zadal: josef brabec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele:  https://fb.me/e/4rL7pVPzr

Poznámka pořadatele

Hasiči Chudenice si vás dovolují pozvat na hasičskou soutěž s názvem "Memoriál Václava Zoubka" , která se bude konat 23.9.2023 od 13:00 u hasičské zbrojnice v Chudenicích.
Soutěžit se bude již tradičně v požárním útoku s hadicovým vedením 2ks hadic B a 2x2ks hadic C v kategoriích sport a klasika(dle OSH Klatovy) .Úzké hadice povoleny. Stroj na základně může být nastartován. Soutěž bude probíhat dvoukolově (při účasti více než 30 týmů pouze jednokolově).
Půjčování členů z jiných týmů povoleno 


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-chudenice-13024.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Chudenice muži SportKTjosef brabec
22Strýčkovice Muži sport DOMarika Součková
33Střeziměř muži sportKTTomáš Lederer
44Slavíkovice muži klasikaDOJiří Vogeltanz
55Tupadly Ženy, sportKTKateřina Kinská
66Poleň Klasika ženy KTjosef brabec
77Chudenice ženy KlasikaKTjosef brabec
88Újezd Muži, sport DOOndřej Černý
99Slavíkovice ženy klasikaDOJiří Vogeltanz
1010Tupadly Muži, sportKTKateřina Kinská
1111Chudenice KTjosef brabec
1212Střeziměř muži klasikaKTTomáš Lederer
1313Čelákovy PJJiří Böhm
1414Strýčkovice Ženy sport DOMarika Součková
1515Malá Víska muži klasikaKTDavid Brož
1616Bystřice nad Úhlavou ženy sportKTKlára Kabelková
1717Střeziměř ženy klasikaKTTomáš Lederer
1818Malá Víska ženy klasikaKTDavid Brož
1919Tupadly muži klasikaKTKlára Kabelková
2021Bystřice nad Úhlavou ženy klasikaKTKlára Kabelková
2122Poleň klasika mužiKTjosef brabec
2223Pačejov ženy klasikaKTjosef brabec
2324Švihov klasika mužiKTjosef brabec
2425Tupadly ženy klasikaKTKlára Kabelková
2526Ostřetice Muži KlasikaKTjosef brabec


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Strýčkovice Muži sport DO--16,502023/09/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Čelákovy PJ--17,892023/09/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Tupadly Muži, sportKT--17,942023/09/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Střeziměř muži sportKT--18,122023/09/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Chudenice muži SportKT--19,312023/09/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Tupadly Ženy, sportKT--22,392023/09/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Bystřice nad Úhlavou ženy sportKT--25,572023/09/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Strýčkovice Ženy sport DO--NP2023/09/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2018/07/07 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2019/07/06 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2023/09/23 Chudenice, Chudenice Memoriál Václava Zoubka 2023
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2024/07/20 Široký Brod-za sokolovnou, Pohárová soutěz na 2B
-
2024/07/20 Březovice,hasičské hřiště, Memorial Jaroslava Husičky, 2B
-
2024/07/20 Březovice,hasičské hřiště, Memorial Jaroslava Husičky, 2B
-
2024/07/20 Fotbalové hřiště Krchleby, Patnáctá Krchlebská káď
-
2024/07/20 Hasičská zbrojnice Všelibice, 23.Všelibický pohár, 2B, el. nástřikový terč.
-
2024/07/20 Cvičiště Kojatín, Noční hasičské závody v Kojatíně
-
2024/07/20 Habrovany,hasičský areál u ČOV, II.Memoriála Ladislava Bezděka
-
2024/07/21 Svésedlice, pohárová soutěž v PÚ
-
2024/07/21 hřiště SK Bohuslavice, Memoriál Rudolfa Šebestíka a soutěž švédské trojky
-
2024/07/27 Jamolice hřiště, TFA Jamolice
-
2024/07/27 Jamolice hřiště, TFA Jamolice
-
2024/07/27 KAROLINKA, údolí Raťkov, 55.ročník,Raťkovská Grapa
-
2024/07/27 Koupaliště Lanžov, Lanžovský pohár (O putovní pohár SDH Lanžov)
-
2024/07/27 Tutleky, 27. ročník noční soutěže O pohár starosty obce
-
2024/07/27 Areál SDH Medlov, XII.ročník noční soutěže Memoriál Libora Válka, 2B
-
2024/07/28 Lužná, fotbalové hřiště, 59. ročník O zlatou přilbu Luženských kotárů
-
2024/08/02 Bystřička, hřiště U Lukášů, 17. ročník noční soutěže na Bystřičce
-
2024/08/03 Hasičské hřiště obce Jívka, Jívecký pohár Jestřebích hor
-
2024/08/03 Bechov, HODGEPODGE - PÚ 2B, losování postů soutěžících
-
2024/08/03 Žerotice, O pohár starosty obce
-
2024/08/03 Vávrovice hřiště FK NOVA, 9. kolo MSP Vávrovice, muži 3B, ženy a dorost 2B
-
2024/08/03 Hřiště Valašské Příkazy, Pohárová soutěž muži, ženy a dorost
-
2024/08/03 Stýskaly, hřiště, NIGHT CUP Stýskaly 2024
-
2024/08/04 Větřkovice, 8. Kolo Moravskoslezské ligy
-
2024/08/04 Budeč, Dětské závody - O pohár starosty obce Budeč
-
2024/08/04 Bolatice, hřiště FK Bolatice, MSP, O putovní pohár SDH Bolatice
-
2024/08/09 Mikulovice, Noční soutěž 2B
-
2024/08/09 Fotbalové hřiště Zborovice, Noční soutěž v PÚ společně se soutěží PS8
-
2024/08/10 Poruba - Hřiště u výletiště, O pohár starosty SDH
-
2024/08/10 Stará Ves-za Kulturním domem, Pohárová soutěž na 2B
-
2024/08/10 Zámecký areál Tršice, Netradiční soutěž
-
2024/08/10 Petřvaldík, IX. kolo MSL, XIX. ročník O putovní pohár SDH, 2B
-
2024/08/10 Poruba - Hřiště u výletiště, Memoriálu br. F. Horníka v PÚ - 2B
-
2024/08/10 Mikulovice, Soutěž MH v požárním útoku
-
2024/08/10 Fotbalové hřiště Zborovice, Noční soutěž mladých hasičů v PÚ ve Zborovicích
-
2024/08/16 Kozmice, areál SDH - TJ Sokol, IX. Kolo NHHL 2024 - XXIX. ročník Memoriál F. H.
-
2024/08/17 Velká Bystřice, Zámecký park, XIII. ročník pohárové soutěže
-
2024/08/17 14:00, Pohár mladých hasičů - Vítonice (okres Znojmo)
-
2024/08/17 Měrotín, Soutěž o nejrychlejší nalívačku
-
2024/08/17 Únětice ŽLUNAPARK, 2.ročník noční soutěže BETONÁRKA CUP 2024
-
2024/08/18 Kozmice, areál SDH - TJ Sokol, XII.kolo MSP-VII. ročník Memoriálu Alfonse Rončky
-
2024/08/23 Hasičské hřiště Újezd, Memoriál Miloslava Kozdase v požární útoku na 2B
-
2024/08/23 Litenčice - hřiště, Litenčice - Memoriál Pavlů Měrkových
-
2024/08/24 Jemnice, Hasičské cvičiště, O putovní pohár starosty města Jemnice
-
2024/08/24 Dolce (hřiště za Párníkem), pohár starosty obce, memoriál P.Palucha
-
2024/08/24 Jemnice, Hasičské cvičiště, Memoriál Fr.Bočka, O put.pohár starosty města
-
2024/08/24 Víceměřice, 1. ročník noční soutěže
-
2024/08/25 Sportovní areál u ZŠ, O pohár SDH Dubňany
-
2024/08/31 Lechovice hřiště, Závody mladých hasičů v PÚ o pohár starosty obce
-
2024/08/31 Třebelovice, Noční Třebelovice
-
Kdy Kde Liga