Frahelž 2015 - O pohár SDH Frahelž

Liga: VCT
Místo: Frahelž
Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský
Kdy: 08. 08. 2015 13:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 26. 07. 2015 18:00
Konec rezervace: 07. 08. 2015 18:00
Začátek tipování:  08. 08. 2015 20:00
Konec hlasování: 08. 08. 2015 00:00
Zadal: Jan Zahradník

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

nástřik, 2 x B úzké


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-frahelz-6260.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Frahelž AJHJan Zahradník
22Frahelž ženyJHJan Zahradník
33Slavošovice CBvit koukal
44Mníšek JHJan Zahradník
55Stříbřec JHLáďa Frantík
66Markvarec JHmartin pecha
77Záblatí JHMilan Řehoř
88Frahelž BJHJan Zahradník
99Valtínov JHmartin pecha
1010Lásenice MuziJHMartin Janků
1111Stříbřec BJHLáďa Frantík
1212Kolence JHDaniel Vacek
1313Novosedly nad Nežárkou JHRostislav Nohava
1414Staňkov ženyJHHasiči Staňkov
1515Halámky JHJan Prokes
1616Lásenice ženyJHJosef Bártů
1717Cizkrajov JHMartin Vaverka
1818Stajka JHPetr Lepič
1920Domanín mužiJHAleš Richter
2021Chlum u Třeboně ženyJHPetr Belanský
2122Rapšach ŽENYJHMiroslav Kouřil
2223Domanín ŽenyJHšárka zajíčková
2325Chlum u Třeboně MužiJHPetr Belanský
2440Lomnice nad Lužnicí ženyJHKateřina Bočková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Kolence JH21,7921,7921,792012/08/04 PS útok,nástřik 2xB široké
2.  Stříbřec JH22,5422,5422,542012/08/04 PS útok,nástřik 2xB široké
3.  Mníšek JH22,6622,6622,662012/08/04 PS útok,nástřik 2xB široké
4.  Frahelž JH23,3123,3123,312012/08/04 PS útok,nástřik 2xB široké
5.  Hamr JH23,6523,6523,652012/08/04 PS útok,nástřik 2xB široké
6.  Branná JH23,6623,6623,662012/08/04 PS útok,nástřik 2xB široké
7.  Český Rudolec JH23,9323,9323,932012/08/04 PS útok,nástřik 2xB široké
8.  Lomnice nad Lužnicí BJH24,5324,5324,532012/08/04 PS útok,nástřik 2xB široké
9.  Halámky JH25,1925,1925,192012/08/04 PS útok,nástřik 2xB široké
10.  Lomnice nad Lužnicí JH25,4425,4425,442012/08/04 PS útok,nástřik 2xB široké
11.  Chlum u Třeboně JH26,1026,1026,102012/08/04 PS útok,nástřik 2xB široké
12.  Lásenice JH28,6728,6728,672012/08/04 PS útok,nástřik 2xB široké
13.  Klec JH29,9029,9029,902012/08/04 PS útok,nástřik 2xB široké
14.  Frahelž pardál teamJH32,4832,4832,482012/08/04 PS útok,nástřik 2xB široké
15.  Novosedly nad Nežárkou JH34,3934,3934,392012/08/04 PS útok,nástřik 2xB široké
16.  Ponědrážka JH37,1437,1437,142012/08/04 PS útok,nástřik 2xB široké
17.  Suchdol nad Lužnicí JH45,4245,4245,422012/08/04 PS útok,nástřik 2xB široké
18.  Domanín JH50,1250,1250,122012/08/04 PS útok,nástřik 2xB široké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Chlum u Třeboně JH29,1629,1629,162012/08/04 PS útok,nástřik 2xB široké
2.  Klec JH37,3737,3737,372012/08/04 PS útok,nástřik 2xB široké
3.  Lásenice JH43,3143,3143,312012/08/04 PS útok,nástřik 2xB široké
4.  Majdalena JH45,5745,5745,572012/08/04 PS útok,nástřik 2xB široké
5.  Suchdol nad Lužnicí JH54,0354,0354,032012/08/04 PS útok,nástřik 2xB široké
6.  Frahelž JHNPNPNP2012/08/04 PS útok,nástřik 2xB široké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2011/08/06 Frahelž, O pohár Frahelž
VCT
2012/08/04 Frahelž, Frahelž
VCT
2013/08/03 Frahelž,
VCT
2014/08/09 Frahelž, O pohár SDH Frahelž
VCT
2015/08/08 Frahelž, O pohár SDH Frahelž
VCT
2016/08/06 Frahelž, O pohár SDH Frahelž
VCT
2017/08/05 Frahelž, O pohár SDH Frahelž
VCT
2018/08/04 Frahelž, O pohár SDH Frahelž
VCT
2019/08/03 Frahelž, O pohár SDH Frahelž
VCT
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/06/01 Chlum u Třeboně, Putovní pohár starosty Městyse
VCT
2019/06/08 Halámky, O pohár SDH Halámky
VCT
2019/06/22 Novosedly nad Nežárkou, O pohár SDH Novosedly nad Nežárkou
VCT
2019/06/29 Staňkov, Memoriál Františka Bracha
VCT
2019/07/06 Lásenice, O pohár SDH Lásenice
VCT
2019/07/13 Mníšek, Memoriál Jiřího Černého
VCT
2019/07/20 Stříbřec, O pohár SDH Stříbřec
VCT
2019/08/03 Frahelž, O pohár SDH Frahelž
VCT
2019/08/17 Rapšach, O pohár starosty SDH Rapšach
VCT
2019/08/31 Hamr, Memoriál Františka Outlého
VCT
2019/09/14 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
Kdy Kde Liga