Janovice u Rýmařova 2017 - HL-Praděd M.Ž. 2B

Liga: -
Místo: Janovice
Okres: Bruntál
Kraj: Moravskoslezský
Kdy: 10. 06. 2017 10:00
Kontakt:   Petr Boxan ml.
Telefon:  773761107

Začátek rezervace: 10. 05. 2017 10:00
Konec rezervace: 10. 06. 2017 10:00
Začátek tipování:  10. 05. 2017 20:00
Konec hlasování: 10. 06. 2017 00:00
Zadal: petr boxan

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

Memoriál J.Pitnera v kategorii muži . Memoriál L. Mojžíška v kategorii ženy  každá kategorie vlastní putovní pohár.


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-janovice-8754.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Janovice BRpetr boxan
22Karlovice MužiBRDominika Mikulášková
33Nemrlov SUAdéla Blažková
44Jeseník JEMichal Straka
55Karlovice ženyBRDominika Mikulášková
66Bílý Potok ženyJEJiří Urban
77Velké Kunětice MUŽI AJERoman Varga
88Suchá Rudná BRjiři lajmar
99Leskovec nad Moravicí ženyBRNikola Škodáková
1010Široký Brod Muži AJERoman Muzikant
1111Bílý Potok MUŽI AJEJiří Urban
1212Dolní Libina ženySUAdéla Blažková
1313Velké Kunětice MUŽI BJERoman Varga
1414Leskovec nad Moravicí mužiBRNikola Škodáková
1515Široký Brod Muži BJERoman Muzikant
1616Široká Niva mužiBRErika Jelínková
1717Lipová-lázně mužiJEMichal Gajdoš
1818Skrochovice ženyOPpetr boxan
1919Zátor MužiBRAlžběta Miturová
2020Bílý Potok MUŽI BJEJiří Urban
2121Široká Niva ženyBRErika Jelínková
2222Zátor Ženy BRAlžběta Miturová
2323Břidličná BRpetr boxan
2424Vrbno pod Pradědem ženyBRLucie Čapková
2525Mostkov mužiSUBronislav Tinka
2626Milotice nad Opavou Muži BRPavel Bartoník
2727Vrbno pod Pradědem mužiBRJan Urban
2828Stará Ves BRpetr boxan
2929Ráječek SUpetr boxan
3030Bohuslavice SUpetr boxan
3131Janovice ženyBRpetr boxan
3232Dolany OLPetr Holoubek
3333Vraclávek BRAndy Adamcová
3434Měrotín OLTomáš Hlavinka
3536Světlá BRDominika Mikulášková
3637Sádek OPDušan Gregořica
3738Plinkout OLivo šnejdar
3839Nová Dědina ženyOLEva Dušková
3940Nemile SUMartin Sitta
4042Janovice veteráni PS8BRpetr boxan
4143Dolní Studénky mužiSUpetr boxan
4244Břevenec OLpetr boxan
4345Dolany Dolany BOLPetr Holoubek
4446Dolní Studénky ženySUpetr boxan
4547Milotice nad Opavou Muži BBRPavel Bartoník
4648Nová Dědina OLEva Dušková
Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Stará Ves BRKarel Gollinarsch
Volne
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
115Leskovec nad Moravicí mužiBRNikola Škodáková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/05/05 Janovice, hřiště za zámkem, MEMORIÁL,TRAŤ 2B
-
2015/05/17 Janovice - zámecký park, Memoriál , Trať na 2B
-
2016/05/14 Janovice - hřiště za zámkem, Memoriál Jiřího Pitnera, soutěž na 2B
-
2017/06/10 Janovice u Rýmařova, HL-Praděd M.Ž. 2B
-
2018/07/07 Janovice,hřiště za zámkem, XIX. ročník memoriálu Jiřího Pitnera (2B)
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/04/20 Dašice, fotbalové hřiště, Memoriál Antonína Hory v PÚ
-
2019/04/20 Žehrov,areál u rybníka, Velikonoční pohár 1.ročník 2B
-
2019/04/20 Zdešov, na návsi, Velikonoční soutěž Zdešov, 2B
-
2019/04/27 Náměstí TGM Holice, 5. ročník Memoriálu Jiřího Kerouše
-
2019/04/27 Lhotice, Pohárová soutěž
-
2019/04/28 Hřiště, VI. JARNÍ KLÁNÍ O VELIKONOČNÍHO BERÁNKA
-
2019/05/04 Pasečnice - hřiště, Memoriál Františka Svobody
-
2019/05/04 Menhartice (pod zastávkou), O putovní pohár starosty obce Menhartice
-
2019/05/10 Svatý Jiří, areál Pod Borovicí, O pohár obce Svatý Jiří
-
2019/05/11 hřiště Svinčany, LPO Liga Pardubického okresu
-
2019/05/12 Mikulovice hřiště, Pohárovka Mikulovice
-
2019/05/18 Sportovní areál Zderaz, IV. ZDERADÁKUV POHÁR (2B, noční útoky, party)
-
2019/06/07 Provodovice, Noční soutěž - O pohár SDH Provodocice
-
2019/06/09 Křenovice, O putovní pohár obce Křenovice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce
-
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár Haima cup
-
2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B
-
2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B
-
2019/06/30 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce, III. kolo MSL
-
2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019
-
2019/07/06 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - noční soutěž
-
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019
-
2019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky
-
2019/09/01 Tlumačov - fotbalové hřiště, O pohár ekonoma / O pohár Jana Látky
-
2019/09/14 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B
-
2019/09/28 Městský stadion, Masarykova ul, Vzpomínkový memoriál 2019
-
2019/10/05 Praha-Suchdol, Suchdolské nám., Noční soutěž - Memoriál Fr. Malého
-
2019/10/19 Knínice, před hasičárnou, TFA Knínický železný hasič
-
Kdy Kde Liga