Náměstí TGM Holice 2019 - 5. ročník Memoriálu Jiřího Kerouše

Liga: -
Místo: Holice
Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
Kdy: 27. 04. 2019 11:30
Kontakt:  
Telefon:  723001002

Začátek rezervace: 27. 04. 2019 11:30
Konec rezervace: 27. 04. 2019 11:30
Začátek tipování:  27. 04. 2019 20:00
Konec hlasování: 27. 04. 2019 00:00
Zadal: Martin Valenta

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy, Dorost
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/events/2376061559319184/

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-holice-10118.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Rohovládova Bělá PA--14,752017/04/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Tatobity SM14,8814,5514,882018/04/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Smidary HK--14,892017/04/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Myštěves HK--15,092017/04/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Myštěves HK14,3915,1015,102018/04/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Dubenec TU15,5515,0915,552018/04/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Hrobice PA--15,812017/04/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Zderaz ARA15,6215,8115,812018/04/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Košťálov SM--15,932017/04/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Mělník - BlataME15,9116,1216,122018/04/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Chyjice JC16,1515,1816,152018/04/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Červený Kostelec NA--16,212017/04/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Nedvězí SY--16,222017/04/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Tatobity SM--16,232017/04/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Svinčany PA--16,312017/04/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Slepotice APA16,3216,1316,322018/04/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Smidary HK15,9216,6616,662018/04/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Lanšperk UO16,7816,2416,782018/04/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Dubenec TU--16,842017/04/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Košťálov SM16,8615,5016,862018/04/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Stéblová BPA15,6516,9116,912018/04/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Rokytnice nad Rokytnou TR16,9215,8716,922018/04/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Jílové u Držkova JN16,9616,1816,962018/04/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Květná SY17,0216,0717,022018/04/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Moravany PA--17,022017/04/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Vinary UO--17,402017/04/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Zhoř u Tábora TA--17,532017/04/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Petrovice TR17,5817,6517,652018/04/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Nové Dvory LT--17,832017/04/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Stéblová DPA--17,932017/04/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Moravany PA18,1217,1318,122018/04/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Stéblová APA--18,362017/04/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Lanšperk UO--18,582017/04/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Třebihošť TU--18,902017/04/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Zhoř u Tábora TA18,6118,9218,922018/04/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Jeřmanice LI19,1818,6119,182018/04/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Komárovice VS--19,212017/04/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Pomezí ASY19,5318,0519,532018/04/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Bohuslavice ANA19,6317,9219,632018/04/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Komárovice VS19,7919,6219,792018/04/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Dolní Ředice PA--20,072017/04/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Kosova Hora PB21,4819,9421,482018/04/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Dolní Ředice PA21,4421,6021,602018/04/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Zderaz ARA--21,802017/04/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Slepotice PA--24,082017/04/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Vinary UO24,4023,9524,402018/04/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Králíky UO26,3325,1126,332018/04/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Jílové u Držkova JN--27,862017/04/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Pomezí BSY29,5729,3829,572018/04/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Medzev KE--47,432017/04/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Stradouň UONPNPNP2018/04/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  - Kecerovce---NP2017/04/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  - Koštálov-NPNPNP2018/04/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Slepotice BPANPNPNP2018/04/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Stradouň UO--NP2017/04/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Pomezí CSY--NP2017/04/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  - RB Crew-NPNPNP2018/04/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Prosetín CR--NP2017/04/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Hrobice PANPNPNP2018/04/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Vranovice PB--NP2017/04/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Pomezí ASY--NP2017/04/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Květná SY--NP2017/04/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Zderaz BRANPNPNP2018/04/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Chrášťany LT--NP2017/04/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Holice PA18,4618,9818,982018/04/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Holice APA--19,712017/04/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Štětí LT20,5220,3920,522018/04/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Bohuslavice BNA20,7120,4720,712018/04/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Dašice PA21,4320,7621,432018/04/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Bohuslavice u Zlína ZL--22,002017/04/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Nové Dvory LT--22,212017/04/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Slepotice PA--22,242017/04/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Hrobice APA23,2518,2723,252018/04/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Štětí LT--23,442017/04/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Slepotice PA19,3623,7623,762018/04/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Komárovice VS27,3022,6927,302018/04/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Stéblová PA--27,412017/04/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Holice BPA--33,302017/04/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Polička SY19,4634,8034,802018/04/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Hrobice ExplosiaPANPNPNP2018/04/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Stéblová PANPNPNP2018/04/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Zderaz CRANPNPNP2018/04/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Komárovice VS--NP2017/04/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Stradouň UONPNPNP2018/04/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Rokytnice nad Rokytnou TR--NP2017/04/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Košťálov SM--NP2017/04/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Vinary UONPNPNP2018/04/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Nedvězí SY--NP2017/04/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2016/04/16 Holice, náměstí TGM, 2. ročník Memoriálu Jiřího Kerouše
-
2017/04/22 Holice - Náměstí TGM, 3. ročník Memoriálu Jiřího Kerouše
-
2018/04/21 Holice, 4. ročník Memoriálu Jiřího Kerouše
-
2019/04/27 Náměstí TGM Holice, 5. ročník Memoriálu Jiřího Kerouše
-
2020/04/18 Holice náměstí TGM, 6. ročník Memoriálu Jiřího Kerouše na 2B
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2020/02/08 Nevřeň, Zimní pohár
-
2020/02/09 Hasičské cvičiště,Dolní Loučky, Dolnoloučská zima
-
2020/04/18 Holice náměstí TGM, 6. ročník Memoriálu Jiřího Kerouše na 2B
-
2020/05/01 Hřiště TJ Sokol Závada, Denní hasičská soutěž
-
2020/05/02 Poděvousy fotbalové hřiště, Treninkový kemp
-
2020/05/02 Pasečnice-hřiště pod hospodou, III. ROČNÍK MEMORIÁLU FRANTIŠKA SVOBODY
-
2020/05/03 Poděvousy fotbalové hřiště, Memoriál Jirky Posledního
-
2020/05/23 Vranovice cvičiště, O pohár starostky obce, play-off, 2B
-
2020/05/30 Fotbalové hřiště Újezd, Memoriál Jiřího Kohela 2B
-
2020/06/05 Provodovice, Noční soutěž O pohár SDH Provodovice
-
2020/06/27 Hřiště FC, Noční pohárová soutěž 2B
-
2020/07/10 Hřiště TJ Sokol Závada, Noční hasičská soutěž
-
2020/08/14 Kozmice (OP) ,hřiště TJ Sokol, XXVI ročník noční soutěže-XXIV Memoriál F.Hanzlíka
-
2020/08/16 Hasičský areál,hřiště TJ Sokol, 3.ročník Memoriál Alfonse Rončky, 12.kolo MSP 2020
-
2020/09/04 Areal SDH Podhradní Lhota, Noční soutěž Podhradní Lhota
-
2020/09/19 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B
-
Kdy Kde Liga