Frahelž 2014 - O pohár SDH Frahelž

Liga: VCT
Místo: Frahelž
Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský
Kdy: 09. 08. 2014 13:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 27. 07. 2014 18:00
Konec rezervace: 08. 08. 2014 18:00
Začátek tipování:  09. 08. 2014 20:00
Konec hlasování: 09. 08. 2014 00:00
Zadal: Jan Zahradník

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

2 B úzké, nástřik


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-frahelz-2014-08-09-4758.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Frahelž ženyJHJan Zahradník
22Frahelž muži AJHJan Zahradník
33Heřmaneč JHOndřej Pecha
44Branná mužiJHFrantišek Bílek
55Stříbřec JHJan Zahradník
66Staňkov mužiJHHasiči Staňkov
77Ponědrážka JHMilan Řehoř
88Lomnice nad Lužnicí mužiJHPetr Belanský
99Branná ženyJHFrantišek Bílek
1010Frahelž muži BJHJan Zahradník
1111Markvarec JHOndřej Pecha
1212Chlum u Třeboně mužiJHPetr Belanský
1313Mníšek JHJan Zahradník
1414Staňkov ženyJHHasiči Staňkov
1515Lomnice nad Lužnicí ženyJHPetr Belanský
1616Lásenice mužiJHMartin Janků
1717Kolence JHDaniel Vacek
1818Novosedly nad Nežárkou JHMarketa Nohavova
1919Hamr muži JHMichal Szokol
2020Lásenice ženyJHMartin Janků
2121Majdalena ženyJHEll Rothmaierová
2222Stajka JHMiroslav Bosák
2323Cizkrajov JHMartin Vaverka
2424Panské Dubenky JIJaroslav Matějka
2525Halámky JHJan Prokes
2626Domanín ženyJHMartin Hanta
2729Domanín JHMartin Hanta
2849Majdalena mužiJHEll Rothmaierová
2950Chlum u Třeboně ženyJHPetr Belanský


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Markvarec JH--15,792016/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Stříbřec JH--16,292016/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Slavošovice CB--16,722016/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Cizkrajov JH--16,972016/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Mníšek JH--17,832016/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Halámky JH--17,842016/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Frahelž JH--18,412016/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Chlum u Třeboně JH--18,572016/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Lomnice nad Lužnicí JH--18,722016/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Stajka JH--19,452016/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Hosín CB--20,102016/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Lásenice JH--22,422016/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Hamr JH--22,722016/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Višňová JH--26,922016/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Novosedly nad Nežárkou JH--28,322016/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Rapšach JH--36,342016/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Záblatí JH--37,312016/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Polště JH--NP2016/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Chlum u Třeboně JH--22,272016/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Lomnice nad Lužnicí JH--22,922016/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Staňkov JH--23,982016/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Lásenice JH--24,312016/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Suchdol nad Lužnicí JH--27,612016/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Rapšach JH--43,092016/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Novosedly nad Nežárkou JH--NP2016/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2011/08/06 Frahelž, O pohár Frahelž
VCT
2012/08/04 Frahelž, Frahelž
VCT
2013/08/03 Frahelž,
VCT
2014/08/09 Frahelž, O pohár SDH Frahelž
VCT
2015/08/08 Frahelž, O pohár SDH Frahelž
VCT
2016/08/06 Frahelž, O pohár SDH Frahelž
VCT
2017/08/05 Frahelž, O pohár SDH Frahelž
VCT
2018/08/04 Frahelž, O pohár SDH Frahelž
VCT
2019/08/03 Frahelž, O pohár SDH Frahelž
VCT
Kdy Kde Liga


Soutěže