Hamry nad Sázavou 2023 - Žďárská liga Hamry nad Sázavou

Liga: ŽL
Místo: Hamry nad Sázavou
Okres: Žďár nad Sázavou
Kraj: Vysočina
Kdy: 09. 09. 2023 13:00
Kontakt:   Roman Březina
Telefon:  +420 724 086 024

Začátek rezervace: 27. 08. 2023 20:00
Konec rezervace: 08. 09. 2023 20:00
Začátek tipování:  27. 08. 2023 20:00
Konec hlasování: 08. 09. 2023 00:00
Zadal: Tomáš Láznička

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy, Dorost
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  http://www.sdhhamry.cz/?fbclid=IwAR1qEnLZaGUs6ldhdao2lNoWREosXP5oFZNaksFBi5GvgWKGzC5RF4AoGDQ

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-hamry-nad-sazavou-12962.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Žďár nad Sázavou 2 Zámek ZRNatálie Pošvicová
22Žižkovo Pole BHBMichal Dohnal
33Netín CirkusZRJan Kupka
44Pohled HBJakub Vašíček
56Maršovice ZRJosef Košík
68Jabloňov ZRLuboš Křehlík
79Nové Veselí ZRpetr šrom
810Žižkovo Pole DivadloHBJakub Bačkovský
911Lavičky ZRJan Hejl
1012Radostín nad Oslavou ZRPatrik Dvořák
1115Plumlov PVRichard Soldan
1218Lavičky PNZRTomáš Bílek
1319Radostín nad Oslavou BZRTomáš Láznička
1420Zbraslav BOTomáš Strašák
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Hamry nad Sázavou TragédkyZRKateřina Březinová
22Petrůvky TRMichaela Dvořáková
33Pohled HBJakub Vašíček
44Bohuňov SYTereza Stupková
55Radostín nad Oslavou ZRKateřina Drápelová
66Žižkovo Pole HBJakub Bačkovský
77Pavlínov ZRAdéla Peterková
88Žďár nad Sázavou 2 ZámekZRNatálie Pošvicová
99Lavičky ZRNela Bílková
1010Otín ZRJíťa
1112Bory ZREliška Křížová
1214Netín ZRPavla Čermáková
1315Jabloňov ZRLuboš Křehlík
Junioři
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Lomnička BOPetr Špaček
23Jabloňov ZRLuboš Křehlík
34Ořechov ZRTereza Marková
46Radostín nad Oslavou ZRPatrik Dvořák
57Lomnička Lomnička BBOPetr Špaček
68Zbraslav BOTomáš Strašák
Juniorky
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Radostín nad Oslavou ZRKateřina Drápelová
22Žižkovo Pole HBJakub Bačkovský
33Pavlínov ZRAdéla Peterková
44Lavičky ZRNela Bílková
55Petrůvky TRMichaela Dvořáková
66Jabloňov ZRLuboš Křehlík
77Otín ZRJíťa
88Bory ZREliška Křížová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Plumlov PV16,2416,5516,552023/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Radostín nad Oslavou BZR16,8316,7916,832021/09/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Lavičky ZR--17,122019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Netín CirkusZR17,1316,5917,132023/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Čikov TR--17,172019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Pohled HB17,3417,1817,342021/09/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Zbraslav BO17,3317,3717,372023/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Lavičky ZR17,3817,2517,382023/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Čikov TR19,4617,4617,462022/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Radostín nad Oslavou BZR--17,612019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Žižkovo Pole BHB17,6017,6217,622023/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Jasenice TR--17,732019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Radostín nad Oslavou BZR17,7417,4817,742023/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Radostín nad Oslavou BZR16,6917,8217,822022/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Netín CirkusZR17,1817,9817,982021/09/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Lavičky ZR17,9816,7817,982021/09/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Lhotky Sport ZR--18,042019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Maršovice ZR18,1318,0718,132023/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Hamry nad Sázavou ZR18,4218,4118,422021/09/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Žďár nad Sázavou 2 ZR18,0018,4818,482022/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Pohled HB18,5818,4618,582023/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Zbraslav BO18,3418,5818,582022/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Pohled HB--18,642019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Trnava TR--18,732019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Netín CirkusZR17,3419,0119,012022/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Jabloňov ZR19,0418,0619,042022/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Žďár nad Sázavou 2 zámekZR18,8219,0919,092023/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Žďár nad Sázavou 2 ZR19,3218,3319,322021/09/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Lavičky PNZR19,6818,5219,682023/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Netín CirkusZR--20,062019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Nové Veselí ZR20,1019,6320,102023/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Meziříčko ZR20,3920,3920,392019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Lavičky ZR16,4720,7020,702022/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Maršovice ZR20,1221,1421,142021/09/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Stránecká Zhoř ZR21,4220,1621,422021/09/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Kuřim BBO--21,432019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Stránecká Zhoř ZR21,8020,9721,802022/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Jabloňov ZR23,2022,4123,202021/09/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Maršovice ZR18,0823,3123,312022/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Pavlov ExperimentZR--23,402019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Otín ZR25,0625,0325,662023/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Radostín nad Oslavou ZR19,7129,4329,432023/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Radostín nad Oslavou ZR19,6238,1938,192022/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Žižkovo Pole DivadloHBNPNPNP2023/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Dobroutov JINPNPNP2022/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Jabloňov ZRNPNPNP2023/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Zbraslav BONPNPNP2021/09/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Hamry nad Sázavou TragédiZRNP22,09NP2022/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Benetice TR17,1517,0017,152021/09/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Benetice TR17,5617,0617,562022/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Velké MeziříčíZR16,8517,6317,632021/09/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Jabloňov ZR17,6917,0917,692021/09/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Radostín nad Oslavou ZR18,5218,0218,522021/09/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Lavičky ZR18,1619,0119,012022/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Lavičky ZR19,3919,2419,392021/09/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Jabloňov ZR19,8719,6019,872022/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Hamry nad Sázavou TragédkyZR19,6219,9219,922022/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Netín ZR20,4420,7520,752021/09/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Bohuňov SY20,4621,6321,632021/09/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Radostín nad Oslavou ZR19,8221,7721,772022/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Pavlínov ZR21,8721,8621,872022/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Netín ZR22,0721,1622,072022/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Bohuňov SY20,0426,4826,482022/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Otín ZR28,2426,5228,242022/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Žďár nad Sázavou 2 ZR32,3520,2432,352022/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Hamry nad Sázavou TragédkyZRNPNPNP2021/09/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2019/09/07 Hamry nad Sázavou, O pohár Hamerský RUM
ŽL
2020/09/12 Hamry nad Sázavou, O pohár Hamerský RUM
ŽL
2021/09/12 Hamry nad Sázavou, O putovní pohár SDH Hamry nad Sázavou
ŽL
2022/09/10 Hamry nad Sázavou, Hamry nad Sázavou
ŽL
2023/09/09 Hamry nad Sázavou, Žďárská liga Hamry nad Sázavou
ŽL
2024/08/25 Hamry nad Sázavou, 9. kolo Žďárské ligy Hamry nad Sázavou
ŽL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2024/08/03 Meziříčko, O pohár SDH Meziříčko
ŽL
2024/08/04 Radostín nad Oslavou, O putovní pohár starosty obce Radostín nad Oslavou
ŽL
2024/08/11 Čikov, 15. ročník O putovní pohár starosty obce Čikov
ŽL
2024/08/24 Zbraslav, 8.kolo Žďárské ligy ve Zbraslavi
ŽL
2024/08/25 Hamry nad Sázavou, 9. kolo Žďárské ligy Hamry nad Sázavou
ŽL
2024/09/14 Jasenice, Memoriál Jaroslava Tomka
ŽL
2024/09/21 Maršovice, Závěrečné kolo Žďárské ligy v Maršovicích
ŽL
Kdy Kde Liga