Jabloňov 2016 - 8. kolo Žďárské ligy v Jabloňově

Liga: ŽL
Místo: Jabloňov
Okres: Žďár nad Sázavou
Kraj: Vysočina
Kdy: 27. 08. 2016 13:00
Kontakt:   Tomáš Voda
Telefon:  774967624

Začátek rezervace: 07. 08. 2016 20:00
Konec rezervace: 26. 08. 2016 13:00
Začátek tipování:  27. 08. 2016 20:00
Konec hlasování: 27. 08. 2016 00:00
Zadal: Tomáš Voda

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-jablonov-7901.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Jasenice TROndřej Nováček
22Katov ZRIvo Urbánek
33Netín CirkusZRJakub Sirbu
45Lavičky ZRFilip Homola
56Benetice TRPetr Krejčí
67Pasohlávky BVJakub Sirbu
78Maršovice ZRJiri Mica
89Horní Lhotice TRRadek Staněk
910Radostín nad Oslavou BZRTomáš Láznička
1011Netín SupersportZRLukáš Stejskal
1112Krokočín TRLuděk Rouš
1213Kamenná TRMilan Prochazka
1314Meziříčko ZRKarel Mokrejš
1415Pavlov ExperimentZRMiroslav Šantrůček
1520Lhotky Sport ZRTomáš Voda
1621Čikov TROndřej Lukeš
1730Trnava TRPetr Krejčí
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Jasenice TROndřej Nováček
22Maršovice ZRKateřina Dostálová
33Velké Meziříčí DorostenkyZRStanda Kratochvíl
44Pavlov ExperimentZREliška Drápelová
55Radostín nad Oslavou ZRMiroslav Šantrůček
66Lhotky Sport ZRTomáš Voda
77Velké Meziříčí FňZRStanda Kratochvíl
88Bohuňov SYBarbora Svojanovská
920Heroltice BOSoňa Vojtová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Stará Říše JI17,4817,4117,482018/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Bohuňov SY18,1418,1118,142017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Netín ZR18,3017,9518,302016/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Radostín nad Oslavou ZR18,3717,4618,372018/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Bohuňov SY18,5218,2018,522016/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Velké MeziříčíZR18,9217,0618,922016/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Horní Meziříčko JH19,0719,1319,132016/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Radostín nad Oslavou ZR19,6818,9019,682017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Stará Říše JI19,7919,7319,792017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Lhotky Sport ZR19,8417,6719,842018/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Radostín nad Oslavou ZR18,2319,9619,962016/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Jasenice TR19,8519,9919,992017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Netín ZR21,1520,9421,152017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Heroltice BO20,3721,3121,312016/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Heroltice BO20,4922,3422,342017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Netín ZR22,4022,3322,402018/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Jabloňov ZR24,1618,9324,162016/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Pavlov ExperimentZR19,6925,2225,222018/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Velké MeziříčíZR18,9425,9325,932017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Velké MeziříčíZR26,0025,3926,002018/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Pavlov ExperimentJI26,4326,6426,642016/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Pavlov ZR18,3930,3230,322017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Bohuňov SY18,5433,3333,332018/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Lhotky Sport ZR33,8533,5733,852016/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Velké Meziříčí DorostenkyZR20,4040,3840,382016/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Jezeřany-Maršovice ZN20,4644,6844,682016/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Jasenice TRNPNPNP2016/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2016/08/27 Jabloňov, 8. kolo Žďárské ligy v Jabloňově
ŽL
2017/06/17 Jabloňov, 5. kolo Žďárské ligy v Jabloňově
ŽL
2018/08/19 Jabloňov, 5. kolo Žďárské ligy v Jabloňově
ŽL
2019/08/18 Jabloňov, 5. kolo Žďárské ligy v Jabloňově
ŽL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/05/11 Velké Meziříčí, MEMORIÁL JAROSLAVA VAŇKA
ŽL
2019/05/26 Netín, 2.kolo Žďárské ligy v požárním útoku
ŽL
2019/06/01 Jasenice, O pohár
ŽL
2019/06/02 Čikov, O putovní pohár starosty obce Čikov
ŽL
2019/06/08 Stránecká Zhoř, O pohár
ŽL
2019/06/09 Lavičky, O pohár Lavičky
ŽL
2019/06/29 Netín, Žďárské ligy v požárním útoku
ŽL
2019/08/03 Meziříčko, O pohár SDH Meziříčko
ŽL
2019/08/04 Radostín nad Oslavou, O putovní pohár starosty obce Radostín nad Oslavou
ŽL
2019/08/18 Jabloňov, 5. kolo Žďárské ligy v Jabloňově
ŽL
2019/09/07 Hamry nad Sázavou, O pohár
ŽL
2019/09/14 Meziříčko, O pohár SDH Meziříčko
ŽL
Kdy Kde Liga