Hrotovice u Dolního rybníka 2015 - O POHÁR MĚSTA HROTOVICE

Liga: -
Místo: Hrotovice
Okres: Třebíč
Kraj: Vysočina
Kdy: 12. 09. 2015 09:00
Kontakt:   Pavel Veselý
Telefon:  721 502 592

Začátek rezervace: 11. 08. 2015 08:00
Konec rezervace: 11. 09. 2015 20:00
Začátek tipování:  11. 08. 2015 20:00
Konec hlasování: 12. 09. 2015 00:00
Zadal: Pavel Veselý

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Děti
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  http://www.hasici-hrotovice.cz/

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

Požární útok, provedení dle Směrnic hry PLAMEN, přetlakový ventil jednotný zajistí pořadatel soutěže, nářadí k provedení útoku vlastní, nářadí musí odpovídat Směrnicím hry PLAMEN


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-hrotovice-7024.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Hrotovice StaršíTRPavel Veselý
22Častohostice StaršíTRPavel Veselý
33Markvartice Mladší ATRPavel Veselý
44Vladislav mladšíTRJan Havlena
55Častohostice MladšíTRPavel Veselý
66Markvartice Mladší BTRPavel Veselý
77Vladislav staršíTRJan Havlena
88Heraltice TRJaromir Hroch
99Čechočovice mladšíTRKvěta Roupcová
1010Heraltice TRPavel Veselý
1111Blatnice TRVita
1212Čechočovice staršíTRKvěta Roupcová
1313Výčapy TRVít Svoboda
1414Moravské Budějovice StaršíTRPavel Veselý
1515Stařeč Starší ATRPavel Veselý
1616Výčapy TRVít Svoboda
1717Kněžice StaršíTRPavel Veselý
1818Jaroměřice nad Rokytnou StaršíTRPavel Veselý
1919Výčapy TRVít Svoboda
2020Stařeč Starší BTRPavel Veselý
2121Kněžice MladšíTRPavel Veselý
2222Štěměchy Mladší ATRPavel Veselý
2323Kojetice Mladší ATRPavel Veselý
2424Štěměchy Mladší BTRPavel Veselý
2525Kojetice Mladší BTRPavel Veselý
2626Jaroměřice nad Rokytnou MladšíTRPavel Veselý
2727Štěměchy StaršíTRPavel Veselý
2828Kojetice StaršíTRPavel Veselý
2929Domamil MladšíTRPavel Veselý
3030Domamil StaršíTRPavel Veselý
3131Dolní Vilémovice mladšíTRHana Máchalová
3232Dolní Vilémovice staršíTRHana Máchalová
3333Přibyslavice Mladší ATRPavel Veselý
3434Přibyslavice StaršíTRPavel Veselý


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Jakubov u Moravských Budějovic TR17,0217,0717,072016/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Radonín TR17,3817,5317,532012/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Radonín TR17,7217,7617,762016/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Budišov TR17,8217,6017,822016/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Stařeč TR18,0017,9418,002016/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Svatoslav TR18,0717,9718,072009/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Svatoslav TR18,1318,0918,132012/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Mladoňovice TR17,3218,3118,312012/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Svatoslav TR18,2818,4918,492010/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Petrůvky TR18,5217,3218,522016/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Myslibořice TR18,5718,2218,572012/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Radonín TR18,6418,2418,642009/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Výčapy TR18,6517,7718,652012/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Svatoslav TR17,0017,0018,732011/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Hrotovice TR18,7318,4518,732016/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Okříšky TR18,7118,8118,812005/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Výčapy TR18,2218,8618,862016/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Nárameč TR18,8918,1918,892016/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Kamenná TR18,4919,0019,002012/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Myslibořice TR17,0017,0019,222011/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Výčapy TR17,0017,0019,652011/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Kožichovice TR18,9219,8519,852006/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Bačice TR18,7320,0320,032016/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Myslibořice TR20,9419,8120,942010/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Radonín TR20,9719,4920,972004/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Radonín XTR19,8120,9920,992016/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Bačice TR21,0120,5221,012012/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Myslibořice TR17,5121,2421,242016/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Čechtín TR21,3521,2521,352006/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Jaroměřice nad Rokytnou TR21,4621,1721,462016/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Předín TR22,0421,3722,042006/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Chlum TR22,2320,8822,232010/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Kamenná TR17,0017,0022,262011/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Okříšky TR21,9222,2822,282004/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Vítonice ZN21,1722,3022,302016/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Rudíkov TR17,0017,0022,932011/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Okříšky TR23,2123,1923,212006/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Jaroměřice nad Rokytnou TR22,6423,4023,402012/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Radonín TR24,1623,1424,162005/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Častohostice TR26,9525,8226,952012/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Myslibořice TR26,2737,0437,042006/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Heraltice TR44,8544,8644,862006/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Kožichovice TR--NP2005/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Lipník TRNPNPNP2012/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Kožichovice TR--NP2004/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Tavíkovice ZN--NP2010/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Valeč TR--NP2006/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2003/08/09 Hrotovice, TR, Pohár města Hrotovice
TRL
2004/08/07 Hrotovice, TR, O pohár SDH
TRL
2005/08/06 Hrotovice, TR, O pohár města Hrotovice
TRL
2006/08/12 Hrotovice, TR, O pohár města Hrotovice
TRL
2009/08/08 Hrotovice, TR, O pohár města Hrotovice
TRL
2010/08/07 Hrotovice, -, O pohár města Hrotovice
TRL
2011/08/06 Hrotovice,
TRL
2012/08/11 Hrotovice,
TRL
2013/09/14 Hrotovice, Kaštánky, O pohár Města Hrotovice MH
-
2014/09/13 : Hrotovice u Dolního rybníka, Pohárová soutěž zařazená do okresní ligy MN
-
2015/08/08 Hrotovice, O pohár města Hrotovice
-
2015/09/12 Hrotovice u Dolního rybníka, O POHÁR MĚSTA HROTOVICE
-
2016/08/13 Hrotovice, O pohár města Hrotovice
TRL
2016/09/10 Hrotovice - Kaštánky, O POHÁR MĚSTA HROTOVICE
-
2017/07/01 Hrotovice, u Dolního rybníka, O pohár Města Hrotovice
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/04/20 Dašice, fotbalové hřiště, Memoriál Antonína Hory v PÚ
-
2019/04/20 Žehrov,areál u rybníka, Velikonoční pohár 1.ročník 2B
-
2019/04/20 Zdešov, na návsi, Velikonoční soutěž Zdešov, 2B
-
2019/04/27 Náměstí TGM Holice, 5. ročník Memoriálu Jiřího Kerouše
-
2019/04/27 Lhotice, Pohárová soutěž
-
2019/05/04 Pasečnice - hřiště, Memoriál Františka Svobody
-
2019/05/04 Menhartice (pod zastávkou), O putovní pohár starosty obce Menhartice
-
2019/05/10 Svatý Jiří, areál Pod Borovicí, O pohár obce Svatý Jiří
-
2019/05/11 hřiště Svinčany, LPO Liga Pardubického okresu
-
2019/05/12 Mikulovice hřiště, Pohárovka Mikulovice
-
2019/05/18 Sportovní areál Zderaz, IV. ZDERADÁKUV POHÁR (2B, noční útoky, party)
-
2019/06/07 Provodovice, Noční soutěž - O pohár SDH Provodocice
-
2019/06/09 Křenovice, O putovní pohár obce Křenovice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce
-
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár Haima cup
-
2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B
-
2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B
-
2019/06/30 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce, III. kolo MSL
-
2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019
-
2019/07/06 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - noční soutěž
-
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019
-
2019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky
-
2019/09/01 Tlumačov - fotbalové hřiště, O pohár ekonoma / O pohár Jana Látky
-
2019/09/14 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B
-
2019/09/28 Městský stadion, Masarykova ul, Vzpomínkový memoriál 2019
-
2019/10/05 Praha-Suchdol, Suchdolské nám., Noční soutěž - Memoriál Fr. Malého
-
2019/10/19 Knínice, před hasičárnou, TFA Knínický železný hasič
-
Kdy Kde Liga