Janovice u Rýmařova 2017 - HL-Praděd M.Ž. 2B

Liga: -
Místo: Janovice
Okres: Bruntál
Kraj: Moravskoslezský
Kdy: 10. 06. 2017 10:00
Kontakt:   Petr Boxan ml.
Telefon:  773761107

Začátek rezervace: 10. 05. 2017 10:00
Konec rezervace: 10. 06. 2017 10:00
Začátek tipování:  10. 05. 2017 20:00
Konec hlasování: 10. 06. 2017 00:00
Zadal: petrb boxan

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

Memoriál J.Pitnera v kategorii muži . Memoriál L. Mojžíška v kategorii ženy  každá kategorie vlastní putovní pohár.


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-janovice-8754.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Janovice BRpetrb boxan
22Karlovice MužiBRDominika Mikulášková
33Nemrlov SUAdéla Blažková
44Jeseník JEMichal Straka
55Karlovice ženyBRDominika Mikulášková
66Bílý Potok ženyJEJiří Urban
77Velké Kunětice MUŽI AJERoman Varga
88Suchá Rudná BRjiři lajmar
99Leskovec nad Moravicí ženyBRNikola Škodáková
1010Široký Brod Muži AJERoman Muzikant
1111Bílý Potok MUŽI AJEJiří Urban
1212Dolní Libina ženySUAdéla Blažková
1313Velké Kunětice MUŽI BJERoman Varga
1414Leskovec nad Moravicí mužiBRNikola Škodáková
1515Široký Brod Muži BJERoman Muzikant
1616Široká Niva mužiBRErika Jelínková
1717Lipová-lázně mužiJEMichal Gajdoš
1818Skrochovice ženyOPpetrb boxan
1919Zátor MužiBRAlžběta Miturová
2020Bílý Potok MUŽI BJEJiří Urban
2121Široká Niva ženyBRErika Jelínková
2222Zátor Ženy BRAlžběta Miturová
2323Břidličná BRpetrb boxan
2424Vrbno pod Pradědem ženyBRLucie Čapková
2525Mostkov mužiSUBronislav Tinka
2626Milotice nad Opavou Muži BRPavel Bartoník
2727Vrbno pod Pradědem mužiBRJan Urban
2828Stará Ves BRpetrb boxan
2929Ráječek SUpetrb boxan
3030Bohuslavice SUpetrb boxan
3131Janovice ženyBRpetrb boxan
3232Dolany OLPetr Holoubek
3333Vraclávek BRAndy Adamcová
3434Měrotín OLTomáš Hlavinka
3536Světlá BRDominika Mikulášková
3637Sádek OPDušan Gregořica
3738Plinkout OLivo šnejdar
3839Nová Dědina ženyOLEva Dušková
3940Nemile SUMartin Sitta
4042Janovice veteráni PS8BRpetrb boxan
4143Dolní Studénky mužiSUpetrb boxan
4244Břevenec OLpetrb boxan
4345Dolany Dolany BOLPetr Holoubek
4446Dolní Studénky ženySUpetrb boxan
4547Milotice nad Opavou Muži BBRPavel Bartoník
4648Nová Dědina OLEva Dušková
Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Stará Ves BRKarel Gollinarsch
Volne
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
115Leskovec nad Moravicí mužiBRNikola Škodáková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/05/05 Janovice, hřiště za zámkem, MEMORIÁL,TRAŤ 2B
-
2015/05/17 Janovice - zámecký park, Memoriál , Trať na 2B
-
2016/05/14 Janovice - hřiště za zámkem, Memoriál Jiřího Pitnera, soutěž na 2B
-
2017/06/10 Janovice u Rýmařova, HL-Praděd M.Ž. 2B
-
2018/07/07 Janovice, hřiště za zámkem
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2018/05/26 Křepice, fotbalové hřiště, O pohár starosty obce
-
2018/05/26 Hostěrádky-Rešov, Memoriál mjr. Jana Červinky
-
2018/05/26 Sportovní areál Zderaz, III. ZDERADÁKUV POHÁR (2B, noční útoky, party)
-
2018/05/27 Louka u Jemnice, Pohárová soutěž
-
2018/05/27 Svoboda - Hasičské hřiště, 1. kolo MSP - Memoriál Josefa Halfara - 2B
-
2018/06/02 Čelákovy, 7. ročník memoriálu Jaroslava Seidla (2B)
-
2018/06/02 Hasičský areál Kravaře,Tyršova, 2. kolo Moravskoslezského poháru
-
2018/06/03 Šarovy - hasičské cvičiště, O Melúnový pohár Muži 3B, Ženy a dorost 2B
-
2018/06/03 sportovní areal chobot, Memorial Ladislava Daňhela pohárová soutěž
-
2018/06/03 Pod Hněvošickým pahorkem, Moravskoslezský pohár, 3.kolo, muži-3B, ženy-2B
-
2018/06/08 Leskovec, 6.Noční hasičská soutěž O pohár valašských kotárů
-
2018/06/09 Milotice n.O. fotbalové hřiště, Memoriál Rudolfa Gony (2B)
-
2018/06/09 Hrubá Vrbka na návsi u zvonice, „O POHÁR PERSPEKTY“
-
2018/06/09 Zádveřice, noční soutěž O pohár starosty
-
2018/06/10 Bransouze, hřiště Tálky, Pohárová soutěž Bransouze
-
2018/06/15 Provodovice, Noční soutěž O pohár SDH Provodovice
-
2018/06/16 Měrotín - Parduska, Memorial Josefa Vitoula 2018, 2B
-
2018/06/16 Hasičský areál Častohostice, Memoriál Káje Hochmana
-
2018/06/16 Starosedlský Hrádek,V Potocích, Memoriál K. Kluka a M. Lupáče
-
2018/06/16 Tasov - fotbalové hřiště, Memoriál ing. Pavla Stokláska
-
2018/06/16 Fotbalové hřiště Grešlové Mýto, O pohár starosty obce Grešlové Mýto
-
2018/06/22 Lešná - výletiště, Noční pohár Memoriál Miroslava Grygaříka
-
2018/06/23 Odry za železářstvím Orava, O putovní štít města Oder
-
2018/06/23 Stará Ves, louka za kinem, Memoriál Josefa Válka (2B)
-
2018/06/23 Pasečnice - hřiště, Chodská veterán liga v požárním útoku
-
2018/06/23 Heraltice - náves, Soutěž o pohár starosty městyse Heraltice
-
2018/06/23 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2018/06/23 Pasečnice - hřiště, Memoriál Františka Svobody
-
2018/06/23 Litohoř, za fot. hřištěm, Memoriál Antonína Abraháma,PS12 bez omezení a PS 8
-
2018/06/30 Velké Kunětice, fotbalové hřiště TJ Sokol
-
2018/06/30 Předín - sportovní areál, Noční soutěž mladých hasičů
-
2018/06/30 Valašské Příkazy - Hřiště, Noční pohárová soutěž SDH Valašské Příkazy na 2B
-
2018/06/30 Vranín, areál U Havrana, Noční soutěž, muži i ženy na 2B
-
2018/07/01 Areál DHZ Lúky, 34. ročník súťaže o Zlatú Prilbu
-
2018/07/01 Sazovice - výletíšte Zahrázovo, Hasičský den Sazovice 2018
-
2018/07/06 Jablůnka - hřiště, O pohár starosty
-
2018/07/06 Podolí hřiště, Podolský důlek
-
2018/07/06 Karlovice, fotbalové hřiště
-
2018/07/07 Janovice, hřiště za zámkem
-
2018/07/07 Vidice, 9. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2018/07/07 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2018/07/07 Doloplazy fotbalové hřiště, O pohár starosty obce
-
2018/07/07 Mistřice noční M+Ž 3B, O pohár RWD fireteamu Mistřice
-
2018/07/09 Leskovec nad Moravicí, fotbalové hřiště
-
2018/07/14 Rynárec, O pohár starosty obce Rynárec
-
2018/07/14 Křepice, fotbalové hřiště, O putovní pohár starosty obce, noční soutěž, 2B
-
2018/07/21 Široký Brod, areál u Sokolovny
-
2018/07/21 Krchleby, Devátá Krchlebská káď
-
2018/07/21 Sportovní areál Moravská 647, 0.ročník nočních útoků o zlatého králíka 2B
-
2018/07/27 Hasičský areál Častohostice, Noční soutěž
-
Kdy Kde Liga