Čikov 2018 - O putovní pohár starosty obce Čikov

Liga: ŽL
Místo: Čikov
Okres: Třebíč
Kraj: Vysočina
Kdy: 03. 06. 2018 12:00
Kontakt:   Ondřej Lukeš
Telefon:  732605982

Začátek rezervace: 16. 05. 2018 20:00
Konec rezervace: 03. 06. 2018 12:00
Začátek tipování:  20. 05. 2018 20:00
Konec hlasování: 03. 06. 2018 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-cikov-9448.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Žirovnice PEjakub
22Mladoňovice TROndřej Lukeš
33Maršovice ZRJiri Mica
44Zahorčice STMarek Janoušek
55Oponešice TRJosef Navrátil
66Kuřim BBOJara
77Sychotín ABKDavid Sedlák
88Drahňovice BNDaniel Košata
99Lhotky Sport ZRLuboš Křehlík
1010Čikov TROndřej Lukeš
1111Bohdalín PELukáš Přibyl
1212Bořitov BKFilip Páral
1313Nevcehle JIMiroslav Jelínek
1414Jasenice TROndřej Lukeš
1515Trnava TRJakub Halouzka
1616Plumlov PVRichard Soldan
1717Meziříčko ZRKarel Mokrejš
1818Benetice BTRPetr Krejčí
1919Míchov BKMartin Koutný
2020Hostěrádky-Rešov VYJakub Dolák
2121Netín CirkusZRJan Kupka
2227Radostín nad Oslavou BZRTomáš Láznička
2330Pavlov ZRTomáš Láznička
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Velké Meziříčí FňZRStanda Kratochvíl
22Radostín nad Oslavou ZRTomáš Láznička
33Hodějice VYDenisa Kežlínková
44Žernovník BKPetra Dvořáková
55Netín ZRKateřina Roušová
66Lhotky Sport ZRPetra Pilátová
77Velké Meziříčí BZRStanda Kratochvíl
88Bohuňov SYBarbora Svojanovská
99Stará Říše JIKlára Pelejová
1010Pavlov ExperimentZREliška Drápelová
Junioři
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
13Stránecká Zhoř ZRLucie Hudečková
24Dolní Loučky ZRZdenek Domes
38Milešín ZRJosef Lunda
Juniorky
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
14Velké Meziříčí ZRStanda Kratochvíl
25Bohuňov SYBarbora Svojanovská


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Stará Říše JI16,5917,0517,052017/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Sychotín BK17,0017,1817,182014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Velké MeziříčíZR17,1816,8217,182015/06/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Krokočín TR17,1517,3317,332013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Velké MeziříčíZR17,4417,0917,442014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Olší BO17,5517,4417,552013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Jasenice TR17,6017,0217,602013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Zbraslav BO17,7017,7017,702014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Netín ZR17,8417,6717,842013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Netín ZR17,7817,8517,852015/06/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Bohuňov SY17,9417,8717,942017/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Velké MeziříčíZR17,7918,0418,042013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Netín ZR18,1317,3218,132016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Velké MeziříčíZR18,5117,7518,512016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Petrůvky TR18,5918,5718,592013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Lhotky ZR18,9218,8618,922014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Lhotky ZR19,0118,8719,012013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Zbraslav BO19,0628,4919,062013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Jasenice TR18,5719,1619,162017/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Radostín nad Oslavou ZR19,1919,2219,222015/06/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Velké MeziříčíZR19,2918,0419,292017/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Heroltice BO19,3618,7219,362017/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Jasenice TR17,6619,6019,602016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Meziříčko ZR19,6219,3019,622016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Radostín nad Oslavou ZR19,6819,6019,682016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Netín ZR19,7018,8119,702014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Lhotky Sport ZR17,5819,9519,952015/06/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Pavlov ZR18,6620,0720,072017/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Petrůvky TR17,4520,2220,222014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Lhotky Sport BZR19,6420,2220,222013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Netín ZR18,8520,2420,242017/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Bohuňov SY20,3720,1320,372016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Heroltice BO20,5219,3120,522015/06/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Maršovice ZR20,9220,9420,942016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Lhotky Sport ZR21,4018,9821,402017/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Lhotky Sport ZR18,7021,4121,412014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Radostín nad Oslavou ZR19,9522,2222,222014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Pavlov ExperimentZR22,1922,2922,292016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Heroltice BO19,4322,5522,552014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Heroltice BO20,0323,0023,002013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Krokočín TR24,2022,9524,202014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Jasenice TR24,3624,9324,932015/06/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Olší BO19,1525,6925,692014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Meziříčko ZR25,2126,4526,452015/06/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Velké Meziříčí ZR36,2736,4436,442013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Heroltice BO21,1345,9145,912016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Radostín nad Oslavou ZRNPNPNP2017/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Křoví ZRNPNPNP2013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Krokočín TR--NP2015/06/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/06/17 Čikov, 5. kolo Žďárské ligy - 4. ročník - O putovní pohár
ŽL
2013/09/07 Čikov, 10. kolo Žďárské ligy
ŽL
2014/06/07 Čikov, Žďárské ligy
ŽL
2015/06/06 Čikov, O putovní pohár starosty obce Čikov - 7. ročník
ŽL
2016/06/04 Čikov, 8. ročník O putovní pohár starosty obce Čikov
ŽL
2017/06/11 Čikov, O putovní pohár starosty obce Čikov
ŽL
2018/06/03 Čikov, O putovní pohár starosty obce Čikov
ŽL
2019/06/02 Čikov, O putovní pohár starosty obce Čikov
ŽL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/05/11 Velké Meziříčí, MEMORIÁL JAROSLAVA VAŇKA
ŽL
2019/05/26 Netín, 2.kolo Žďárské ligy v požárním útoku
ŽL
2019/06/01 Jasenice, O pohár
ŽL
2019/06/02 Čikov, O putovní pohár starosty obce Čikov
ŽL
2019/06/08 Stránecká Zhoř, O pohár
ŽL
2019/06/09 Lavičky, O pohár Lavičky
ŽL
2019/06/29 Netín, Žďárské ligy v požárním útoku
ŽL
2019/08/03 Meziříčko, O pohár SDH Meziříčko
ŽL
2019/08/04 Radostín nad Oslavou, O putovní pohár starosty obce Radostín nad Oslavou
ŽL
2019/08/18 Jabloňov, 5. kolo Žďárské ligy v Jabloňově
ŽL
2019/09/07 Hamry nad Sázavou, O pohár
ŽL
2019/09/14 Meziříčko, O pohár SDH Meziříčko
ŽL
Kdy Kde Liga