Hartmanice - Hřiště 2020 - SDH Hartmanice - O pohár starostky obce

Liga: OLSY
Místo: Hartmanice
Okres: Svitavy
Kraj: Pardubický
Kdy: 05. 07. 2020 11:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 05. 07. 2020 11:00
Konec rezervace: 05. 07. 2020 11:00
Začátek tipování:  05. 07. 2020 20:00
Konec hlasování: 05. 07. 2020 00:00
Zadal: Jakub Střítežský

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Veteran, Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  https://facebook.com/events/s/o-pohar-starostky-obce-hartman/253732226077999/?ti=icl

Poznámka pořadatele

Rezervace se provádí na FB 


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-hartmanice-11008.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Zderaz ACR16,9216,5316,922020/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Zderaz CCR17,2616,8717,262020/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Oldřišov OP17,1417,2717,272020/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Široký Důl ASY17,0117,2817,282020/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Pomezí BSY17,3016,6617,302020/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Zbožnov CR17,5317,5817,582020/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Pohodlí SY17,5917,3217,592020/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Sychotín ABK17,8417,7817,842020/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Hartmanice SY17,3317,8817,882020/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Stradouň UO17,7117,8917,892020/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Sádek AOP17,0518,0818,082020/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Pomezí ASY18,0817,8218,082020/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Sádek BOP17,8618,1318,132020/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Perálec ACR18,1717,3618,172020/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Široký Důl BSY18,1318,5218,522020/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Nedvězí SY18,5317,8618,532020/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Zderaz BCR18,5917,3218,592020/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Desná BSY18,8718,6318,872020/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Desná ASY19,0617,5519,062020/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Osík SY19,2118,4319,212020/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Perálec BCR19,2719,6519,652020/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Jenišovice CR19,2220,2020,202020/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Choceňské Předměstí UO20,2319,2020,232020/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Lubná SY20,2620,2220,262020/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Dolní Újezd SY20,0620,7420,742020/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Květná SY20,8618,9620,862020/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Záboří PI22,0519,8722,052020/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Udánky SY32,9120,9132,912020/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Bošín UONPNPNP2020/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Chrastavec SYNPNPNP2020/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Bystré Janovice FMNPNPNP2020/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2020/07/05 Hartmanice - Hřiště, SDH Hartmanice - O pohár starostky obce
OLSY
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2020/07/11 Sádek - Hřiště, SDH Sádek - O pohár starostky obce
OLSY
2020/07/25 Nedvězí - Hřiště, SDH Nedvězí - O pohár starosty obce
OLSY
2020/08/02 Kamenec u Poličky, SDH Kamenec - O pohár starosty obce
OLSY
2020/08/08 Oldřiš - Areál za Orlovnou, SDH Oldřiš - O pohár starosty obce
OLSY
2020/08/15 Desná - Hřište, SDH Desná - O pohár obce Desná
OLSY
2020/09/05 Zderaz - Hřiště, Zderaz
OLSY
2020/09/12 Perálec - Hřiště Zderaz, SDH Perálec - O pohár SDH
OLSY
2020/09/19 Květná - Hřiště, SDH Květná - O pohár starosty obce
OLSY
Kdy Kde Liga