Herálec 2020 - Herálec

Liga: HBHL
Místo: Herálec
Okres: Havlíčkův Brod
Kraj: Vysočina
Kdy: 12. 09. 2020 10:00
Kontakt:   Špinka Petr
Telefon:  774630804

Začátek rezervace: 29. 08. 2020 10:00
Konec rezervace: 12. 09. 2020 10:00
Začátek tipování:  12. 09. 2020 20:00
Konec hlasování: 12. 09. 2020 00:00
Zadal: Martin Bárta

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy, Dorost
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-heralec-11284.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Srch PAJiří Panchártek
22Petrovice HBJakub Heřmánek
33Kámen HBmichal koubek
44Kynice HBMartin Bárta
55Pohled HBMartin Bárta
66Žižkovo Pole BHBMichal Dohnal
77Milíčov JIFilip Pech
88Světlá nad Sázavou AHBMilan Doležal
99Lučice HBJan Prchal
1010Květinov HBMartin Bárta
1111Rynárec APETomáš Bulant
1212Věž HBMartin Bárta
1313Světlá nad Sázavou BHBVeronika Pazderková
1414Rynárec BPETomáš Bulant
1515Česká Bělá HBVladimír Zadina
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Olešná BHBJana Musilová
22Pohled HBJakub Vašíček
33Česká Bělá HBMartin Bárta
44Olešná HBTereza Pešoutová
55Kámen HBmichal koubek
66Česká Bělá ml.HBMartin Bárta
77Kejžlice PELenka Kohoutová
88Světlá nad Sázavou HBKarolína Nedělková
99Malčín HBVeronika Pazderková
1010Nová Ves u Světlé HBKlára Hartová
Dorostenci
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Olešná HBJana Musilová
22Ždírec nad Doubravou HBJana Andrýsková
33Herálec HBMíša Janoušková
44Česká Bělá HBMartin Bárta
55Pohled HBJakub Vašíček
66Nová Ves u Světlé HBKlára Hartová
77Malčín HBVeronika Pazderková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Česká Bělá HB16,4316,3116,432020/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Česká Bělá HB16,7916,7316,792019/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Pohled HB17,0516,7617,052019/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Kejžlice PE17,0017,1417,142017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Olešná BHB17,5416,9317,542020/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Česká Bělá HB16,7317,5717,572018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Lučice HB17,5418,1218,122019/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Kejžlice PE18,1417,6818,142018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Pohled HB17,8818,4118,412020/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Česká Bělá mlHB17,8318,4918,492020/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Herálec HB18,7717,4418,772018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Kejžlice PE18,9018,0718,902019/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Pohled HB17,9619,2419,242018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Herálec HB19,3918,7819,392017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Kejžlice PE19,7717,8819,772020/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Nová Ves u Světlé HB19,2219,8519,852020/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Herálec HB20,1117,7220,112019/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Světlá nad Sázavou HB20,1720,7520,752019/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Světlá nad Sázavou HB20,3121,0421,042018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Lučice HB22,1417,6222,142020/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Malčín HB25,6526,2626,262020/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Česká Bělá HB26,8326,7326,832017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Světlá nad Sázavou HB28,8326,4828,832017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Pohled HB19,8733,7033,702017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Světlá nad Sázavou HB37,6937,6237,692020/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Kámen HB40,1739,8440,172020/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Nová Ves u Světlé HBNP42,4842,482019/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Nová Ves u Světlé HBNPNPNP2018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Olešná HBNPNPNP2020/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Dorostenci TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Pohled HB16,4316,2616,432020/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Herálec HB18,5118,1618,512020/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Nová Ves u Světlé HB18,8518,1518,852020/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Ždírec nad Doubravou HB22,3221,3222,322020/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Malčín HB24,3623,1524,362020/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Olešná HB28,0927,8928,092020/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Česká Bělá HB22,1035,6835,682020/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
1999/07/11 Herálec, HB, O pohár SDH Herálec
HBHL
2017/08/19 Herálec, Herálec
HBHL
2018/09/15 Herálec, Herálec - okres Havlíčkův Brod
HBHL
2019/09/14 Herálec, Herálec - okres Havlíčkův Brod
HBHL
2020/09/12 Herálec, Herálec
HBHL
Kdy Kde Liga


Soutěže