Dešná 2017 - Memoriál Jaroslava Mrkvy, SDH Dešná

Liga: -
Místo: Dešná
Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský
Kdy: 20. 05. 2017 13:00
Kontakt:  
Telefon:  721 415 239

Začátek rezervace: 17. 04. 2017 13:00
Konec rezervace: 19. 05. 2017 18:00
Začátek tipování:  20. 05. 2017 20:00
Konec hlasování: 20. 05. 2017 00:00
Zadal: Aleš Coufal

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

Memoriál Jaroslava Mrkvy, o putovní pohár.

Soutěž v požárním útoku

Dne: 20. května 2017 

Začátek: 13:00

Kategorie: Muži - PS 12 bez omezení

               Muži - PS 12 bez úprav 

               Ženy - PS 12 bez omezení

Hadice:    B 65, C 42

Místo: Fotbalové hřiště, základna a náběh zámková dlažba.

Nejlepších 5 družstev postupuje do finále o věcné ceny.


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-desna-8413.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Dešná A, PS 12JHAleš Coufal
24Dešná BJHAleš Coufal
37Police PS 12TRAleš Coufal
48Kostníky PS 12TRMartin Puchnar
510Dešná AJHAleš Coufal
613Police TRAleš Coufal
714Kostníky TRMartin Puchnar
815Dešná B, PS 12JHAleš Coufal
929Cizkrajov JHKarel Běhan
1035Třebelovice SpecialTRJosef Bulíček
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
14Kostníky TRDankaKa


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Oponešice TR14,4214,4114,422018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Krasonice JI14,3614,6614,662019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Mladoňovice TR14,1414,9914,992018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Dešná BJH15,3215,4115,412018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Krasonice JI15,4215,1815,422018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Nevcehle JI15,4315,2015,432018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Police TR15,1315,4615,462018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Mladoňovice TR15,6014,0415,602019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Sedlatice JI15,0415,7615,762018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Police TR15,0515,7615,762019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Hornice TR15,8515,6315,852018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Budeč JH16,0015,2016,002019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Střížov JI16,2316,1416,232018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Sedlejov JI16,4616,0716,462018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Černín ZN16,4916,4916,492018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Dešná BJH16,5515,8816,552019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Hornice TR16,6315,4016,632019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Kostníky TR16,8416,1016,842019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Nevcehle JI16,7016,8716,872019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Blatnice TR17,0216,8317,022019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Lhotice TR17,4017,3117,402019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Únanov ZN18,4616,7718,462019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Lesná ZN18,4818,0118,482019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Třebelovice TR18,7117,4718,712019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Kojatice TR18,4219,5419,542018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Rácovice TR19,7919,3519,792018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Mysletice JI30,9330,8530,932019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Bítovánky TR33,1434,3234,322018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Petrovice BTRNPNPNP2019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Sedlatice BJINPNPNP2018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Kostníky TRNPNPNP2018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Třebelovice TRNPNPNP2018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Nevcehle JI17,4017,6517,652019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Jakubov u Moravských Budějovic TR17,6418,3118,312019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Budišov TR17,3818,4218,422019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Stará Říše JI17,2018,9018,902019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Kostníky TR18,7318,9418,942019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Jakubov u Moravských Budějovic TR19,6717,4519,672018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Olešná HB19,1019,9919,992019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Sedlejov JI20,2619,5420,262018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Stará Říše JI21,9620,9621,962018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Třebelovice TR22,5422,1322,542019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Krahulov TR28,4818,5728,482018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Kostníky TR21,6338,4638,462018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Batelov JINPNPNP2019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/05/25 Dešná, Memoriál Jaroslava Mrkvy
-
2014/05/31 Dešná, Memoriál Jaroslava Mrkvy 3B
-
2015/05/23 Dešná, fotbalové hřiště, Memoriál Jaroslava Mrkvy
-
2016/05/21 Dešná, fotbalové hřiště, Memoriál Jaroslava Mrkvy, o putovní pohár
-
2017/05/20 Dešná, Memoriál Jaroslava Mrkvy, SDH Dešná
-
2017/06/10 Dešná ( noční soutěž ), Noční hasičská soutěž Dešná
-
2018/05/26 Dešná, fotbalové hřiště, Memoriál Jaroslava Mrkvy, o putovní pohár
-
2018/06/09 Dešná, O pohár starosty obce Dešná, noční závod na 2B
JOL
2019/06/08 Dešná, Memoriál Jaroslava Mrkvy, noční soutěž 2B
JOL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/09/20 Dolní Bečva, sportovní areál, Noční soutěž o pohár starostky sboru - Dolní Bečva
-
2019/09/20 Cizkrajov na návsi, 6.ročník nočních závodů v Cizkrajově
-
2019/09/20 Fotbalové hřiště Karlovice, I. ročník noční pohárové soutěže
-
2019/09/21 Častolovice,Sokolská zahrada, O putovní pohár starosty obce Memoriál Mirka Frýdy
-
2019/09/21 Jiřice u Miroslavi, hřiště, O putovní pohár starosty obce Jiřice
-
2019/09/21 Ublo, dolní hřiště, Memoriál Antonína Navrátila
-
2019/09/21 Chropyně fotbalové hříště, Memorial Jana Zapletala
-
2019/09/21 fotbalové hřiště, I. ročník O pohár starostky obce Lechovice
-
2019/09/21 Buková - areál u Brůdku, O pohár obce Buková 2B úzké
-
2019/09/21 Fotbalové hřiště Radslavice, Noční soutěž Radslavice
-
2019/09/21 Police - zámecký areál, Noční soutěž - 9. MEMORIÁL Jana Slámy
-
2019/09/22 Cizkrajov na návsi, Hasičské závody v požárním útoků děti
-
2019/09/28 Areál Dušana Pavlíčka, Poslední Sání 2019
-
2019/09/28 MILEVSKO nám. E. BENEŠE, ŽELEZNÝ HASIČ MILEVSKO - O POHÁR STAROSTY MĚSTA
-
2019/09/28 Horšovský Týn, Vzpomínkový memoriál 2019
-
2019/09/28 Osek u Milevska, Soutěž v neupravených PS 12
-
2019/10/05 Velké Hoštice, Hoštický pohár 2B (october cup)
-
2019/10/05 Areál Ostrov Letohrad - Orlice, Orlické dozvuky 2019
-
2019/10/05 Nová Ves - Hřiště nad Vsí, 5. ročník O pohár starosty SDH a Pohár fy. DOTIKO
-
2019/10/05 Třebelovice, O pohár starostky obce Třebelovice
-
2019/10/12 Areál SDH Podhradní Lhota, Memoriál Davida Žejdlíka, 2B
-
2019/10/19 Pozor - datum bude upřesněn!, TFA Knínický železný hasič
-
2019/10/26 Areál firmy Flídr Široký Důl, XXI. ročník soutěže
-
2019/11/16 Pohořelice- modelářské letiště, O sametový pohár
-
2019/12/14 Kuřim, parkoviště TOS Kuřim, O vánočního kapra SDH Kuřim
-
Kdy Kde Liga