Čistá u MB 2015 - Celkové vyhlášení

Liga: FNC
Místo: Čistá
Okres: Mladá Boleslav
Kraj: Středočeský
Kdy: 31. 10. 2015 18:30
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 07. 09. 2015 18:30
Konec rezervace: 31. 10. 2015 18:30
Začátek tipování:  31. 10. 2015 20:00
Konec hlasování: 31. 10. 2015 00:00
Zadal: Jan Kühnel

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: -
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

Vstup pouze ve společenském oblečení!!!!!


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-cista-7104.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Jeřmanice 15 lidíLIJan Kühnel
22Janov nad Nisou 13 lidíJNJan Sajewicz
33Karlinky 14 lidíLIPetr Augusta
44Těpeře 9 lidíJNMatěj Masný
55Dalešice 11 lidíJNDavid Beránek
66Sedlejovice 6 lidíLIMatěj Drešer
77Tatobity 8 lidíSMPavlína Bártová
88Sloup 10 lidíPZBaďa
99Maršovice 8 lidíJNhasici150 Hynek
1010Odolenovice 9 LidíJNmartin sidun
1111Příšovice RomčaLIRomana Danišová
1212Janův Důl 7 lidíLIHonza Mašek
1313Hradčany 10 lidíLITomáš Najman
1414Roztoky u Semil 13 lidíSMTomáš Zelenka
1515Smidary 7 lidí HKJaromír Rosůlek
1616Pilínkov, Liberec XXIV 11 lidíLILukáš Hamouz
1717Březová 4 lidiLIMartina Šámalová
1818Nová Ves u Bakova 10 lidíMBMichal Rejzek
1919Frýdštejn a delegace 15JNJan Kühnel
2020Nová Ves 8 lidíLIJaroslav Vobecký
2121Malá Skála Béčko + Muži - 15 místJNNikol Vavřichová
2222Bukovina, Turnov  8 místSMJan Fajgl
2323ŠKODA AUTO Mladá Boleslav 8 místMBMartina Hrušková
2424Veselá 15 místSMJaroslav Novotný
2525Velké Hamry 10 místJNSDH Velké Hamry


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2015/10/31 Čistá u MB, Celkové vyhlášení
FNC
2016/10/22 Kulturní dům Čistá, Celkové vyhlášení Boleslavského poháru 2016
BP
2017/10/07 Kulturní Dům Čistá, Vyhlášení Boleslavského poháru
BP
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/05/11 Krásná Ves, Krásná Ves
FNC
2019/05/18 Škodějov, Škodějov
FNC
2019/06/01 Jeřmanice, Jeřmanice
FNC
2019/06/08 Velké Hamry, Velké Hamry
FNC
2019/06/15 Frýdštejn, Frýdštejn
FNC
2019/06/21 Vesec pod Kozákovem, Vesec pod Kozákovem
FNC
2019/07/06 Raspenava, Raspenava
FNC
2019/08/10 Dalešice, Dalešice
FNC
2019/08/17 Roudný, Roudný
FNC
2019/08/24 Kosořice - finále, Kosořice - finále
FNC
Kdy Kde Liga