Jabloňov 2023 - O putovní pohár SDH Jabloňov

Liga: ŽL
Místo: Jabloňov
Okres: Žďár nad Sázavou
Kraj: Vysočina
Kdy: 14. 05. 2023 12:00
Kontakt:   Tomáš Voda
Telefon:  +420 774 967 624

Začátek rezervace: 30. 04. 2023 20:00
Konec rezervace: 13. 05. 2023 20:00
Začátek tipování:  30. 04. 2023 20:00
Konec hlasování: 13. 05. 2023 00:00
Zadal: Tomáš Láznička

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy, Dorost
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-jablonov-12953.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Prchalov NJJakub Šenk
22Žižkovo Pole BHBMichal Dohnal
33Výčapy TROndřej Jeleček
44Radostín nad Oslavou ZRPatrik Dvořák
55Žďár nad Sázavou 2 ZámekZRNatálie Pošvicová
66Pohled HBJakub Vašíček
77Zbraslav BOTomáš Strašák
88Budeč JHPavel Jindra
99Lavičky ZRJan Hejl
1010Jabloňov ZRLuboš Křehlík
1111Radostín nad Oslavou BZRTomáš Láznička
1212Žernovník BKMiroslav Sokol
1313Výčapy BTROndřej Jeleček
1414Maršovice ZRJosef Košík
1515Nové Veselí ZRpetr šrom
1616Netín CirkusZRJan Kupka
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Jabloňov ZRLuboš Křehlík
22Hamry nad Sázavou Tragédky ZRMartina Březinová
33Otín ZRJíťa
44Petrůvky TRMichaela Dvořáková
55Žďár nad Sázavou 2 ZámekZRNatálie Pošvicová
66Pavlínov ZRAdéla Peterková
77Pohled HBJakub Vašíček
88Bohuňov SYHana Hašková
99Benetice TRPetra Cejpková
1010Radostín nad Oslavou ZRMichaela Krejčová
1111Bory ZROldřiška Šimanová
Junioři
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Zbraslav BOTomáš Strašák
22Radostín nad Oslavou ZRPatrik Dvořák
33Ořechov ZRSDH Ořechov
44Výčapy BTROndřej Jeleček
55Jabloňov ZRLuboš Křehlík
66Lomnička BOPetr Špaček
Juniorky
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Jabloňov ZRLuboš Křehlík
22Petrůvky TRMichaela Dvořáková
33Otín ZRJíťa
44Pavlínov ZRAdéla Peterková
55Bohuňov SYHana Hašková
66Radostín nad Oslavou ZRMichaela Krejčová
77Ořechov ZRSDH Ořechov
88Bory ZROldřiška Šimanová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Čechtín TR16,2516,4416,442021/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Lavičky ZR16,3016,5616,562016/08/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Čechtín TR--16,632024/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Trnava TR16,6616,9016,902018/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Lhotky Sport ZR17,0816,7617,082019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Netín CirkusZR16,7117,1817,182019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Lhotky Sport ZR17,2117,0817,212016/08/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Čikov TR17,0317,2217,222021/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Budeč JH--17,252024/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Kuřim BBO17,0417,2817,282018/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Oponešice TR17,2917,1417,292017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Trnava TR17,3417,2817,342016/08/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Čikov TR17,2117,4217,422016/08/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Čikov TR17,4516,9917,452018/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Pasohlávky BO17,4617,4617,462016/08/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Radostín nad Oslavou BZR17,1017,4817,482016/08/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Netín CirkusZR17,5716,6917,572017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Maršovice ZR17,4717,6317,632018/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Radostín nad Oslavou BZR17,6317,5617,632019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Čikov TR17,4117,6317,632022/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Pohled HB17,6317,5617,632019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Lhotky Sport ZR17,0317,6717,672018/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Netín CirkusZR--17,712024/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Trnava TR17,7116,6617,712017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Pohled HB17,7617,5317,762022/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Žďár nad Sázavou 2 ZámekZR--17,782024/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Lavičky ZR17,8316,7917,832017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Radostín nad Oslavou BZR17,8317,4917,832022/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Maršovice ZR--17,882024/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Lavičky BZR--17,902024/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Zbraslav BO17,7917,9017,902023/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Radostín nad Oslavou BZR17,6717,9217,922017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Pavlov ExperimentZR17,9517,7217,952019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Netín CirkusZR17,8518,0618,062022/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Maršovice ZR18,0918,0018,092017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Čikov TR17,3018,1218,122017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Žižkovo Pole BHB18,0618,1518,152023/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Jabloňov ZR--18,162024/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Trnava TR17,8618,1618,162019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Netín CirkusZR18,1718,0118,172023/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Meziříčko ZR18,2317,5218,232019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Čechtín BTR18,3217,8818,322021/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Katov ZR18,3318,1418,332017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Kamenná TR17,2418,3418,342016/08/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Jabloňov ZR17,8518,4518,452021/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Radostín nad Oslavou BZR18,5217,1318,522018/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Stará Říše JI18,2818,5718,572019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Lavičky ZR18,5817,3018,582018/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Meziříčko ZR18,6418,6118,642017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Jasenice TR18,1718,6718,672019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Radostín nad Oslavou BZR--18,782024/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Pavlov ExperimentZR18,1918,8118,812017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Výčapy ATR18,5818,8218,822023/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Maršovice ZR18,1318,8218,822022/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Jasenice TR18,2318,8418,842016/08/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Horní Lhotice TR18,3818,8518,852016/08/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Jabloňov ZR18,3318,8618,862022/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Žižkovo Pole DivadloHB18,2119,0619,062022/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Prchalov NJ19,0717,6419,072023/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Čikov TR19,1119,1119,112019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Katov ZR19,0919,1319,132016/08/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Krokočín TR18,8819,1619,162016/08/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Meziříčko ZR19,1719,1419,172018/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Žižkovo Pole DivadloHB19,2119,3219,322019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Lavičky ZR19,2319,4319,432019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Horní Lhotice TR19,0719,4619,462017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Kuřim BBO19,2219,5119,512019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Benetice BTR19,5119,6719,512018/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Žďár nad Sázavou 2 zámekZR19,5319,2219,532023/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Maršovice ZR18,4719,5619,562023/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Výčapy BTR--19,582024/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Zbraslav BO19,6417,0519,642022/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Maršovice ZR19,6419,1319,642021/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Radostín nad Oslavou ZR19,6819,4619,682022/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Žďár nad Sázavou 2 ZR18,8719,6919,692022/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Nové Veselí ZR--19,832024/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Pavlov ExperimentJI20,2019,7420,202016/08/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Horní Meziříčko JH20,2019,1920,202016/08/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Otín ZR--20,242024/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Stránecká Zhoř ZR19,8520,3120,312021/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Zbraslav BO19,2920,3320,332021/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Radostín nad Oslavou ZR20,6220,2720,622016/08/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Žďár nad Sázavou 2 ZR20,6618,3520,662021/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Čechtín BTR--20,762024/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Výčapy TR20,4020,7720,772023/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Lavičky ZR20,8717,5720,872023/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Čechtín CTR--20,932024/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Žernovník BK21,3221,4921,492023/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Kamenná TR17,9821,6421,642017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Lavičky ZR21,6620,6921,662022/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Hamry nad Sázavou TragédiZR21,9320,4321,932022/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Lavičky ZR--22,212024/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Lhotky Sport ZR21,9522,4822,482017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Dolní Loučky ZR22,5421,4822,542019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Stránecká Zhoř ZR21,9722,6222,622022/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Radostín nad Oslavou ZR22,9420,7822,942023/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Benetice BTR22,9719,8322,972017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Lavičky PNZR23,7421,2823,742023/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Kouty TR22,2224,0024,002019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Netín CirkusZR25,0018,1125,002018/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Jabloňov ZR17,1716,6117,172021/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Petrůvky TR17,9317,7717,932023/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Jabloňov ZR16,5117,9817,982022/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Benetice TR18,1618,1918,192023/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Benetice TR18,8318,5318,832022/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Hamry nad Sázavou TragédkyZR18,8918,3818,892022/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Lavičky ZR17,9019,0019,002022/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Hamry nad Sázavou TragédkyZR18,8919,1819,182023/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Petrůvky TR19,4719,8319,832022/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Hamry nad Sázavou TragédkyZR19,8419,9619,962021/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Pohled HB20,2218,6320,222023/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Lavičky ZR19,6120,2320,232023/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Velké MeziříčíZR17,6020,5820,582021/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Žďár nad Sázavou 2 zámekZR18,5220,7520,752023/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Radostín nad Oslavou ZR21,1118,5521,112023/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Bohuňov SY20,6521,2421,242023/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Otín ZR21,5020,1521,502022/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Benetice TR20,5221,5621,562021/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Bohuňov SY22,0922,0122,092022/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Netín ZR22,1920,2622,192021/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Pavlínov ZR23,2121,0823,212023/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Žďár nad Sázavou 2 ZR22,1323,2523,252022/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Radostín nad Oslavou ZR23,5619,0923,562022/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Otín ZR24,4624,1124,462023/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Bohuňov SY20,7928,3528,352021/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Lavičky ZR28,5229,3729,372021/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Netín ZR36,2933,7436,292022/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Pavlínov ZR42,0421,0842,042022/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Bory ZR43,2441,2943,242023/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Jabloňov ZR45,6244,9545,622023/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Radostín nad Oslavou ZRNPNPNP2021/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Netín ZRNPNPNP2023/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2016/08/27 Jabloňov, 8. kolo Žďárské ligy v Jabloňově
ŽL
2017/06/17 Jabloňov, 5. kolo Žďárské ligy v Jabloňově
ŽL
2018/08/19 Jabloňov, 5. kolo Žďárské ligy v Jabloňově
ŽL
2019/08/18 Jabloňov, 10. kolo Žďárské ligy v Jabloňově
ŽL
2021/09/11 Jabloňov, O putovní pohár SDH Jabloňov
ŽL
2022/09/11 Jabloňov, Jabloňov
ŽL
2023/05/14 Jabloňov, O putovní pohár SDH Jabloňov
ŽL
2024/06/01 Jabloňov, O putovní pohár SDH Jabloňov
ŽL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2024/08/03 Meziříčko, O pohár SDH Meziříčko
ŽL
2024/08/04 Radostín nad Oslavou, O putovní pohár starosty obce Radostín nad Oslavou
ŽL
2024/08/11 Čikov, 15. ročník O putovní pohár starosty obce Čikov
ŽL
2024/08/24 Zbraslav, 8.kolo Žďárské ligy ve Zbraslavi
ŽL
2024/08/25 Hamry nad Sázavou, 9. kolo Žďárské ligy Hamry nad Sázavou
ŽL
2024/09/14 Jasenice, Memoriál Jaroslava Tomka
ŽL
2024/09/21 Maršovice, Závěrečné kolo Žďárské ligy v Maršovicích
ŽL
Kdy Kde Liga